Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 106 264

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.poltermex.com/serwis

Nasza ocena: 3

Spółka Poltermex posiada doświadczenie w zajmowaniu się sprzedażą wysokiej klasy wymienników ciepła. Prezentujemy Państwu bezkonkurencyjne usługi, do których można zaliczyć wymienniki serwis. W XXI wieku na światowym rynku przedsiębiorczym rośnie walka o konsumenta. Prześcigamy w rozwoju naszych oponentów, dzięki czemu uważa się nas za najlepszą firmę. Konkurencyjne firmy mogą się od nas uczyć czym jest wydajność. Naszą spółkę z całą pewnością opisuje kompetentność i perfekcja, co unaocznia się w tym, że zawsze znajdujemy najstosowniejsze rozwiązanie. Co najważniejsze, usiłujemy nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Obdarzając zaufaniem nasze usługi, otrzymują Państwo pełen komfort i satysfakcję. Wymienniki serwis to godna zaufania usługa, która charakteryzuje się kompleksowym podejściem do zagadnienia jakości. W naszym sklepie znajdą Państwo serwis wymienników oraz wsparcie w wyborze wymienników płytowych.

wymienniki serwis
2

Ranking: 105 983

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.dobroplast.pl/

Nasza ocena: 3

Zauważyłeś, że dotychczasowe okna przestały być szczelne i podczas zimy pojawia się wewnątrz nich szron? Boisz się, że ich spaczone skrzydła kiedyś spadną na ziemię i męczy cię częste malowanie drewnianych framug? Wymień więc swoją starą stolarkę okienną na nowoczesne okna PVC. Firmy produkujące okna mają duży wybór modeli okien, ale wiodącym ich wytwórcą jest firma Dobroplast. Okna znajdujące się w katalogu sprzedażowym tej firmy wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii wyrobu oraz najwyższą jakością użytego PVC. Dzięki temu produkowane są one w olbrzymiej gamie kolorystycznej. Firma Dobroplast przyjmuje również zamówienia indywidualne, które realizowane są terminowo w konkurencyjnych cenach, możliwy jest także montaż okien przez wyspecjalizowanych pracowników zakładu. Jeśli do tej pory w spokojnej pracy przy laptopie przeszkadzał ci hałas u sąsiada, to dzięki oknom firmy Dobroplast i ich wysokiej izolacyjności akustycznej ten problem stanie się przeszłością. Zastanawiasz się, jakie są najlepsze firmy produkujące okna? Wybór jest prosty. To Dobroplast.

firmy produkujące okna
3

Ranking: 105 022

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.aj.nieruchomosci.pl

Nasza ocena: 3

działki budowlane poznań 

Agencja nieruchomości AJ pomoże nam na wszystkich etapach transakcji związanych ze sprzedażą, wynajmem czy zakupem domów bądź działek. Kompleksowe sporządzanie dokumentów niezbędnych w zawieranej transakcji, opracowywanie wniosków, gdy zachodzi taka potrzeba czy przygotowywanie mieszkań do sprzedaży lub wynajmu - to przykładowe usługi, z jakich skorzystamy, w tym biurze zajmującym się obrotem nieruchomościami. Atrakcyjnie zlokalizowane na planie regionu działki budowlane (Poznań) i inwestycyjne to następne przedmioty zawieranych umów sprzedaży, w prosty sposób, zapoznamy się tutaj, z aktualnie dostępnymi ofertami. Indywidualne doradztwo przy wyborze działek i gruntów rolnych, poparte jest każdorazowo wieloletnim doświadczeniem. Proponowane na przejrzystych warunkach, z uregulowaną sytuacją prawną, działki budowlane (Poznań) mogą stać się naszą własnością, w błyskawicznym tempie, dzięki sprawnej organizacji.

Atrakcyjna oferta działek budowlanych w Poznaniu i okolicach
4

Ranking: 97 427

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.villanatura.net/projekt

Nasza ocena: 3

Warszawa jest dużym miastem, nie trudno znaleźć tutaj odpowiednie, dostosowane do wymagań użytkowników mieszkania. Jedną z najczęściej poszukiwanych opcji są nowe domy. Warszawa ciągle się rozwija, dlatego każdego roku powstają w tym mieście nowoczesne, dobrze wyposażone budynki mieszkaniowe, przykładem mogą być luksusowe domy na sprzedaż zlokalizowane na Wilanowie. Usytuowane one są na terenie, w którym nie zabraknie zarówno obszarów do zabawy dla dzieci, jak i terenów zielonych, na których można będzie biegać czy jeździć na rowerze. Kupno mieszkania w takiej lokalizacji to także dobry dojazd do pracy czy szkoły. Gwarancja jakości oraz nowoczesne udogodnienia są tylko niektórymi korzyściami, jakie mogą dać nowe domy. Warszawa jest bowiem miastem, w którym łatwo można zatroszczyć się o swój rozwój zawodowy.

nowe domy warszawa
5

Ranking: 81 592

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://cte-i.pl/pl/page/flats/121/redzinska

Nasza ocena: 3

Wielu klientów często ma problem ze znalezieniem dla siebie nowego mieszkania. Nie jest prosto wybrać odpowiedni budynek, zwłaszcza gdy zamierza się szukać go na własną rękę. Można wtedy natknąć się na oszustów i odczuć spory zawód po zakupie domu. Są jednak placówki takie jak nasza firma, które mogą pomóc bardzo szybko znaleźć solidne mieszkanie. We wszystkich poszukiwaniach działek i budynków zarówno osobom prywatnym jak i firmom może pomóc nasz deweloper. Wrocław, Maślice to miejsce gdzie można znaleźć naszą firmę. Oferujemy przede wszystkim wsparcie w poszukiwaniu wyjątkowego mieszkania. Pracownicy przeszukają dla ciebie tysiące ofert, z których będziesz mógł wybrać najlepsze budynki dla siebie. Wystarczy że podasz nam podstawowe wymagania i parametry które będą cię interesować, a my udostępnimy ci wyłącznie oferty, które będą ci pasować. To wszystko w dobrej cenie przygotuje doświadczony deweloper. Wrocław, Maślice to jedno z miast gdzie łatwo nas znaleźć! Zapraszamy do współpracy!

deweloper wrocław maślice
6

Ranking: 68 262

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 3

Ciekawa inwestycja na terenie Wrocławia

Amarelo to nowocześnie zaprojektowana inwestycja, która obejmuje widne i przestronne mieszkania (Wrocław) w trzech budynkach o trzech kondygnacjach. Oferujemy Państwu przestrzenie, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Na uwagę zasługuje świetna lokalizacja inwestycji, a także znajdujące się pod ziemią garaże oraz plac zabaw dla dzieci blisko budynków. Dzięki wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie mogą Państwo znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkania. Wrocław to miasto wielkich możliwości, do którego przeprowadza się coraz większa liczba młodych ludzi. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

brak zdjęcia
7

Ranking: 58 530

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 3

Podkarpackie Centrum wystaiwenniczo Kulturalne

Centrum Wystawienniczo Kongresowe to najnowocześniejsze miejsce biznesowe w województwie podkarpackim, w którym można wynająć sale na konferencje. Podkarpacie zyskało dzięki CWK nowoczesne miejsce do organizacji spotkań, sympozjów i szkoleń. Nowoczesne sale mogą być wynajmowane przez firmy prywatne i administrację rządową lub samorządową. Sam budynek CWK jest pięknie zlokalizowany w centrum Rzeszowa. Centrum Wystawienniczo Kongresowe oferuje wiele różnego rodzaju powietrzni do wynajęcia. Największa sala może pomieścić niemalże dziewięćset osób. Są tez inne sale na konferencje. Podkarpacie to dynamicznie rozwijający się region Polski, dlatego CWK przygotowało kilkanaście sal do maksymalnie sześćdziesięciu osób oraz dwie większe do maksymalnie dwustu uczestników. Wszystkie są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny a także w wygodne meble. Można tu na przykład prowadzić szkolenia pracowników, albo małe lub duże konferencje, prezentacje i wiele innych.

brak zdjęcia
8

Ranking: 56 392

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.petromieszkania.pl/public/

Nasza ocena: 3

Ludzie wybierają mieszkanie dla siebie i swojej rodziny bardzo często zwracają uwagę na opinie dotyczące konkretnego dewelopera. Na podstawie zebranych informacji można się upewnić, czy proponowana przez daną firmę nieruchomość została wzniesiona na podstawie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Doświadczeni deweloperzy (Warszawa to miasto, w którym działa wiele firm zajmujących się wznoszeniem od podstaw nowych osiedli mieszkalnych) wiedzą, że miejsce na budową nowoczesnych budynków wielorodzinnych musi być bardzo starannie dobrane. Proponowane przez firmę Petro Development mieszkania są wykonane z najwyższej klasy materiałów i charakteryzują się atrakcyjnością wyglądu. Budynki, w których znajdują się prezentowane lokale, cechują się oryginalnością zastosowanych rozwiązań architektonicznych. Polecani deweloperzy (Warszawa) są w stanie dokładnie zaplanować wszelkiego rodzaju działania związane w powstaniem osiedla. Dzięki temu mieszkania w większości przypadków są szybko dostępne do odbioru.

deweloperzy warszawa
9

Ranking: 55 446

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 3

Dekoracje okien z tkaniny chronią także wnętrza

W wielu wnętrzach bardzo przydatnym uzupełnieniem okien jest specjalnie do nich i do kolorystyki całego pomieszczenia dobrana dekoracja okien z tkaniny. Pełni ona nie tylko funkcję dekoracyjną i estetyczną, ale także może być jednocześnie bardzo sprytnym zabezpieczeniem okien przed nadmierną penetracją promieniami słonecznymi, co jest przekleństwem wielu mieszkań lub biur o oknach niezbyt fortunnie eksponowanych. Dzięki osłonie, którą zapewnia taka dekoracja okien z tkaniny zapobiega się dostawaniu nadmiernej ilości promieni słonecznych do wnętrz oraz ich nadmiernemu ogrzewaniu w porze letniej. Analogiczne można zapobiegać te nadmiernemu wychładzaniu się wnętrz w porze zimowej, jeśli ich okna wystawione są także na niekorzystną ekspozycję do chłodnych zimowych wiatrów.

brak zdjęcia
10

Ranking: 53 358

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.rokma.pl

Nasza ocena: 3

witryny szklane

Rokma Poznań to mistrzowsko wykonana stolarka szklana, dzięki której zrewolucjonizujesz wygląd swojego biura, firmy, bądź też przestrzeni użyteczności publicznej. Tworzymy również eleganckie witryny szklane, ścianki, drzwi oraz panele. Posiadamy potrzebne doświadczenie, by zadowolić klientów, toteż nasze ukończone realizacje są dostępne na stronie głównej firmy. Rozpocznij współpracę z firmą, która stawia na wysoką jakość, terminowość i profesjonalną obsługę klientów. Witryny szklane to niezastąpiony dodatek, który podniesie estetykę twojego lokalu. Postaw na oryginalne wzornictwo i wysoką wytrzymałość.

Rokma Poznań - witryny szklane i balustrady
11

Ranking: 52 081

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 3

Mieszkanie, domy oraz bliźniaki. Praga Południe

Zbierasz już środki na zakup odpowiedniego mieszkania? Praga Południe to jedno z miejsc, gdzie właśnie wybudowaliśmy nowe osiedle mieszkaniowe i posiadamy wiele mieszkań do sprzedaży. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi, trzyosobowymi oraz apartamentami. Mamy nowe segmenty, jak również bliźniaki na sprzedaż. Nasi doświadczeni pracownicy mogą pomóc tobie dokonać odpowiedniego wyboru mieszkania, a jeśli potrzebujesz wsparcia przy wyborze odpowiedniego kredytu mieszkaniowego to również pracują w naszej firmie doświadczeni doradcy, którzy szybko pomogą Ci wybrać odpowiednie finansowanie zarówno z banków jak również z dopłat programu mieszkanie dla młodych. Oferta naszej firmy to zarówno domy jak i mieszkania. Praga Południe to bardzo dobry wybór dla osób pracujących w Warszawie.

brak zdjęcia
12

Ranking: 51 143

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 3

Tanie domy dla wszystkich! Sprawdź!

Nie wiesz gdzie kupić dla siebie piękne mieszkanie? Wybór odpowiedniego domu w korzystnej lokalizacji jest dość sporym problemem, jednak z nami szybko uda ci się go rozwiązać. Jesteśmy solidną firmą deweloperską, która pomaga każdemu klientowi w zamówieniu dobrego i taniego mieszkania. Oferujemy przygotowane pod klucz domy. Józefosław to miasto gdzie każdy będzie mógł skorzystać z ciekawych propozycji jakie przygotowaliśmy. Jest u nas możliwy zakup lub wynajem dobrego mieszkania, do którego można wprowadzić się zaraz po zakupie. Oferujemy bardzo niskie stawki za nasze domy Józefosław to dobra lokalizacja, gdzie znajdziesz zarówno spokojną okolicę i dobry dostęp do komunikacji drogowej. Zapraszamy wszystkich na oględziny naszych domów!

brak zdjęcia
13

Ranking: 49 947

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 3

Domy kontrukcyjne z bali - wysoka jakość.

Firma WaldBud to sprawdzony wykonawca domów drewnianych. Oferuje głównie domy konstrukcyjne z bali, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wiele osób decyduje się na takie właśnie domy, ponieważ szuka bardziej naturalnych rozwiązań. Jak sami właściciele przyznają domy konstrukcyjne z bali przestały się już kojarzyć wyłącznie z domkiem letniskowym. Nowe rozwiązania i przede wszystkim większa dostępność drewna modrzewiowego sprawia, że z tego wytrzymałego surowca budowane są domy całoroczne. Na stronie internetowej firmy WaldBud można się zapoznać z wybranymi realizacjami. Są wśród nich domy całoroczne, ale również budynki gospodarcze, czy grille. Domy z drewna modrzewiowego cieszą się zainteresowaniem w takim budownictwie ze względu na swoją twardość. Ponadto jest to drewno niezwykle wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. To trwały i naturalny budulec, na który warto się zdecydować. Warto budowę własnego domu powierzyć doświadczonemu zespołowi, którym są pracownicy firmy WaldBud.

brak zdjęcia
14

Ranking: 37 295

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 3

Piękne i przestronne nieruchomości mieszkalne

Każdy, kto myśli o założeniu swojej własnej rodziny, powinien się poważnie zastanowić nad zakupem nieruchomości o stosunkowo dużym metrażu. Posiadanie własnego domu jest niewątpliwym komfortem. Szczególnie interesująco pod tym względem prezentują się nowe domy (Wrocław). Dostępne w sprzedaży nieruchomości zachwycają wielkością i przestronnością poszczególnych pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługują kuchnia i łazienka, które można urządzić w dowolny sposób i z wykorzystaniem każdego rodzaju umeblowana. Oferowane nowe domy (Wrocław) są bardzo interesujące pod względem cenowym. Kupno takich domów to inwestycja, z której każdy na pewno będzie w zupełności zadowolony. Dostępne nieruchomości pod zamieszkanie są wykonane w naprawdę solidny sposób.

brak zdjęcia
15

Ranking: 34 035

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 3

Doskonałe szafy do biura w dobrej cenie

Każda firma musi na co dzień przechowywać wiele niezbędnych papierów i dokumentów, które zabezpieczyć trzeba w odpowiedni sposób przed zgubieniem lub zniszczeniem. Doskonałym rozwiązaniem, które to ułatwia są szafy biurowe. Warto wybierać te, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są bowiem nie tylko trwałe i solidne, ale również estetyczne. Takie szafy biurowe w dobrej cenie oferuje swoim klientom firma C P. To nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie. Dostosowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa sprawią, że zapomnisz o wszechobecnym bałaganie.

brak zdjęcia