Więcej z tej kategorii: 0 | 1
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 62 014

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://www.filmat.eu/

Nasza ocena: 6

Konkurencję na rynku wygrywa się szczegółami i detalami. Każde usprawnienie produkcji pomnaża nasz kapitał i to nie tylko ten finansowy, ale w szczególności kapitał czasu, który w obecnych czasach ciężko jest przecenić. Jednym z pomysłów na usprawnienie procesu produkcji jest inwestycja w urządzenia pakujące firmy Filmat. Poprawiają one organizację na ostatniej prostej procesu czyli podczas pakowania. Urządzenia pakujące tej firmy są w stanie zastąpić czynnik ludzki. Pozwala to wygenerować spore oszczędności. Są one również bardziej wydajne niż pakowanie tradycyjnymi metodami. Ofertę firmy Filmat można sprawdzić na jej internetowej stronie.

urządzenia pakujące
2

Ranking: 58 987

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.sklep.agro-plus.com.pl

Nasza ocena: 6

Nowoczesne sprzęty rolnicze

Nasza firma wprowadza na rynek oryginalne części do maszyn rolniczych oraz wielu popularnych modeli traktorów. Jesteśmy dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów pochodzących od wielu renomowanych marek - w tym krajowych i zagranicznych. Przykładem są oryginalne części do maszyn rolniczych takich firm jak Metal-Fach, Poettinger, Samasz czy Mandam. Są to produkty najwyższej jakości, posiadające odpowiednie atesty oraz gwarancje potwierdzające ich wysoka jakość. Nasze części dopasowane są zarówno do bardzo popularnych, jak i specjalistycznych maszyn stosowanych w gospodarstwach rolnych - począwszy od pługów, poprzez rozrzutniki, a skończywszy na siewnikach czy opryskiwaczach. Oferujemy zarówno pojedyncze elementy danego urządzenia, jak też całe zestawy akcesoriów i maszyn zamiennych dopasowane do różnych modeli popularnych maszyn. Gwarantujemy jedne z najbardziej korzystnych cen na rynku na tego rodzaju asortyment. Na stronie internetowej naszej firmy zamieszczamy dokładny katalog produktów.

https://sklep.agro-plus.com.pl/category/maszyny
3

Ranking: 59 448

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.wmctech.pl/ciecie-woda-2

Nasza ocena: 6

Cięcie wodą to innowacyjna metoda stosowana do obróbki materiałowe różnego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do cięcia wodą, które pozwalają na obróbkę takich materiałów jak drewno, plastik, stal nierdzewna i inne. Na zlecenie klientów realizujemy także usługi takie jak cięcie wodą dostarczanych materiałów. Nasze realizacje to także nowoczesne maszyny do naprawy palet drewnianych, instalacje linii technologicznej do transportu palet czy też wanny do impregnacji drewna. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się opis poszczególnych urządzeń oraz instalacji.

cięcie wodą
4

Ranking: 59 037

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://lasery.biz/oferta/wycinarka-laserowa-laser-swiatlowodowy

Nasza ocena: 6

Cięcie materiałów organicznych, sklejki czy drewna, jest niezwykle proste, precyzyjne i pozwala na uzyskiwanie powtarzalnych rezultatów z nowoczesnymi wycinarkami, które mogą być wzbogacone o funkcje obróbki materiałów i ich znakowania. Znakowarka lub wycinarka laserowa to grupy maszyn, które coraz łatwiej spotkać w dynamicznie rozwijających się zakładach przemysłowych bądź produkcyjnych, zwiększenie wydajności pracy i poprawa osiąganych rezultatów, przekonują kolejne podmioty gospodarcze do dokonania takiej inwestycji. Wycinarki, plotery laserowe, o podwyższonej funkcjonalności, z kilkoma powierzchniami stołów do wyboru, są ważnymi pozycjami w asortymencie sklepu internetowego, o nazwie Technologie Laserowe Lasery, pozwalającego na dokonywanie zakupów, w ramach indywidualnych sposobów finansowania. Wycinarka laserowa to prostota obsługi dla operatorów, możliwość pracy offline, bez dostępu do komputera oraz innowacyjne oprogramowanie, o dodatkowych opcjach, zwiększających zakres wykonywanych prac.

wycinarka laserowa
5

Ranking: 54 609

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.europolift.pl

Nasza ocena: 6

Sprzedaż i serwis urządzeń Liebherr

Przedsiębiorstwo Euro Polift już od lata działa na polskim rynku i oferuje swoim klientom szeroki wybór nowoczesnych żurawi i innego rodzaju podnośników, które szeroko wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie. Doskonale rozumiemy jak zróżnicowane są potrzeby naszych klientów, dlatego poza samą sprzedażą oferujemy również wynajem dźwigów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi unikalny dźwig 100 ton na podwoziu samochodowym. Naszym klientom oferujemy również takie usługi jak Liebherr serwis. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy wykonują Liebherr serwis i są w stanie skutecznie naprawić dostarczone przez Państwa dźwigi.

http://europolift.pl/serwis-liebherr-p-256
6

Ranking: 58 648

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.mk-diament.pl

Nasza ocena: 6

www.mk-diament.pl

Odpowiednio dobrane piły tarczowe są w stanie przecinać najtwardsze materiały, włącznie z asfaltem i betonem zbrojonym, stąd są tak często wybierane do prac przy budowie dróg i mostów. Tarcze diamentowe do cięcia żeliwa i o przeznaczeniu do innych typów materiałów, są do kupienia w firmie MK Diament, proponującej ponadto sprzedaż drogą online, z modelową obsługą i bezpiecznymi sposobami płatności. Z kolei do wiercenia otworów w twardych i kruchych materiałach polecane są u tego dystrybutora wiertła koronowe, w kilku wariantach, wpływających na charakter i średnicę wykonywanych prac. Tarcze diamentowe do cięcia żeliwa lub stali i kompatybilne z nimi elektronarzędzia, wyszukamy w przejrzystych kategoriach katalogowych, konsultanci telefoniczni w miarę możliwości, doradzają przy problematycznych kwestiach. Liny i frezy diamentowe do kupienia oraz regeneracji, też przykuwają uwagę firm budowlanych.

tarcze diamentowe do cięcia żeliwa
7

Ranking: 48 386

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.tchibo-coffeeservice.pl/pl/ASORTYMENT_PRODUKTY_I_EKSPRESY/ekspresy_do_kawy/Tradycyjne ekspresy ciśnieniowe/index.html

Nasza ocena: 6

Potrzebny ci ciśnieniowy ekspres do biura czy firmy? Filiżanka dobrej, odpowiednio przygotowanej kawy w przerwie podczas pracy pozwoli korzystnie wpłynąć na relacje między pracownikami. Miło spędzony czas w swobodnej, przyjemnej atmosferze dodaje energii do dalszej pracy oraz pozwala na rozwijanie kreatywnego myślenia. Firma Tchibo Coffee Service oferuje dzierżawę lub sprzedaż wysokiej jakości ekspresów do kawy odpowiednich do biura, restauracji, kawiarni czy dla stacji benzynowej. Ciśnieniowy ekspres do biura od Tchibo odpowiada najwyższym standardom i pozwala na przygotowanie smacznej, aromatycznej kawy bądź napoju kawowego. W ofercie znajdują się ekspresy odpowiednio dostosowane do potrzeb biura, do jego wielkości oraz ilości pracowników. Tchibo Coffee Service oferuje niewielkie ekspresy, które zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni, jak również proste w obsłudze ekspresy automatyczne. Firma zapewnia także kompleksowy serwis dzierżawionych urządzeń, gwarantując ich niezawodne działanie.

ciśnieniowy ekspres do biura
8

Ranking: 42 287

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.norsteel.pl

Nasza ocena: 6

Łączenie elementów zbiorników i odstojników.

Nie zawsze mamy możliwość połączenia elementów tradycyjnymi metodami. Są wypadki, kiedy montaż całej konstrukcji następuje z połączenia kilku gotowych struktur. Aby zminimalizować ilość narzędzi potrzebnych monterom, można zastosować nity szczelne. To rozwiązanie składa się z tulei gwintowanej. Po włożeniu w otwór specjalna przystawka gwintowana powoduje wstępne zaciśnięcie połączenia. Ostateczny montaż następuje po wkręceniu śruby o odpowiedniej średnicy. Po montażu uzyskujemy pewne połączenie. Nity szczelne mogą być wykonywane z różnych materiałów dostosowanych do potrzeb technologicznych konstrukcji.

http://norsteel.pl/nity-szczelne-z-kolnierzem-standardowym-cu-a2/
9

Ranking: 19 570

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Profesjonalne rozdrabniacze przemysłowe

Oferta firmy Wichary Technologies jest bardzo szeroka i została przygotowana z myślą o różnych firmach działających w branży przemysłowej. Między innymi oferowane są nowoczesne rozdrabniacze stosowane jako systemy wspomagające recykling odpadów. Dzięki takim urządzeniom można rozdrabniać twardsze i większe odpady, co z kolei pozwala na ich dalszą łatwiejszą obróbkę lub przechowywanie na mniejszej powierzchni, co zapewni oszczędność miejsca na odpady. Oczywiście wszystkie oferowane rozdrabniacze posiadają bardzo dużą trwałość oraz działają w bardzo wydajny sposób nawet w przypadku intensywnego i częstego użytkowania.

brak zdjęcia
10

Ranking: 16 659

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://kociołcenowy.pl/odnawialne-zrodla-energii/1403-pompa-ciepla-defro-pc-eco-250.html

Nasza ocena: 6

Sklep internetowy oferuje kompletne systemy centralnego ogrzewania oraz kotły grzewcze i ekologiczne pompy ciepła. Wśród innowacyjnych rozwiązań grzewczych, pompa ciepła stanowi najbardziej zaawansowane urządzenie. Energia cieplna czerpana jest z wody, powietrza oraz gruntu. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii daje bardzo wysokie efekty i pozwala zaoszczędzić koszty centralnego ogrzewania. Pompa ciepła może być instalowana zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, urzędy, hotele czy pensjonaty turystyczne. W sklepie internetowym sprzedawane są kotły gazowe i węglowe, a także kompletne instalacje do założenia pełnej infrastruktury centralnego ogrzewania. Ponadto oferowane są innowacyjne, ekologiczne pompy ciepła, które są coraz powszechniej instalowane przez inwestorów w całej Europie. Jako firma posiadająca szerokie kontakty wśród najlepszych producentów, zapewniamy najlepsze urządzenia w najatrakcyjniejszej ofercie cenowej.

pompa ciepła
11

Ranking: 15 833

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.metal-chem.com

Nasza ocena: 6

Urządzenia mechaniczne, podobnie jak elektroniczne, powinny iść z biegiem czasu. To ogromnie ważna kwestia szczególnie, jeśli mówimy o sprzęcie codziennego użytku w pracy. Jednym z nich są powszechnie znane wibroprasy. Wiele firm oferuje tradycyjne, już przestarzałe prasy, które dawno wyszły z użytku. U nas znajdą Państwo prawdopodobnie najlepsze na rynku wibroprasy. Nasi klienci już od lat doceniają te cenne i funkcjonalne urządzenia. Wszystko dlatego, że cechuje nas jakość, dbałość o każdy nawet najmniejszy element i szczegół wykonania, oraz długowieczność. Nie sprzedajemy naszym klientom sprzętu, który po chwili nie nadaje się do użytku. Nasze maszyny służą długie lata i aż miło popatrzeć, jak zadowoleni z nich są nasi goście. Nasze prasy to gwarancja równości, perfekcjonizmu i niezawodności nawet podczas bardzo wzmożonej, codziennej pracy. Prostota w użyciu i konserwacji, a mimo to wielka skuteczność.

www.metal-chem.com
12

Ranking: 14 390

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Zacznij budowę z precyzyjnymi narzędziami i maszynami

Na każdym placu budowy niezbędne są narzędzia czy maszyny pozwalające na szybką i efektywną pracę. Jednak nie zawsze jesteśmy skazani na zakup takich sprzętów. Firma CRAMO to międzynarodowy lider zajmujący się wypożyczaniem sprzętów, maszyn i wszelkich urządzeń. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. wynajem agregatów prądotwórczych, podestów ruchomych, systemów kontenerowych, walcy drogowych oraz wiele innych. Główną cechą firmy jest wynajem dobrych i sprawnych urządzeń na korzystnych warunkach. Każdego dnia sztab wyszkolonych pracowników dba o stan techniczny maszyn i urządzeń, by praca na nich była dla Państwa precyzyjna i sprawna. Swoje doświadczenie na rynku międzynarodowym zawdzięczamy precyzji, z jaką pracujemy i zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi klienci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom starannie wprowadzamy nowe rozwiązania i urządzenia mające na celu ułatwienie pracy na budowie. Oferowany przez nas wynajem agregatów prądotwórczych oraz wielu innych to strzał w dziesiątkę, gdy cenimy sobie wygodę i nie chcemy tracić zbędnie pieniędzy na zakup sprzętów, które później będą nam bezużyteczne.

brak zdjęcia
13

Ranking: 11 419

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Wika Polska ma w swojej ofercie manometry .

Firma Wika Polska w swojej ofercie posiada manometry, przetworniki ciśnieniowe, termo manometry, akcesoria. Więcej informacji o naszych produktach można uzyskać na naszej stronie internetowej. Również nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie wasze pytania. Nasza firma cały czas stawia na rozwój. Dzięki temu mamy mocną pozycję na rynku. Klienci chwalą sobie wyroby firmy Wika Polska. Jesteśmy jednym z zakładów lidera z branży pomiarów ciśnienia i temperatur. Nasza załoga to wykwalifikowani specjaliści. Znają się na swojej pracy. Wszystkie nasze produkty są sprawdzane według norm. Ponieważ my stawiamy na jakość.

brak zdjęcia
14

Ranking: 11 421

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 6

Czujnik płomienia - w trosce o bezpieczeństwo

Aby zadbać o ochronę przeciwpożarowa i bezpieczeństwo w każdym budynku, warto zainstalować tak niezbędne urządzenie, jak czujnik płomienia. Gwarantuje on odpowiednia sygnalizacje w razie pojawienia się pożaru, co może uratować ludzkie zdrowie, a nawet życie! Palniki24.pl to firma oferująca: armaturę gazową i olejową, dysze olejowe, pompy palnikowe, czujniki płomienia, automaty palnikowe, transformatory, elektrody zapłonowe, liczniki oleju itp. Jeśli zainteresował Was nowoczesny i niezawodny czujnik płomienia, stworzony po to, by ostrzegać i informować, warto dowiedzieć się więcej o asortymencie naszej firmy.

brak zdjęcia
15

Ranking: 11 420

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.mkajskorupa.pl/index.php?cont=olej_napedowy

Nasza ocena: 6

Jeśli szukasz firmy, która dostarcza najwyższej jakości olej napędowy, to polecamy Ci zapoznanie się z ofertą, jaką przedstawia swoim klientom MKA Skorupa - uznany na rynku dostawca różnego rodzaju paliw. Ma on w swojej ofercie zarówno olej napędowy, jak i na przykład olej opałowy, zbiorniki i wyroby z polietylenu. To nie wszystko - firma prowadzi także dwie stacje benzynowe w Łodzi - jedną przy ulicy Łęczyckiej 11/13 oraz drugą przy ulicy Traktorowej 109. Możesz także zlecić firmie MKA Skorupa przewóz materiałów niebezpiecznych - to kolejna jej specjalizacja. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka.

olej napędowy