Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 48 386

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.tchibo-coffeeservice.pl/pl/ASORTYMENT_PRODUKTY_I_EKSPRESY/ekspresy_do_kawy/Tradycyjne ekspresy ciśnieniowe/index.html

Nasza ocena: 6

Potrzebny ci ciśnieniowy ekspres do biura czy firmy? Filiżanka dobrej, odpowiednio przygotowanej kawy w przerwie podczas pracy pozwoli korzystnie wpłynąć na relacje między pracownikami. Miło spędzony czas w swobodnej, przyjemnej atmosferze dodaje energii do dalszej pracy oraz pozwala na rozwijanie kreatywnego myślenia. Firma Tchibo Coffee Service oferuje dzierżawę lub sprzedaż wysokiej jakości ekspresów do kawy odpowiednich do biura, restauracji, kawiarni czy dla stacji benzynowej. Ciśnieniowy ekspres do biura od Tchibo odpowiada najwyższym standardom i pozwala na przygotowanie smacznej, aromatycznej kawy bądź napoju kawowego. W ofercie znajdują się ekspresy odpowiednio dostosowane do potrzeb biura, do jego wielkości oraz ilości pracowników. Tchibo Coffee Service oferuje niewielkie ekspresy, które zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni, jak również proste w obsłudze ekspresy automatyczne. Firma zapewnia także kompleksowy serwis dzierżawionych urządzeń, gwarantując ich niezawodne działanie.

ciśnieniowy ekspres do biura
2

Ranking: 42 287

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.norsteel.pl

Nasza ocena: 6

Łączenie elementów zbiorników i odstojników.

Nie zawsze mamy możliwość połączenia elementów tradycyjnymi metodami. Są wypadki, kiedy montaż całej konstrukcji następuje z połączenia kilku gotowych struktur. Aby zminimalizować ilość narzędzi potrzebnych monterom, można zastosować nity szczelne. To rozwiązanie składa się z tulei gwintowanej. Po włożeniu w otwór specjalna przystawka gwintowana powoduje wstępne zaciśnięcie połączenia. Ostateczny montaż następuje po wkręceniu śruby o odpowiedniej średnicy. Po montażu uzyskujemy pewne połączenie. Nity szczelne mogą być wykonywane z różnych materiałów dostosowanych do potrzeb technologicznych konstrukcji.

http://norsteel.pl/nity-szczelne-z-kolnierzem-standardowym-cu-a2/
3

Ranking: 19 570

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Profesjonalne rozdrabniacze przemysłowe

Oferta firmy Wichary Technologies jest bardzo szeroka i została przygotowana z myślą o różnych firmach działających w branży przemysłowej. Między innymi oferowane są nowoczesne rozdrabniacze stosowane jako systemy wspomagające recykling odpadów. Dzięki takim urządzeniom można rozdrabniać twardsze i większe odpady, co z kolei pozwala na ich dalszą łatwiejszą obróbkę lub przechowywanie na mniejszej powierzchni, co zapewni oszczędność miejsca na odpady. Oczywiście wszystkie oferowane rozdrabniacze posiadają bardzo dużą trwałość oraz działają w bardzo wydajny sposób nawet w przypadku intensywnego i częstego użytkowania.

brak zdjęcia
4

Ranking: 16 659

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://kociołcenowy.pl/odnawialne-zrodla-energii/1403-pompa-ciepla-defro-pc-eco-250.html

Nasza ocena: 6

Sklep internetowy oferuje kompletne systemy centralnego ogrzewania oraz kotły grzewcze i ekologiczne pompy ciepła. Wśród innowacyjnych rozwiązań grzewczych, pompa ciepła stanowi najbardziej zaawansowane urządzenie. Energia cieplna czerpana jest z wody, powietrza oraz gruntu. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii daje bardzo wysokie efekty i pozwala zaoszczędzić koszty centralnego ogrzewania. Pompa ciepła może być instalowana zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, urzędy, hotele czy pensjonaty turystyczne. W sklepie internetowym sprzedawane są kotły gazowe i węglowe, a także kompletne instalacje do założenia pełnej infrastruktury centralnego ogrzewania. Ponadto oferowane są innowacyjne, ekologiczne pompy ciepła, które są coraz powszechniej instalowane przez inwestorów w całej Europie. Jako firma posiadająca szerokie kontakty wśród najlepszych producentów, zapewniamy najlepsze urządzenia w najatrakcyjniejszej ofercie cenowej.

pompa ciepła
5

Ranking: 15 833

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.metal-chem.com

Nasza ocena: 6

Urządzenia mechaniczne, podobnie jak elektroniczne, powinny iść z biegiem czasu. To ogromnie ważna kwestia szczególnie, jeśli mówimy o sprzęcie codziennego użytku w pracy. Jednym z nich są powszechnie znane wibroprasy. Wiele firm oferuje tradycyjne, już przestarzałe prasy, które dawno wyszły z użytku. U nas znajdą Państwo prawdopodobnie najlepsze na rynku wibroprasy. Nasi klienci już od lat doceniają te cenne i funkcjonalne urządzenia. Wszystko dlatego, że cechuje nas jakość, dbałość o każdy nawet najmniejszy element i szczegół wykonania, oraz długowieczność. Nie sprzedajemy naszym klientom sprzętu, który po chwili nie nadaje się do użytku. Nasze maszyny służą długie lata i aż miło popatrzeć, jak zadowoleni z nich są nasi goście. Nasze prasy to gwarancja równości, perfekcjonizmu i niezawodności nawet podczas bardzo wzmożonej, codziennej pracy. Prostota w użyciu i konserwacji, a mimo to wielka skuteczność.

www.metal-chem.com
6

Ranking: 14 390

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Zacznij budowę z precyzyjnymi narzędziami i maszynami

Na każdym placu budowy niezbędne są narzędzia czy maszyny pozwalające na szybką i efektywną pracę. Jednak nie zawsze jesteśmy skazani na zakup takich sprzętów. Firma CRAMO to międzynarodowy lider zajmujący się wypożyczaniem sprzętów, maszyn i wszelkich urządzeń. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. wynajem agregatów prądotwórczych, podestów ruchomych, systemów kontenerowych, walcy drogowych oraz wiele innych. Główną cechą firmy jest wynajem dobrych i sprawnych urządzeń na korzystnych warunkach. Każdego dnia sztab wyszkolonych pracowników dba o stan techniczny maszyn i urządzeń, by praca na nich była dla Państwa precyzyjna i sprawna. Swoje doświadczenie na rynku międzynarodowym zawdzięczamy precyzji, z jaką pracujemy i zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi klienci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom starannie wprowadzamy nowe rozwiązania i urządzenia mające na celu ułatwienie pracy na budowie. Oferowany przez nas wynajem agregatów prądotwórczych oraz wielu innych to strzał w dziesiątkę, gdy cenimy sobie wygodę i nie chcemy tracić zbędnie pieniędzy na zakup sprzętów, które później będą nam bezużyteczne.

brak zdjęcia
7

Ranking: 11 419

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Wika Polska ma w swojej ofercie manometry .

Firma Wika Polska w swojej ofercie posiada manometry, przetworniki ciśnieniowe, termo manometry, akcesoria. Więcej informacji o naszych produktach można uzyskać na naszej stronie internetowej. Również nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie wasze pytania. Nasza firma cały czas stawia na rozwój. Dzięki temu mamy mocną pozycję na rynku. Klienci chwalą sobie wyroby firmy Wika Polska. Jesteśmy jednym z zakładów lidera z branży pomiarów ciśnienia i temperatur. Nasza załoga to wykwalifikowani specjaliści. Znają się na swojej pracy. Wszystkie nasze produkty są sprawdzane według norm. Ponieważ my stawiamy na jakość.

brak zdjęcia
8

Ranking: 11 421

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Czujnik płomienia - w trosce o bezpieczeństwo

Aby zadbać o ochronę przeciwpożarowa i bezpieczeństwo w każdym budynku, warto zainstalować tak niezbędne urządzenie, jak czujnik płomienia. Gwarantuje on odpowiednia sygnalizacje w razie pojawienia się pożaru, co może uratować ludzkie zdrowie, a nawet życie! Palniki24.pl to firma oferująca: armaturę gazową i olejową, dysze olejowe, pompy palnikowe, czujniki płomienia, automaty palnikowe, transformatory, elektrody zapłonowe, liczniki oleju itp. Jeśli zainteresował Was nowoczesny i niezawodny czujnik płomienia, stworzony po to, by ostrzegać i informować, warto dowiedzieć się więcej o asortymencie naszej firmy.

brak zdjęcia
9

Ranking: 11 420

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.mkajskorupa.pl/index.php?cont=olej_napedowy

Nasza ocena: 6

Jeśli szukasz firmy, która dostarcza najwyższej jakości olej napędowy, to polecamy Ci zapoznanie się z ofertą, jaką przedstawia swoim klientom MKA Skorupa - uznany na rynku dostawca różnego rodzaju paliw. Ma on w swojej ofercie zarówno olej napędowy, jak i na przykład olej opałowy, zbiorniki i wyroby z polietylenu. To nie wszystko - firma prowadzi także dwie stacje benzynowe w Łodzi - jedną przy ulicy Łęczyckiej 11/13 oraz drugą przy ulicy Traktorowej 109. Możesz także zlecić firmie MKA Skorupa przewóz materiałów niebezpiecznych - to kolejna jej specjalizacja. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka.

olej napędowy
10

Ranking: 11 400

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.automatyka-serwis.com.pl

Nasza ocena: 6

www.automatyka-serwis.com.pl

Jesteś przedsiębiorcą i masz skład węglowy, gdzie zajmujesz się skupem i sprzedażą węgla i innych materiałów opałowych. Niezbędnym urządzeniem przy prowadzeniu takie działalności są profesjonalne wagi samochodowe służące do zważenia auta przed i po załadunku sprzedawanego towaru. Polecamy doskonałe wagi samochodowe z firmy Automatyka Serwis, które zajmują się nie tylko ich montażem, ale świadczą także usługi serwisowania zakupionego u nich sprzętu. Wagi samochodowe mogą być z pomostem najazdowym lub zagłębionym w zależności od potrzeb klienta. Do zakupionej wagi oferujemy także nowoczesny program komputerowy ułatwiający jej obsługę i zapisujący wszystkie niezbędne dane.

wagi samochodowe
11

Ranking: 11 400

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Nowoczesne kabiny lakiernicze Cameoline.

Z pewnością kabiny lakiernicze Cameoline warto polecić klientom. Firma, która oferuje je, dokłada wszelkich starań, aby spełniały jak najwyższe standardy, było nowoczesne i wykorzystywały w swoim działaniu innowacyjne rozwiązania. Tylko takie kabiny lakiernicze mogą odpowiadać na coraz wyższe wymagania klientów. Jeżeli firma ma działać i rozwijać się absolutnie nie można ignorować potrzeb rynku. Kabiny Cameoline to kilka propozycji, z którymi można się zapoznać na stronie internetowej. Tutaj właśnie można znaleźć dokładne opisy i charakterystykę. Każda kabina jest szczegółowo przedstawiona, a więc jej dane techniczne i wymiary.

brak zdjęcia
12

Ranking: 11 372

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 6

Części do ciągników Renault u nas kupisz najtaniej!

Części do ciągników Renault są wciąż na polskim rynku bardzo drogie. Zwłaszcza gdy rolnicy chcą zakupić je w wersji oryginalnej i całkowicie nowe. Teraz można jednak koszty te obniżyć. Wystarczy, że części do ciągników Renault będą zamawiać w firmie AMBROŻY. To nowoczesny sklep, który powstał z pasji do motoryzacji. Posiada bardzo szeroki asortyment produktów od najlepszych twórców. Produkty te są sprzedawane również z odpowiednimi gwarancjami. Zawsze w niskiej cenie. W przypadku dużych zamówień można tu wiele zaoszczędzić. Istnieje także możliwość sprowadzenia specjalnych części z zagranicy na zamówienie.

brak zdjęcia
13

Ranking: 11 323

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 6

Liczne możliwości, jakie dają badania termowizyjne!

Badania termowizyjne to dobrodziejstwo naszych czasów, które spełnia wiele funkcji. Poprzez jego wykonanie można między innymi dokonać wnikliwego przeglądu technicznego wszelakich budynków oraz instalacji. Badania termowizyjne wymagają jednak odpowiedniej aparatury i precyzji ze strony ludzi, którzy czuwają nad ich przeprowadzeniem. Na najwyższym poziomie jakości zdecydowanie wykonuje to obecnie MK-WENT. Podmiot ten znany jest z profesjonalizmu. W swoich szeregach posiada najlepszych fachowców. Usługa ta jest wykonywana błyskawicznie. Zawsze w niskiej cenie. Zapraszamy Państwa już dzisiaj do nawiązania z tym podmiotem współpracy.

brak zdjęcia