Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 92 492

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://asedukacja.pl/oferta/kursy-komputerowe/kurs-microsoft-pakiet-office

Nasza ocena: 4

Współcześnie jednym z niezbędnych kursów, niezbędnych w wielu branżach działalności jest kurs pakiet office. Katowice to jedno z najbardziej znanych miast na terenie Śląska. Możliwość poznania funkcji posiadanych przez każde oprogramowanie wchodzące w skład powyższego pakietu to wszystko jest nam w stanie zaoferować kurs powyższego typu. Ponadto zdobyte umiejętności i wiadomości możemy przećwiczyć w praktyce z tym także związany jest kurs pakiet office. Katowice to także miasto, gdzie możemy ukończyć wyżej opisywany kurs na wspomniany poziomie, z tego względu, że to właśnie tutaj działa następująca szkoła jak Asedukacja. Ponadto nie dość, że opisywana firma oferuje szeroki wybór kursów to jeszcze w ramach Asedukacji możemy także ukończyć szkołę policealną. Dodatkowo powyższe przedsiębiorstwo funkcjonuje z sukcesami na rynku od wielu lat. Asedukacji zdobyło wiele potwierdzeń swoich kompetencji przez instytucję edukacyjne.

kurs pakiet office katowice
2

Ranking: 91 417

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://msp.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych/4-technik-uslug-kosmetycznych-514207

Nasza ocena: 4

Nasza szkoła działa zarówno jako technikum medyczne, jak też policealne studium kosmetyczne. Zielona Góra jest lokalizacją naszej placówki - znajdujemy się w bardzo dobrze wyposażonym budynku, dogodnie zlokalizowanym w centrum miasta. W przypadku kursów kosmetycznych dajemy możliwość uzyskania tytuły technika po przejściu kształcenia trwającego 4 semestry. Tego rodzaju kurs obejmuje w szczególności pozyskanie kwalifikacji umożliwiających wykonywanie zabiegów kosmetycznych na różne części ciała. Ponadto istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznych kursów, które oferuje nasze policealne studium kosmetyczne. Zielona Góra jest m.in. bardzo atrakcyjnym rynkiem jeśli chodzi o kursy modelowania paznokci czy przedłużania rzęs przy użyciu nowoczesnych metod. Dla zainteresowanych tego rodzaju kursami oferujemy atrakcyjne warunki cenowe i dogodne terminy. W ostatnim czasie wprowadzamy do oferty także nowoczesne formuły szkoleń - w tym niektóre kursy odbywają się za pośrednictwem e-learningu.

policealne studium kosmetyczne zielona góra
3

Ranking: 88 446

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html

Nasza ocena: 4

Jeśli twoja praca nie daje ci pełnej satysfakcji, możesz zmienić lub przebranżowić swoje kwalifikacje wykorzystując dostępne u nas studia podyplomowe. Bytom jest jednym z miast, w którym bardzo łatwo można znaleźć naszą placówkę i zapisać się na odpowiednie zajęcia. Gwarantujemy wiele praktycznych rozwiązań i kierunków, dzięki którym znacznie łatwiej będzie ci uzyskać wymarzoną prace. Mogą one również posłużyć do zgłębiania wiedzy na dany temat oraz poszerzania już posiadanych umiejętności. Kierunki medyczne, szkoła fotograficzna czy logistyczne kursy ułatwią ci znalezienie dobrej pracy oraz dodadzą wiele doświadczeń. Nie wymagamy przy tym wysokich opłat za prezentowane przez firmę studia podyplomowe. Bytom to miejsce, gdzie odbywa się większość zajęć, spora część lekcji realizowana jest też w zaprzyjaźnionych zakładach pracy, gdzie nasz kursant może zobaczyć jak naprawdę wygląda dana profesja.

studia podyplomowe bytom
4

Ranking: 88 004

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://www.lmcg.com.pl/szkolenie-optymalizacja-mapowanie-strumienia-wartosci.html

Nasza ocena: 4

vsm

VSM, TPM, Hoshin Kanri, JIT i wiele innych procesów biznesowych i technik zarządczych można poznać, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmą. Są to przede wszystkim metody z zakresu tzw. lean management, czyli skutecznego zarządzania procesowego polegającego na usprawniania i optymalizacji metod zarządczych w przedsiębiorstwie. Szkolenia naszej akademii prowadzone są przez specjalistów, mających duże praktyczne doświadczenie we wdrażaniu narzędzi lean management. Metody takie jak VSM czy TPM sprawdzają się w przedsiębiorstwach z różnych branż, dlatego nasza oferta cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych. Zapewniamy bardzo atrakcyjne kursy na dobrych warunkach cenowych także dla pracowników.

Szkolenia z VSM
5

Ranking: 83 455

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta/prawo-jazdy-oferta/kat-d

Nasza ocena: 4

Czy interesuje Państwa możliwość wzięcia udziału w jednym z kursów przygotowujących do egzaminu na dany rodzaj prawa jazdy? Jeżeli tak, to nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców Codex znajdujący się na terenie Krakowa uchodzi za jeden z najlepszych ośrodków szkoleniowych na terenie Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie kursy, który pozwolą podejść do egzaminu, które zdanie uprawnia do posiadania kategorii prawa jazdy D. Kategoria D - Kraków, uprawnia do kierowania autobusami. Oczywiści kategoria D - kraków wymaga również opinii wystawionej przez psychologa, a nasz OSK posiada własny gabinet psychologiczny.

kategoria d kraków
6

Ranking: 74 147

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.osk-alcar.pl/

Nasza ocena: 4

Ośrodek Szkolenia Kierowców Al-Car zaprasza po prawo jazdy. Gdynia to miasto, gdzie znajdziecie naszą siedzibę. Jeżeli chcecie w perfekcyjny sposób przygotować się do jeżdżenia po ulicach, to tylko z naszymi instruktorami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Warto wspomnieć, że nasza placówka jako jedyna współpracuje z Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy Toruńskiej Akademii Jazdy. Przekonajcie się, że nauka z nami jest bezstresowa. W dzisiejszych czasach warto mieć prawo jazdy. Gdynia oraz okoliczne miejscowości w dowolnym momencie mogą zapisać się do nas na kurs kategorii B. Jako jedni z nielicznych, na naszej sali wykładowej mamy symulator nauki jazdy, który jest bardzo pomocny w przygotowaniu się do jazdy na prawdziwych ulicach. Cały kurs składa się z części teoretycznej oraz z części praktycznej, gdzie razem z naszymi instruktorami będziecie poznawali wszystkie ulice.

prawo jazdy gdynia
7

Ranking: 46 954

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Międzykulturowy żłobek i przedszkole

Międzykulturowe placówki edukacyjne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej jest małżeństw mieszanych oraz obcokrajowców osiedlających się tutaj na stałe. Polskie rodziny również chcą, aby ich pociechy dorastały w wielokulturowym środowisku, które uczy obycia i tolerancji. Taka właśnie atmosfera panuje w Avocado. To dobry, zainteresowany rozwojem dzieci żłobek. Warszawa zaprasza do odwiedzenia oddziału. Tutaj dzieci bawią się i uczą w tym samym czasie, pokazuje im się, jak być samodzielnym, jak wykonywać zadania bez pomocy innych i zdobywać coraz większą pewność siebie. Właśnie dlatego tak często rodzice wybierają ten żłobek. Warszawa zaprasza.

brak zdjęcia
8

Ranking: 43 881

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Hurtownia książek- duży wybór asortymentu

Hurtownia książek, którą prowadzimy to hurtownia, która istnieje na rynku od lat i zbiera pozytywne opinie od ludzi, którzy są naszymi klientami i kochają książki tak bardzo jak my sami. Książki, które mamy w sprzedaży to w dużej mierze książki dla dzieci, które są przeznaczone do celów edukacyjnych, wspierają rozwój dziecka oraz dbają o rozbudowywanie wyobraźni naszych podopiecznych. Hurtownia książek ma na celu dystrybucje książek w niższych cenach, niż dostępne są one na rynku w tak zwanych cenach hurtowych. Nasza oferta skierowana jest do różnych placówek oświaty w tym: przedszkoli oraz szkół podstawowych, (klas jeden-trzy), a także osób prywatnych, szczególnie tych, które chcą zarazić pasją do czytania swoje pociechy. Książki, które mamy w ofercie to książki wysokiej klasy pisarzy, którzy są uznanymi autorami, mającymi ponadprzeciętną wyobraźnie oraz zdolności do kreowania baśniowych światów oraz bohaterów którzy kierują się w życiu najwyższymi wartościami oraz dobrem w stosunku do drugiego człowieka.

brak zdjęcia
9

Ranking: 35 762

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkolenia dla call center

CCtraining to wyjątkowo eksperci w zakresie rynku call center. Jesteśmy firmą, która posiada ogromne doświadczenie w szkoleniach i audycie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wsparcie oraz cenne porady dotyczące prawidłowego funkcjonowania dobrego call center. Mystery Call Warszawa to jedna z technik, które wykorzystujemy w celu ustalenia potrzeb oraz oczekiwań potencjalnych klientów. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w branży. Potwierdzają to nasze liczne referencje, wyróżniania oraz zadowoleni klienci. Mystery call Warszawa to świetny sposób na szybką i rzeczywistą ocenę rynku, którego środowisko podlega ciągłym zmianom i modyfikacjom. Zaufaj najlepszym fachowcom i wybierz CCtraining.

brak zdjęcia
10

Ranking: 32 010

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Klasa programowania w Collegium Gedanense

W praktycznie każdym liceum ogólnokształcącym są prowadzone dodatkowe zajęcia informatyczne. Jednak mało która szkolą może poszczycić się posiadaniem czegoś takiego, jak klasa programowania. Profil informatyczny to z pewnością bardzo przyszłościowa edukacja dla młodzieży, bo w tej dziedzinie pracy na pewno w przyszłości nie zabraknie. Gdańskie prywatne liceum ogólnokształcące, Collegium Gedanense, posiada także sprofilowane klasy, wśród których wyróżnia się klasa programowania. To dobry wybór dla uczniów mających zdolności programistyczne i komputerowe. Dzięki nauce w takiej klasie mogą lepiej rozwijać je także w czasie szkolnej nauki.

brak zdjęcia
11

Ranking: 32 009

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.akademia-jachtingu.pl

Nasza ocena: 4

rejsy bałtyk

Przedmiotem działalności renomowanego ośrodka szkoleń żeglarskich, o nazwie Akademia Jachtingu, są nie tylko kursy i warsztaty manewrowe, ale również szeroko rozumiane rejsy. Bałtyk - to najczęściej wybierany obszar, na którym organizowane są rejsy, na taką formę spędzania wolnego czasu decyduje się coraz większa liczba osób, nie tylko zamieszkujący regiony nadmorskie, ale również z całego kraju i zagranicy. Konkurencyjne ceny za przygotowywane rejsy (Bałtyk) fachowa kadra zajmująca się organizacją takiej wyprawy oraz możliwość wyczarterowania nowoczesnego i w pełni bezpiecznego jachtu morskiego - to tylko niektóre spośród argumentów przemawiających za wyborem tej powszechnie rekomendowanej agencji żeglarskiej. Odbywające się tutaj kursy i szkolenia motorowodne kształcą przyszłych zawodowców żeglarstwa i sportów motorowodnych, warto dołączyć do tej grupy osób, dla których pasją są podróże po otwartych wodach.

Organizacja rejsów morskich po Bałtyku
12

Ranking: 30 877

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.fatix.eu

Nasza ocena: 4

Profesjonalne tłumaczenia językowe

Języki obce są nie tylko kluczem do poznawania obcych kultur poprzez rozmowę z obywatelami innych państw. Są również niezbędne przy wymianie myśli technologicznej, rozwijaniu stosunków dyplomatycznych, a także nawiązywaniu relacji handlowych. Zwłaszcza tam, gdzie nie może być żadnych wątpliwości co do jakości tłumaczeń, konieczne jest zapewnienie usług udostępniających profesjonalne tłumaczenia. Dzięki współpracy z naszą firmą możecie państwo być pewni, że każdy teks jest wnikliwie przez nas analizowany, tak by w trakcie tłumaczenia oddać pełen jego sens. Nasi tłumacze przysięgli posiadają długoletnią praktykę w tłumaczeniu różnorodnych tekstów. Dzięki niemu możliwe są profesjonalne tłumaczenia mogące być podstawą współpracy pomiędzy instytucjami i firmami różnych państw. Fatix zapewni państwu możliwość doskonałej jakości tłumaczeń, dzięki którym nawiążecie państwo współpracę z dowolną instytucją i firmą znajdującą się w wielu krajach. Nasi tłumacze czekają na twoje zlecenia.

http://www.fatix.eu
13

Ranking: 27 970

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Sale konferencyjne w centrum KolumnaPark

Organizujesz ważne spotkanie biznesowe i zastanawiasz się, gdzie znajdują się najlepiej przystosowane do tego sale konferencyjne? Zależy Ci na tym, aby wybrany obiekt był nowoczesny, alw jednocześnie klimatyczny? Jeżeli tak, zapraszamy do zapoznania się z hotelem KolumnaPark zlokalizowanym w centralnej Polsce. Miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych uczestniczących w szkoleniach czy konferencjach. KolumnaPark oddaje do ich dyspozycji przestronne, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne znakomicie przystosowane do specyfiki takich własnie wydarzeń. Obiekt zapewnia profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą pracy oraz relaksowi po zakończeniu zaplanowanych zadań. Satysfakcja gwarantowana!

brak zdjęcia
14

Ranking: 22 197

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Żywienie człowieka - co dają takie studia?

W czasach, gdy otyłość jest chorobą cywilizacyjną, a miliony ludzi regularnie się odchudzają i przechodzą na kolejne diety, umiejętność układania jadłospisu jest bezcenna. Nie dziwi zatem, że popularnym kierunkiem studiów stało się żywienie człowieka. Podczas nauki można dowiedzieć się, jak tworzyć pełnowartościowe, zdrowe, dodające energii, ale nie tuczące menu na każdy dzień. Studia te pozwalają posiąść wiedzę niezbędną do opracowywania planów żywieniowych dla osób zdrowych, jak i cierpiących na schorzenia, takich jak choćby cukrzyca, alergie pokarmowe, w tym uczulenie na gluten. Po studiach na kierunku żywienie człowieka można otworzyć gabinet świadcząc porady z zakresu zdrowego odżywiania się, pracować w przychodniach dietetycznych, firmach świadczących usługi z zakresu odchudzania lub w wielu jednostkach medycznych.

brak zdjęcia
15

Ranking: 17 064

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Ziarenko przedszkole z pasją i dobrym wychowaniem

Ziarenko to godne uwagi przedszkole. Kraków to miejsce, w którym można się spełniać od dziecka. Ziarenko to przedszkole, które stawia sobie wysoko poprzeczkę. Koncentrują się na dobru dziecku i nie ustają w wysiłkach, by dać mu szansę na integralny i samodzielny rozwój. Wychowanie człowieka mądrego, pewnego siebie i własnej wartości to cel, jakie postawiło przed sobą przedszkole. Kraków ma Ziarenko, które starannie przygotowuje ofertę, pozwala na harmonijny rozwój kompetencji i znalezienie zainteresowań. Odkrywa przed dziećmi niesamowite pasje, które odgrywają kluczowe role w rozwoju osobistym jednostki.

brak zdjęcia