Więcej z tej kategorii: 0 | 1
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 17 112

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.mojebambino.pl/przedszkole/katalog

Nasza ocena: 4

Jeśli szukasz firma która chętnie wyposaża szatnie do przedszkola, to polecamy sprawdzenie, co można znaleźć w ofercie na stronie internetowej bambino.pl. To świetne miejsce dla każdego, kto szuka wyposażenia do przedszkoli i tym podobnych placówek edukacyjno-wychowawczych. Znajdziesz tu nie tylko szatnie do przedszkola, ale także całą gamę różnych innych artykułów, przydatnych zarówno do codziennej pracy w takich placówkach, jak i dla uprzyjemnienia takich momentów dla dzieci. Firma ma kilku partnerów, między innymi firmę Insgraf, czy też Granna - sprawdź już dziś całą ofertę tego sklepu internetowego.

szatnie do przedszkola
2

Ranking: 17 098

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.altea-poznan.pl/

Nasza ocena: 4

Każdy z nas ma jakieś problemy. Stresujący styl życia, problemy w pracy i w domu to tylko część z nich. Niekiedy przechodzą samoistnie, jednak czasem odbijają piętno na naszej psychice. Skuteczna w takich wypadkach może okazać się psychoterapia. Poznań to miasto w którym spotkasz wiele gabinetów psychoterapeutycznych lecz tylko u nas znajdziesz tak wspaniałych specjalistów. Nasi psychoterapeuci posiadają bardzo dobry kontakt z pacjentami, którzy chętnie przychodzą na następne wizyty. Leczymy nerwice, depresje, fobie oraz wiele innych niemiłych dolegliwości. Zgłoś się po pomoc jaką jest psychoterapia. Poznań, ulica Samarzewskiego-zapraszamy.

Przyjemna i skuteczna psychoterapia.
3

Ranking: 17 102

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Przedszkole językowe dla Twojego dziecka

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Niepublicznego Przedszkola Językowego "Cztery Strony Świata"! Nasze przedszkole (Wawer) zapewni Państwa dzieciom doskonałe warunki do rozwoju oraz nauki. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, starannie dopracowany program ciekawych zajęć oraz wspaniale wyposażone sale i plac zabaw. Ponadto w naszym przedszkolu panuje bardzo przyjazna oraz ciepła atmosfera, dzięki czemu nasze przedszkole (Wawer) to miejsce, gdzie dzieci przychodzą z prawdziwą przyjemnością, aby rozwijać się nie tylko intelektualnie, ale też emocjonalnie oraz społecznie.

brak zdjęcia
4

Ranking: 17 026

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Profesjonalna nauka języka niemieckiego

W dzisiejszych czasach wielu z nas wyjeżdża do pracy poza granice naszego kraju. Można to zrozumieć, bo tam zarobki są zdecydowanie wyższe niż w naszym kraju. Jeśli mówimy o wyjazdach zarobkowych, na pewno jedynym z najbardziej popularnych krajów są tutaj Niemcy. Jeżeli ty także chciałbyś wyjechać do Niemiec, na pewno warto jest doszlifować swój niemiecki. Gdańsk i jego mieszkańcy w takiej sytuacji mogą skorzystać z naszej szkoły językowej, która w krótkim czasie sprawi, że wasz niemiecki (Gdańsk) będzie na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że dzięki nam szybko opanujesz tajniki tego języka. Zapraszamy do naszej szkoły.

brak zdjęcia
5

Ranking: 17 139

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.ft.com/cms/s/0/9ddea736-cb95-11e3-8ccf-00144feabdc0.html

Nasza ocena: 4

Każda osoba, która interesuje się światem biznesu i finansów doskonale wie, kim jest Tomasz Czechowicz. Prezes i założyciel MCI Managment S.A. jest doskonałym przykładem tego, jak można być prawdziwym liderem na grząskim gruncie, jakim jest biznes. Tomasz Czechowicz działając od początku lat 90 XX w., osiągnął sukcesy w firmach, których był założycielem, a także tych, z którymi współpracował. Doskonały artykuł Financial Times przybliża sylwetkę i dokonania tej znamienitej osoby, a także pokazuje standardy, które Czechowicz wyznacza na rynkach, nie tylko polskich, ale i europejskich, przyznane tytuły i nagrody potwierdzają dokonania, o których warto przeczytać.

tomasz czechowicz
6

Ranking: 17 024

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Pokonaj alkoholizm skutecznie raz na zawsze!

Alkoholizm wielu nastręcza różnych problemów. Dzisiaj można go jednak skutecznie pokonać. Wystarczy, że skorzystamy z tego, co oferuje DO SIEBIE. Podmiot ten w swoich szeregach ma najlepszych ekspertów w kraju. Psychologów doskonale przygotowanych do swojej pracy. Ludzi pełnych zapału, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Alkoholizm zawsze więc pokonuje się tu skutecznie. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Aktywnie uczestniczą w terapii indywidualnej, jak i grupowe. Zachęcamy Państwa już dzisiaj do zapisania osób uzależnionych na dostępne tu leczenie.

brak zdjęcia
7

Ranking: 17 017

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Urząd Patentowy nie taki straszny, sprawdź sam!

Urząd Patentowy to organ władzy publicznej, który czuwa nad udzielaniem patentów. Od innowatorów oczekuje bardzo często przedłożenia różnych dokumentów. To budzi wiele problemów. Teraz można jednak sprawić, że Urząd Patentowy przestanie być wrogiem wynalazców. Wystarczy nawiązać współpracę z Kancelarią Prawną BrandPat. To właśnie tu znajdują zatrudnienie najlepsi rzecznicy patentowi i prawnicy w kraju. Ludzie z dużym doświadczeniem i sukcesami w swojej profesji. To ich wsparcie sprawia, że do tej pory zawiłe sprawy okazują się proste. Zachęcamy Państwa już dzisiaj do nawiązania współpracy z tym podmiotem.

brak zdjęcia
8

Ranking: 17 047

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://interschool.uni.lodz.pl/

Nasza ocena: 4

British International School to placówka dydaktyczna na światowym poziomie. Tworzona jest przez najlepszych dydaktyków. Ludzi, którzy wykonują swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem. To sprawia, że uczniowie mają tu zagwarantowane szerokie możliwości rozwoju intelektualnego. British international school swoim słuchaczom zapewnia również bogaty wybór zajęć dodatkowych. Nauczą się tu płynnie więc posługiwać wieloma językami obcymi. Uzyskają również wszechstronne przygotowanie do udziału w międzynarodowych olimpiadach. Warto już dzisiaj zdecydować się na zapisanie tu swojego dziecka. Będą Państwo na pewno zadowoleni z tej szkoły.

Birtish international school to szkoła Twoich marzeń!
9

Ranking: 14 688

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkoła języków obcych mieszcząca się w Lublinie

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do nauki języków obcych. Niemniej jednak, jak to często bywa w szkołach, na pewno taka nauka nie jest zbyt efektywna i możemy być pewni, że nasze dziecko nie nauczy się tutaj zbyt wiele. Zdecydowanie lepiej na tym tle wypadają profesjonalne szkoły językowe. Jeśli interesuje cię taka szkoła języków obcych, Lublin ma placówkę, która powinna cię zainteresować. W naszej szkole uczą się tak dzieci, jak i osoby dorosłe. Wszystko odbywa się z udziałem znakomitych lektorów, którzy w krótkim czasie potrafią nauczyć was języka obcego niezależnie od wcześniejszego poziomu waszego zaawansowania. To wszystko sprawia, że nasza szkoła języków obcych (Lublin) jest najlepszą w okolicy.

brak zdjęcia
10

Ranking: 16 998

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.terapia-ranczo.pl

Nasza ocena: 4

Terapia odwykowa to szansa na zdrowie!

Terapia odwykowa w ośrodku RANCZO jest prowadzona w sposób kompleksowy. Opieką tutejsi terapeuci otaczają nie tylko osoby uzależnione, ale również i ich najbliższych. Całe rodziny uzyskają więc tu odpowiednie wsparcie. Ta terapia odwykowa odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Terapeuci każdemu uzależnionemu z osobna poświęcają specjalną uwagę. Zawsze starają się dotrzeć do źródła uzależnienia. Dzięki tym spotkaniom alkoholik zaczyna powoli odnajdywać sens swojego życia bez alkoholu. Praktyka pokazuje, że już wiele osób bezpowrotnie porzuciło tu nałóg. Również są to osoby bardzo młode, którym wcześniejsze metody leczenia nie pomagały.

terapia odwykowa - http://terapia-ranczo.pl/