Więcej z tej kategorii: 0 | 1
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 29 948

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://handymedia.com.pl/38/marketing-partyzancki

Nasza ocena: 8

Zapewne każdy z nas spotkał się z różnymi formami marketingu na ulicy, w kinie, w domu, po prostu wszędzie. Reklama stała się nieodzownym elementem naszego życia, ponieważ każda firma reklamuje swoje towary i usługi, aby nabyć potencjalnych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż. Jednakże czy wiecie czym jest coraz bardziej spotykany marketing partyzancki? Jeżeli nie, to wam to pokrótce wyjaśnimy! Ów marketing partyzancki nie jest nową formą reklamy, ponieważ występuje już od dawna. Jednakże w obecnym czasie możemy zauważyć jego zwiększenie. I tak ów marketing polega na reklamowaniu swoich dóbr i usług za pomocą niekonwencjonalnych metod. Skierowany jest on zazwyczaj do określonych grup, warstw społecznych. I aby łatwiej było to nich dotrzeć hasła reklamowe pisze się na przykład sprejem na murze. Taką formą marketingu zajmują się tylko profesjonalne firmy, choćby takie jak HandyMedia, które posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej trudnej branży.

marketing partyzancki
2

Ranking: 26 083

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.trias.pl/avi/rozwiazania/wyposazenie-sal-szkoleniowych.html

Nasza ocena: 8

Utrzymane na wysokim poziomie szkolenia są obecnie niezbędnym elementem działania każdej firmy, która chce osiągać jak najlepsze wyniki. Realizowanie ambitnych zamierzeń wymaga bowiem posiadania kadry pracowników, którzy bardzo rozumieją stawiane przed nimi coraz bardziej zaawansowane zadania. Oczywiście organizacja szkoleń jest sama w sobie złożonym procesem. Wyposażenie sal szkoleniowych musi stać na najwyższym poziomie, by uczestnicy szkoleń mogli wyciągnąć z nich jak najwięcej. Dobre przyswojenie wiedzy przekazanej podczas szkolenia sprawia, że pracownicy nie boją się żadnego wyzwania. Jesteśmy firmą, która ma bardzo dużą wiedzę na temat przygotowywania dużych wydarzeń od strony technicznej. Dzięki nam Twoje szkolenie będzie równie dobrze przygotowane jeśli chodzi o obraz i dźwięk jak duży spektakl teatralny czy koncert rockowy. Wyposażenie sal szkoleniowych to nasz konik! Czujemy dumę, gdy widzimy jak dzięki naszej ciężkiej pracy duże wydarzenia okazują się naprawdę wielkimi sukcesami!

wyposażenie sal szkoleniowych
3

Ranking: 18 218

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://gratisownia.pl/Dlugopisy_reklamowe_c9.html

Nasza ocena: 8

Długopis metalowy reklamowy to trwały i elegancki upominek reklamowy, w przeciwieństwie do plastikowych długopisów reklamowych, które przez reklamodawcę i klientów traktowane są jako podręczne jednorazowe pisaki, mimo że wiele z nich pozwala na wymianę wkładu piszącego. Mało komu jednak chce się taki wkład wymieniać w długopisie, który wydaje się jednorazowy, bo jest plastikowy. W naszym myśleniu utarto się natomiast traktowanie długopisu metalowego lub mającego częściowo metalowy korpus jako długopisu stałego użycia. Dlatego długopis metalowy reklamowy ma szansę o wiele dłużej służyć u każdego klienta.

długopis metalowy reklamowy
4

Ranking: 17 519

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://quartz.pl/

Nasza ocena: 8

Zajmujemy się wytwarzaniem nowoczesnych akcesoriów stosowanych w procesach sprzedażowych i produkcji. Oferujemy konfekcjonowanie towaru i przygotowanie wyrobów przemysłowych do dystrybucji. Wspieramy producentów z wielu dziedzin gospodarki, a nasze opakowania charakteryzują się najwyższą jakością i gwarantują odpowiednią ekspozycję produktów. Odpowiednie konfekcjonowanie towaru sprzyja podnoszeniu zysków zakładów produkcyjnych i przedsiębiorstw handlowych. Wykonujemy opakowania, które są nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie. W procesie wytwarzania akcesoriów opakowaniowych wykorzystujemy innowacyjne technologie drukarskie. Posiadamy nowocześnie wyposażony park maszynowych, a nasze saszetki, pudełka czy folie produktowe powstają z najlepszych materiałów. Wykonujemy napisy, grafiki i loga w technice cyfrowej, fleksografii oraz z zastosowaniem nowoczesnych ploterów laserowych. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, które powodują, że towary przemysłowe są odpowiednio eksponowane w przestrzeniach sprzedażowych.

konfekcjonowanie towaru
5

Ranking: 17 187

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 8

Reklama dżwignią handlu niejednej firmy

Firma PROMOGOODS pomaga wielu podmiotom w zaistnieniu na rynku, jak i reklamie prowadzonej działalności. Dlatego przedsiębiorstwo oferuje różnego rodzaju materiały reklamowe. Na zamówienie firma może zaprojektować i wykonać produkt reklamowy, który będzie kojarzony z profilem firmy. PROMOGOODS wszystkie materiały reklamowe na zamówienie wykonuje zgodnie z zamówieniem klienta i terminowo. Pracownicy firmy podpowiedzą i odpowiedzą na każde pytanie klienta w zakresie produktu i ceny. Podmiot ma nieprzeciętne materiały reklamowe na zamówienie. Prezentowane rzeczy są sprawdzone pod względem użyteczności i estetyki. Wszystkie zamawiane materiały reklamowe zawierają koszt znakowania i dostawy na terenie Polski. Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie, co cieszy się dużą satysfakcją klientów. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zamawianiu większej ilości materiałów reklamowych. Wszystkie zamawiane produkty mają nowoczesny designe, nawet gdy na materiale znajduje się logo lub aż logo firmy.

brak zdjęcia
6

Ranking: 15 994

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.neodisplay.com.pl

Nasza ocena: 8

Skuteczne standy na reklamę

NCO Display oferuje świetne materiały reklamowe, które znajdują szerokie zastosowanie w punktach sprzedaży i obsługi klienta. Bardzo popularnym produktem są standy reklamowe, które słyną z wysokiej skuteczności, przy niskiej cenie zakupu. Standy reklamowe są bardzo często wykorzystywane w roli stojaka, na którym umieszcza się reklamy. Mogą to być na przykład nowe oferty kredytowe czy nowe abonamenty w salonach firm telekomunikacyjnych. Standy reklamowe są także często ustawiane w sklepach wielko powierzchniowych przy firmowych stoiskach. Można na nich reklamować określone produkty, albo oferty krotkoterminowe. Często standy są wykorzystywane także w biurach podróży, które wystawiają je na pieszych pasażach w galeriach i na zewnątrz budynków.

http://www.neodisplay.com.pl/
7

Ranking: 15 239

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://akart.info/dlugopisy-bic-c18.html

Nasza ocena: 8

Podarunkami reklamowymi, które są przeznaczone do jednorazowego użytku są długopisy i ołówki. W przypadku drewnianych ołówków nie jest to trudne do zrozumienia. Długopisy BiC to ulubione podarunki reklamowe, niekoniecznie przeznaczone do jednorazowego użytku. W praktyce wiele osób używa jednorazowo otrzymane długopisy, gdyż poszukiwanie do nich wymiennych wkładów jest dla nich zbyt pracochłonne. Długopisy BiC posiadają atrakcyjne kształty i wzornictwo, dlatego chętnie zostaną zatrzymane jako reklamowe upominki. W praktycznym domowym użyciu nie korzysta się tak często ze środków piśmiennych i taki reklamowy długopis może być z powodzeniem używany całymi latami.

długopisy bic
8

Ranking: 14 335

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://tekstkombinat.pl/faq

Nasza ocena: 8

Sieć internetowa znakomicie przydaje się do reklamowania usług własnej firmy, należy jedynie wiedzieć, jakimi środkami to czynić. Bardzo przydatne są w tym zakresie teksty seo, które wykorzystywane są do pozycjonowania stron internetowych, dzięki czemu firmowa strona znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania i łatwiej ją znaleźć. Teksty seo są pisane między innymi przez pisarzy pracujących dla firmy Tekstkombinat. Firma zatrudnia obecnie około tysiąca osób, co sprawia, że jest w stanie napisać teksty seo o dowolnej tematyce i w krótkim czasie, a przy tym w wysokiej jakości, co jest bardzo ważne. Dobre teksty seo powinny być unikalne, co oznacza, że nie mogą być kopiowane z artykułów czy innych stron internetowych. Tekstkombinat zapewnia taką jakość, gdyż wszystkie pisane materiały są sprawdzane przy użyciu odpowiednich programów, wykrywających potencjalne oszustwa. Firma przyjmuje zlecenia na teksty proste, jak też bardziej specjalistyczne, zwierające istotne i merytoryczne informacje.

tekstkombinat.pl
9

Ranking: 13 985

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 8

Elegancki wygląd kalendarza reklamowego

Firmy, które chcą na siebie zwrócić uwagę powinny się poważnie zastanowić nad zainwestowaniem środków pieniężnych w kalendarze reklamowe. Tego rodzaju rozwiązania nie tylko świetnie wyglądają, ale oprócz tego są niesamowicie funkcjonalne. Wśród dostępnych w sprzedaży kalendarzy, wielkim zainteresowaniem cieszą się te, które są umieszczane na biurkach. Taki kalendarz nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca, a przy okazji dokładnie przypomina o wszystkich ważnych wydarzeniach z ostatnich dni. Szczególnie interesująco prezentują się również kalendarze jednodzielne. Zrobione są one zawsze w bardzo solidny sposób i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Każdy, kto zamawia nowoczesne kalendarze jednodzielne dla swoich klientów, jest bardzo zadowolony.

brak zdjęcia
10

Ranking: 12 572

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 8

Krzywo - koszulki, bluzy i akcesoria.

Dla każdego, kto szuka oryginalnego i ciekawego stroju, dzięki któremu w gustowny sposób wyróżniałby się w tłumie, przygotowaliśmy nasze koszulki z nadrukiem. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których rozpoczynaliśmy swoją działalność. Obecnie przyjmujemy zamówienia na ubrania z terenów całej Polski. Szczególnie ważna jest dla nas jakość, dlatego też nasze bluzy, koszulki oraz akcesoria wykonujemy w całości z bawełny. W naszych ubraniach łączymy wytrzymałość i solidność z prawdziwym stylem. Koszulki z nadrukiem (Gdynia) są tego przykładem. Nasze ubrania pozwolą Ci na pokazanie swojej oryginalności i pomogą wybić się z tłumu. Dostarczamy zamówiony towar tak szybko, jak to tylko możliwe, w czym pomaga nam fakt, że współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi.

brak zdjęcia
11

Ranking: 8 517

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 8

Aktualne oferty pracy na terenie Głogowa

Oferty pracy Głogów to baza ogłoszeń pracodawców poszukujących chętnych do zatrudnienia pracowników. Mają one pomóc bezrobotnym w znalezieniu pracy, która spowoduje usamodzielnienie się od państwowych oraz prywatnych instytucji. Wszelkie informacje dotyczące wymagań, opisu stanowiska, zakresu obowiązków zawarte są w poszczególnych ofertach. Należy pamiętać, że nie liczy się tylko wykształcenie, ale chęć do pracy i pozytywne nastawienie w stosunku do innych. Wszelkie najnowsze oferty pracy Głogów można znaleźć: w siedzibie, jak i na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy oraz w lokalnej prasie.

brak zdjęcia
12

Ranking: 8 516

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.expressmusic.pl/

Nasza ocena: 8

Organizatorzy weselnego przyjęcia stoją przed wieloma trudnymi zadaniami, gdyż trzeba zrobić wszystko, aby nie tylko młoda para zapamiętała ten dzień na długi czas, ale także i by goście bawili się iście szampańsko. Express Music - zespół weselny Bydgoszcz - to gwarancja bardzo szerokiego repertuaru obejmującego i przeboje sprzed lat, i te współczesne. Co jest oczywiste, Express Music - zespół weselny Bydgoszcz - to także inne muzyczne gatunki, czyli rock, ballady, disco polo czy muzyka biesiadna. Dobrze zagrane i zaśpiewane piosenki to nieodłączny element weselnej imprezy. Express Music to pewność, że chętnie będziemy pląsać na parkiecie.

Porządny zespół weselny
13

Ranking: 8 554

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 8

Postaw na dobrą reklamę tylko Długopis COSMO!

Firma KS-REKLAMA znana jest z ogromnej skuteczności w działalności marketingowej. Jednym z gadżetów w tej dziedzinie, jakie oferuje, jest długopis COSMO. To produkt bardzo funkcjonalny. Jest ogromnie wygodny podczas użytkowania. Długopis COSMO jednocześnie jest tu dostępny w różnych kolorach. Zachęcamy do jego nabycia. Podmiot ten wykonuje na nim nadruki zawsze zgodne z oczekiwaniami zamawiającego. To idealna reklama. Nad jej wykonaniem czuwają tu doświadczeni graficy i specjaliści ds. promocji handlowych. To jeszcze bardziej przekonuje, by skorzystać z oferty tej firmy. Satysfakcja gwarantowana!

brak zdjęcia
14

Ranking: 7 324

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 8

Tworzenie logo - www.brandglow.pl - Wrocław

Oferta firmy Branglow z pewnością spełni Państwa oczekiwania, szczególnie, że cechuje nas bardzo duże doświadczenie w systemach identyfikacji wizualnej. Wśród naszych usług znajdziesz tworzenie logo (Wrocław) a także przygotowywanie wszelkich materiałów drukowanych, takich jak ulotki czy wizytówki. Dodatkowo oferujemy Państwu nie tylko tworzenie logo (Wrocław), ale również profesjonalną identyfikację wizualną w zakresie multimediów, w skład której wchodzi między innymi projektowanie stron internetowych. Gwarantujemy usługi na bardzo wysokim poziomie, profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

brak zdjęcia
15

Ranking: 8 531

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://target-media.pl/oferta/bazy-danych-b2c/

Nasza ocena: 8

Baza teleadresowa jest u nas tworzona bardzo szybko i skutecznie. TARGET MEDIA to jednostka, dla której satysfakcja klienta jest głównym przymiotem działalności. Stąd dostarcza środowiskom biznesowym na zamówienie sprawdzone dane. Baza teleadresowa jest tu udostępniana w niskiej cenie. Zdecydowanie niższej niż w konkurencyjnych firmach. Zawsze wykazane w niej dane są poprawne. Jej nabycie dla wielu podmiotów z branży sprzedażowej, akwizycji to szansa na sukces zawodowy, pozyskanie nowych klientów. Tutejsi specjaliści ją tworząc, dbają, by znalazły się tam osoby, które rzeczywiście mogą być zainteresowane usługami ich zleceniodawcy.

Baza teleadresowa dla Ciebie w 5 minut!