Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 17 117

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 4

Pomagamy stworzyć przedszkola w szkołach.

Oddziały przedszkolne przy szkole to możliwości przeprowadzenia integracji przedszkolaków ze szkołą w sposób spokojny, naturalny i efektywny. Oddziały przedszkolne przy szkole zostały stworzone z myślą o przedszkolakach. Dzieci mogą bezstresowo przejść z nauczania przedszkolnego na nauczanie szkolne. Dzięki temu łatwiej przyswajają nowy materiał i lepiej radzą sobie w kontaktach z rówieśnikami. Odpowiednie zaplecze i dobrze przystosowana placówka to określenia, które mogą dotyczyć również twojej szkoły. Jeżeli chcesz zasięgnąć bliższych informacji, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową przedszkolewszkole.edu.pl. Zapraszamy do kontaktu!

brak zdjęcia
2

Ranking: 17 130

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Prowadizmy zajęcia z ekonomii w Warszawie.

Vistula to nowoczesna uczelnia, która kształci młodych ludzi. Oferujemy studentom staże lub praktyki, które podniosą ich kwalifikacje. Obecnie prowadzimy zajęcia dla naszych studentów. Interesuje was ekonomia. Warszawa właśnie tu mieści się nasza uczelnia. Zatrudniamy najlepszą kadrę dydaktyczną. Nasza uczelnia współpracuje z wieloma firmami i dzięki temu nasi studenci rozwijają swoją przedsiębiorczość. U nas można zapisać się na różne kierunki. Dużą popularnością cieszy się ekonomia. Warszawa właśnie tu mieści się nasza uczelnia. Warto związać się z naszą placówką dydaktyczną. Cały nasz zespół naukowców dba, by młodzi ludzie uczyli się od najlepszych.

brak zdjęcia
3

Ranking: 17 044

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.insgraf.pl

Nasza ocena: 4

www.insgraf.pl

Wygodne krzesła regulowane to rozwiązanie, które utrzymuje nasz kręgosłup w odpowiedniej pozycji podczas pracy bądź nauki. Względy zdrowotne przemawiają za wprowadzeniem tego rodzaju asortymentu do placówek oświatowych. Za ich dystrybucję odpowiedzialność bierze na siebie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Marka INSGRAF, bo na nią wskazują zdania wypowiedzi, stawia na wszechstronność oferty, a dalej także na atrakcyjny system jej finansowania. W konsekwencji przygotowane do sprzedaży krzesła regulowane to jakość i wygoda w jednym. Wykorzystanie trwałych materiałów zapewnia długoletnią eksploatację.

krzesła regulowane
4

Ranking: 17 134

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego na światowym poziomie tylko tu!

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest dokumentem, który musi posiadać każdy obiekt. Przepisy prawne w tej dziedzinie nie przewidują wyjątku. Jej opracowanie oferuje dzisiaj wiele podmiotów. Czynią to jednak na bardzo różnym poziomie jakości. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego musi być zawsze dopasowana do specyfiki danego miejsca. Muszą ją więc stworzyć doskonali specjaliści, którzy mają w tym odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie. Tacy właśnie są wszyscy specjaliści, których zatrudnia SILESIA BHP. Zachęcamy już dzisiaj Państwa do skontaktowania się z tym podmiotem, w celu ustalenia warunków współpracy.

brak zdjęcia
5

Ranking: 17 113

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.niemiecki.w15dni.pl

Nasza ocena: 4

Skuteczna nauka niemieckiego online

Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad emigracją zarobkową do naszych zachodnich sąsiadów, to z pewnością szukasz skutecznego sposobu pozwalającego na naukę języka. Dobrym rozwiązaniem będzie choćby nauka niemieckiego przez Internet w rakach kursu Deutsch Positiv. Już kilak tygodni wystarczą, by bez kłopotów móc komunikować się z rodowitymi Niemcami, Austriakami czy Szwajcarami. Deutsch Positiv - nauka niemieckiego przez Internet - to skuteczność wynikająca z nowoczesnej metody, gdzie żywy język został zgrabnie połączony z gramatyką. Zerknij na stronę internetową Deutsch Positiv i sprawdź ofertę pomocną zwłaszcza gdy szukasz dobrze płatnej pracy po drugiej stronie Odry.

http://niemiecki.w15dni.pl
6

Ranking: 17 112

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.mojebambino.pl/przedszkole/katalog

Nasza ocena: 4

Jeśli szukasz firma która chętnie wyposaża szatnie do przedszkola, to polecamy sprawdzenie, co można znaleźć w ofercie na stronie internetowej bambino.pl. To świetne miejsce dla każdego, kto szuka wyposażenia do przedszkoli i tym podobnych placówek edukacyjno-wychowawczych. Znajdziesz tu nie tylko szatnie do przedszkola, ale także całą gamę różnych innych artykułów, przydatnych zarówno do codziennej pracy w takich placówkach, jak i dla uprzyjemnienia takich momentów dla dzieci. Firma ma kilku partnerów, między innymi firmę Insgraf, czy też Granna - sprawdź już dziś całą ofertę tego sklepu internetowego.

szatnie do przedszkola
7

Ranking: 17 098

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.altea-poznan.pl/

Nasza ocena: 4

Każdy z nas ma jakieś problemy. Stresujący styl życia, problemy w pracy i w domu to tylko część z nich. Niekiedy przechodzą samoistnie, jednak czasem odbijają piętno na naszej psychice. Skuteczna w takich wypadkach może okazać się psychoterapia. Poznań to miasto w którym spotkasz wiele gabinetów psychoterapeutycznych lecz tylko u nas znajdziesz tak wspaniałych specjalistów. Nasi psychoterapeuci posiadają bardzo dobry kontakt z pacjentami, którzy chętnie przychodzą na następne wizyty. Leczymy nerwice, depresje, fobie oraz wiele innych niemiłych dolegliwości. Zgłoś się po pomoc jaką jest psychoterapia. Poznań, ulica Samarzewskiego-zapraszamy.

Przyjemna i skuteczna psychoterapia.
8

Ranking: 17 102

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Przedszkole językowe dla Twojego dziecka

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Niepublicznego Przedszkola Językowego "Cztery Strony Świata"! Nasze przedszkole (Wawer) zapewni Państwa dzieciom doskonałe warunki do rozwoju oraz nauki. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, starannie dopracowany program ciekawych zajęć oraz wspaniale wyposażone sale i plac zabaw. Ponadto w naszym przedszkolu panuje bardzo przyjazna oraz ciepła atmosfera, dzięki czemu nasze przedszkole (Wawer) to miejsce, gdzie dzieci przychodzą z prawdziwą przyjemnością, aby rozwijać się nie tylko intelektualnie, ale też emocjonalnie oraz społecznie.

brak zdjęcia
9

Ranking: 17 026

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Profesjonalna nauka języka niemieckiego

W dzisiejszych czasach wielu z nas wyjeżdża do pracy poza granice naszego kraju. Można to zrozumieć, bo tam zarobki są zdecydowanie wyższe niż w naszym kraju. Jeśli mówimy o wyjazdach zarobkowych, na pewno jedynym z najbardziej popularnych krajów są tutaj Niemcy. Jeżeli ty także chciałbyś wyjechać do Niemiec, na pewno warto jest doszlifować swój niemiecki. Gdańsk i jego mieszkańcy w takiej sytuacji mogą skorzystać z naszej szkoły językowej, która w krótkim czasie sprawi, że wasz niemiecki (Gdańsk) będzie na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że dzięki nam szybko opanujesz tajniki tego języka. Zapraszamy do naszej szkoły.

brak zdjęcia
10

Ranking: 17 139

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.ft.com/cms/s/0/9ddea736-cb95-11e3-8ccf-00144feabdc0.html

Nasza ocena: 4

Każda osoba, która interesuje się światem biznesu i finansów doskonale wie, kim jest Tomasz Czechowicz. Prezes i założyciel MCI Managment S.A. jest doskonałym przykładem tego, jak można być prawdziwym liderem na grząskim gruncie, jakim jest biznes. Tomasz Czechowicz działając od początku lat 90 XX w., osiągnął sukcesy w firmach, których był założycielem, a także tych, z którymi współpracował. Doskonały artykuł Financial Times przybliża sylwetkę i dokonania tej znamienitej osoby, a także pokazuje standardy, które Czechowicz wyznacza na rynkach, nie tylko polskich, ale i europejskich, przyznane tytuły i nagrody potwierdzają dokonania, o których warto przeczytać.

tomasz czechowicz
11

Ranking: 17 024

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Pokonaj alkoholizm skutecznie raz na zawsze!

Alkoholizm wielu nastręcza różnych problemów. Dzisiaj można go jednak skutecznie pokonać. Wystarczy, że skorzystamy z tego, co oferuje DO SIEBIE. Podmiot ten w swoich szeregach ma najlepszych ekspertów w kraju. Psychologów doskonale przygotowanych do swojej pracy. Ludzi pełnych zapału, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Alkoholizm zawsze więc pokonuje się tu skutecznie. Pacjenci mają zapewnione zakwaterowanie w doskonałych warunkach. Aktywnie uczestniczą w terapii indywidualnej, jak i grupowe. Zachęcamy Państwa już dzisiaj do zapisania osób uzależnionych na dostępne tu leczenie.

brak zdjęcia
12

Ranking: 17 017

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 4

Urząd Patentowy nie taki straszny, sprawdź sam!

Urząd Patentowy to organ władzy publicznej, który czuwa nad udzielaniem patentów. Od innowatorów oczekuje bardzo często przedłożenia różnych dokumentów. To budzi wiele problemów. Teraz można jednak sprawić, że Urząd Patentowy przestanie być wrogiem wynalazców. Wystarczy nawiązać współpracę z Kancelarią Prawną BrandPat. To właśnie tu znajdują zatrudnienie najlepsi rzecznicy patentowi i prawnicy w kraju. Ludzie z dużym doświadczeniem i sukcesami w swojej profesji. To ich wsparcie sprawia, że do tej pory zawiłe sprawy okazują się proste. Zachęcamy Państwa już dzisiaj do nawiązania współpracy z tym podmiotem.

brak zdjęcia
13

Ranking: 17 047

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://interschool.uni.lodz.pl/

Nasza ocena: 4

British International School to placówka dydaktyczna na światowym poziomie. Tworzona jest przez najlepszych dydaktyków. Ludzi, którzy wykonują swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem. To sprawia, że uczniowie mają tu zagwarantowane szerokie możliwości rozwoju intelektualnego. British international school swoim słuchaczom zapewnia również bogaty wybór zajęć dodatkowych. Nauczą się tu płynnie więc posługiwać wieloma językami obcymi. Uzyskają również wszechstronne przygotowanie do udziału w międzynarodowych olimpiadach. Warto już dzisiaj zdecydować się na zapisanie tu swojego dziecka. Będą Państwo na pewno zadowoleni z tej szkoły.

Birtish international school to szkoła Twoich marzeń!
14

Ranking: 14 688

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkoła języków obcych mieszcząca się w Lublinie

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do nauki języków obcych. Niemniej jednak, jak to często bywa w szkołach, na pewno taka nauka nie jest zbyt efektywna i możemy być pewni, że nasze dziecko nie nauczy się tutaj zbyt wiele. Zdecydowanie lepiej na tym tle wypadają profesjonalne szkoły językowe. Jeśli interesuje cię taka szkoła języków obcych, Lublin ma placówkę, która powinna cię zainteresować. W naszej szkole uczą się tak dzieci, jak i osoby dorosłe. Wszystko odbywa się z udziałem znakomitych lektorów, którzy w krótkim czasie potrafią nauczyć was języka obcego niezależnie od wcześniejszego poziomu waszego zaawansowania. To wszystko sprawia, że nasza szkoła języków obcych (Lublin) jest najlepszą w okolicy.

brak zdjęcia
15

Ranking: 16 998

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 4

Terapia odwykowa to szansa na zdrowie!

Terapia odwykowa w ośrodku RANCZO jest prowadzona w sposób kompleksowy. Opieką tutejsi terapeuci otaczają nie tylko osoby uzależnione, ale również i ich najbliższych. Całe rodziny uzyskają więc tu odpowiednie wsparcie. Ta terapia odwykowa odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Terapeuci każdemu uzależnionemu z osobna poświęcają specjalną uwagę. Zawsze starają się dotrzeć do źródła uzależnienia. Dzięki tym spotkaniom alkoholik zaczyna powoli odnajdywać sens swojego życia bez alkoholu. Praktyka pokazuje, że już wiele osób bezpowrotnie porzuciło tu nałóg. Również są to osoby bardzo młode, którym wcześniejsze metody leczenia nie pomagały.

brak zdjęcia