Więcej z tej kategorii: 0 | 1
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 74 147

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.osk-alcar.pl/

Nasza ocena: 4

Ośrodek Szkolenia Kierowców Al-Car zaprasza po prawo jazdy. Gdynia to miasto, gdzie znajdziecie naszą siedzibę. Jeżeli chcecie w perfekcyjny sposób przygotować się do jeżdżenia po ulicach, to tylko z naszymi instruktorami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Warto wspomnieć, że nasza placówka jako jedyna współpracuje z Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy Toruńskiej Akademii Jazdy. Przekonajcie się, że nauka z nami jest bezstresowa. W dzisiejszych czasach warto mieć prawo jazdy. Gdynia oraz okoliczne miejscowości w dowolnym momencie mogą zapisać się do nas na kurs kategorii B. Jako jedni z nielicznych, na naszej sali wykładowej mamy symulator nauki jazdy, który jest bardzo pomocny w przygotowaniu się do jazdy na prawdziwych ulicach. Cały kurs składa się z części teoretycznej oraz z części praktycznej, gdzie razem z naszymi instruktorami będziecie poznawali wszystkie ulice.

prawo jazdy gdynia
2

Ranking: 46 954

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Międzykulturowy żłobek i przedszkole

Międzykulturowe placówki edukacyjne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej jest małżeństw mieszanych oraz obcokrajowców osiedlających się tutaj na stałe. Polskie rodziny również chcą, aby ich pociechy dorastały w wielokulturowym środowisku, które uczy obycia i tolerancji. Taka właśnie atmosfera panuje w Avocado. To dobry, zainteresowany rozwojem dzieci żłobek. Warszawa zaprasza do odwiedzenia oddziału. Tutaj dzieci bawią się i uczą w tym samym czasie, pokazuje im się, jak być samodzielnym, jak wykonywać zadania bez pomocy innych i zdobywać coraz większą pewność siebie. Właśnie dlatego tak często rodzice wybierają ten żłobek. Warszawa zaprasza.

brak zdjęcia
3

Ranking: 43 881

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Hurtownia książek- duży wybór asortymentu

Hurtownia książek, którą prowadzimy to hurtownia, która istnieje na rynku od lat i zbiera pozytywne opinie od ludzi, którzy są naszymi klientami i kochają książki tak bardzo jak my sami. Książki, które mamy w sprzedaży to w dużej mierze książki dla dzieci, które są przeznaczone do celów edukacyjnych, wspierają rozwój dziecka oraz dbają o rozbudowywanie wyobraźni naszych podopiecznych. Hurtownia książek ma na celu dystrybucje książek w niższych cenach, niż dostępne są one na rynku w tak zwanych cenach hurtowych. Nasza oferta skierowana jest do różnych placówek oświaty w tym: przedszkoli oraz szkół podstawowych, (klas jeden-trzy), a także osób prywatnych, szczególnie tych, które chcą zarazić pasją do czytania swoje pociechy. Książki, które mamy w ofercie to książki wysokiej klasy pisarzy, którzy są uznanymi autorami, mającymi ponadprzeciętną wyobraźnie oraz zdolności do kreowania baśniowych światów oraz bohaterów którzy kierują się w życiu najwyższymi wartościami oraz dobrem w stosunku do drugiego człowieka.

brak zdjęcia
4

Ranking: 35 762

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkolenia dla call center

CCtraining to wyjątkowo eksperci w zakresie rynku call center. Jesteśmy firmą, która posiada ogromne doświadczenie w szkoleniach i audycie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wsparcie oraz cenne porady dotyczące prawidłowego funkcjonowania dobrego call center. Mystery Call Warszawa to jedna z technik, które wykorzystujemy w celu ustalenia potrzeb oraz oczekiwań potencjalnych klientów. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w branży. Potwierdzają to nasze liczne referencje, wyróżniania oraz zadowoleni klienci. Mystery call Warszawa to świetny sposób na szybką i rzeczywistą ocenę rynku, którego środowisko podlega ciągłym zmianom i modyfikacjom. Zaufaj najlepszym fachowcom i wybierz CCtraining.

brak zdjęcia
5

Ranking: 32 010

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Klasa programowania w Collegium Gedanense

W praktycznie każdym liceum ogólnokształcącym są prowadzone dodatkowe zajęcia informatyczne. Jednak mało która szkolą może poszczycić się posiadaniem czegoś takiego, jak klasa programowania. Profil informatyczny to z pewnością bardzo przyszłościowa edukacja dla młodzieży, bo w tej dziedzinie pracy na pewno w przyszłości nie zabraknie. Gdańskie prywatne liceum ogólnokształcące, Collegium Gedanense, posiada także sprofilowane klasy, wśród których wyróżnia się klasa programowania. To dobry wybór dla uczniów mających zdolności programistyczne i komputerowe. Dzięki nauce w takiej klasie mogą lepiej rozwijać je także w czasie szkolnej nauki.

brak zdjęcia
6

Ranking: 32 009

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.akademia-jachtingu.pl

Nasza ocena: 4

rejsy bałtyk

Przedmiotem działalności renomowanego ośrodka szkoleń żeglarskich, o nazwie Akademia Jachtingu, są nie tylko kursy i warsztaty manewrowe, ale również szeroko rozumiane rejsy. Bałtyk - to najczęściej wybierany obszar, na którym organizowane są rejsy, na taką formę spędzania wolnego czasu decyduje się coraz większa liczba osób, nie tylko zamieszkujący regiony nadmorskie, ale również z całego kraju i zagranicy. Konkurencyjne ceny za przygotowywane rejsy (Bałtyk) fachowa kadra zajmująca się organizacją takiej wyprawy oraz możliwość wyczarterowania nowoczesnego i w pełni bezpiecznego jachtu morskiego - to tylko niektóre spośród argumentów przemawiających za wyborem tej powszechnie rekomendowanej agencji żeglarskiej. Odbywające się tutaj kursy i szkolenia motorowodne kształcą przyszłych zawodowców żeglarstwa i sportów motorowodnych, warto dołączyć do tej grupy osób, dla których pasją są podróże po otwartych wodach.

Organizacja rejsów morskich po Bałtyku
7

Ranking: 30 877

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.fatix.eu

Nasza ocena: 4

Profesjonalne tłumaczenia językowe

Języki obce są nie tylko kluczem do poznawania obcych kultur poprzez rozmowę z obywatelami innych państw. Są również niezbędne przy wymianie myśli technologicznej, rozwijaniu stosunków dyplomatycznych, a także nawiązywaniu relacji handlowych. Zwłaszcza tam, gdzie nie może być żadnych wątpliwości co do jakości tłumaczeń, konieczne jest zapewnienie usług udostępniających profesjonalne tłumaczenia. Dzięki współpracy z naszą firmą możecie państwo być pewni, że każdy teks jest wnikliwie przez nas analizowany, tak by w trakcie tłumaczenia oddać pełen jego sens. Nasi tłumacze przysięgli posiadają długoletnią praktykę w tłumaczeniu różnorodnych tekstów. Dzięki niemu możliwe są profesjonalne tłumaczenia mogące być podstawą współpracy pomiędzy instytucjami i firmami różnych państw. Fatix zapewni państwu możliwość doskonałej jakości tłumaczeń, dzięki którym nawiążecie państwo współpracę z dowolną instytucją i firmą znajdującą się w wielu krajach. Nasi tłumacze czekają na twoje zlecenia.

http://www.fatix.eu
8

Ranking: 27 970

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Sale konferencyjne w centrum KolumnaPark

Organizujesz ważne spotkanie biznesowe i zastanawiasz się, gdzie znajdują się najlepiej przystosowane do tego sale konferencyjne? Zależy Ci na tym, aby wybrany obiekt był nowoczesny, alw jednocześnie klimatyczny? Jeżeli tak, zapraszamy do zapoznania się z hotelem KolumnaPark zlokalizowanym w centralnej Polsce. Miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych uczestniczących w szkoleniach czy konferencjach. KolumnaPark oddaje do ich dyspozycji przestronne, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne znakomicie przystosowane do specyfiki takich własnie wydarzeń. Obiekt zapewnia profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą pracy oraz relaksowi po zakończeniu zaplanowanych zadań. Satysfakcja gwarantowana!

brak zdjęcia
9

Ranking: 22 197

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Żywienie człowieka - co dają takie studia?

W czasach, gdy otyłość jest chorobą cywilizacyjną, a miliony ludzi regularnie się odchudzają i przechodzą na kolejne diety, umiejętność układania jadłospisu jest bezcenna. Nie dziwi zatem, że popularnym kierunkiem studiów stało się żywienie człowieka. Podczas nauki można dowiedzieć się, jak tworzyć pełnowartościowe, zdrowe, dodające energii, ale nie tuczące menu na każdy dzień. Studia te pozwalają posiąść wiedzę niezbędną do opracowywania planów żywieniowych dla osób zdrowych, jak i cierpiących na schorzenia, takich jak choćby cukrzyca, alergie pokarmowe, w tym uczulenie na gluten. Po studiach na kierunku żywienie człowieka można otworzyć gabinet świadcząc porady z zakresu zdrowego odżywiania się, pracować w przychodniach dietetycznych, firmach świadczących usługi z zakresu odchudzania lub w wielu jednostkach medycznych.

brak zdjęcia
10

Ranking: 17 064

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.ziarenko.pl

Nasza ocena: 4

Ziarenko to godne uwagi przedszkole. Kraków to miejsce, w którym można się spełniać od dziecka. Ziarenko to przedszkole, które stawia sobie wysoko poprzeczkę. Koncentrują się na dobru dziecku i nie ustają w wysiłkach, by dać mu szansę na integralny i samodzielny rozwój. Wychowanie człowieka mądrego, pewnego siebie i własnej wartości to cel, jakie postawiło przed sobą przedszkole. Kraków ma Ziarenko, które starannie przygotowuje ofertę, pozwala na harmonijny rozwój kompetencji i znalezienie zainteresowań. Odkrywa przed dziećmi niesamowite pasje, które odgrywają kluczowe role w rozwoju osobistym jednostki.

Ziarenko przedszkole z pasją i dobrym wychowaniem
11

Ranking: 17 117

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Pomagamy stworzyć przedszkola w szkołach.

Oddziały przedszkolne przy szkole to możliwości przeprowadzenia integracji przedszkolaków ze szkołą w sposób spokojny, naturalny i efektywny. Oddziały przedszkolne przy szkole zostały stworzone z myślą o przedszkolakach. Dzieci mogą bezstresowo przejść z nauczania przedszkolnego na nauczanie szkolne. Dzięki temu łatwiej przyswajają nowy materiał i lepiej radzą sobie w kontaktach z rówieśnikami. Odpowiednie zaplecze i dobrze przystosowana placówka to określenia, które mogą dotyczyć również twojej szkoły. Jeżeli chcesz zasięgnąć bliższych informacji, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową przedszkolewszkole.edu.pl. Zapraszamy do kontaktu!

brak zdjęcia
12

Ranking: 17 130

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Prowadizmy zajęcia z ekonomii w Warszawie.

Vistula to nowoczesna uczelnia, która kształci młodych ludzi. Oferujemy studentom staże lub praktyki, które podniosą ich kwalifikacje. Obecnie prowadzimy zajęcia dla naszych studentów. Interesuje was ekonomia. Warszawa właśnie tu mieści się nasza uczelnia. Zatrudniamy najlepszą kadrę dydaktyczną. Nasza uczelnia współpracuje z wieloma firmami i dzięki temu nasi studenci rozwijają swoją przedsiębiorczość. U nas można zapisać się na różne kierunki. Dużą popularnością cieszy się ekonomia. Warszawa właśnie tu mieści się nasza uczelnia. Warto związać się z naszą placówką dydaktyczną. Cały nasz zespół naukowców dba, by młodzi ludzie uczyli się od najlepszych.

brak zdjęcia
13

Ranking: 17 044

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.insgraf.pl

Nasza ocena: 4

www.insgraf.pl

Wygodne krzesła regulowane to rozwiązanie, które utrzymuje nasz kręgosłup w odpowiedniej pozycji podczas pracy bądź nauki. Względy zdrowotne przemawiają za wprowadzeniem tego rodzaju asortymentu do placówek oświatowych. Za ich dystrybucję odpowiedzialność bierze na siebie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Marka INSGRAF, bo na nią wskazują zdania wypowiedzi, stawia na wszechstronność oferty, a dalej także na atrakcyjny system jej finansowania. W konsekwencji przygotowane do sprzedaży krzesła regulowane to jakość i wygoda w jednym. Wykorzystanie trwałych materiałów zapewnia długoletnią eksploatację.

krzesła regulowane
14

Ranking: 17 134

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego na światowym poziomie tylko tu!

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest dokumentem, który musi posiadać każdy obiekt. Przepisy prawne w tej dziedzinie nie przewidują wyjątku. Jej opracowanie oferuje dzisiaj wiele podmiotów. Czynią to jednak na bardzo różnym poziomie jakości. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego musi być zawsze dopasowana do specyfiki danego miejsca. Muszą ją więc stworzyć doskonali specjaliści, którzy mają w tym odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie. Tacy właśnie są wszyscy specjaliści, których zatrudnia SILESIA BHP. Zachęcamy już dzisiaj Państwa do skontaktowania się z tym podmiotem, w celu ustalenia warunków współpracy.

brak zdjęcia
15

Ranking: 17 113

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.niemiecki.w15dni.pl

Nasza ocena: 4

Skuteczna nauka niemieckiego online

Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad emigracją zarobkową do naszych zachodnich sąsiadów, to z pewnością szukasz skutecznego sposobu pozwalającego na naukę języka. Dobrym rozwiązaniem będzie choćby nauka niemieckiego przez Internet w rakach kursu Deutsch Positiv. Już kilak tygodni wystarczą, by bez kłopotów móc komunikować się z rodowitymi Niemcami, Austriakami czy Szwajcarami. Deutsch Positiv - nauka niemieckiego przez Internet - to skuteczność wynikająca z nowoczesnej metody, gdzie żywy język został zgrabnie połączony z gramatyką. Zerknij na stronę internetową Deutsch Positiv i sprawdź ofertę pomocną zwłaszcza gdy szukasz dobrze płatnej pracy po drugiej stronie Odry.

http://niemiecki.w15dni.pl