Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 203 400

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://www.bater.pl/product/ogniwa-trakcyjne-typu-pzb/

Nasza ocena: 2

W ofercie naszej firmy można znaleźć najlepsze baterie trakcyjne do pojazdów magazynowych, z wykorzystaniem nowoczesnych ogniwa kwasowych typu PZS czy PZB. Producent cieszy się uznaniem jako bardzo duży dostawca tego rodzaju baterii dla przedsiębiorstw przemysłowych. Nasza marka jest ceniona za dostosowanie baterii do indywidualnych potrzeb odbiorców. Zapewniamy gwarancje na baterie i akumulatory trakcyjne bazujące na systemach ogniw PZB. Producent zapewnia odbiorcom hurtowym także dostęp do części zamiennych do akumulatorów oraz dodatkowe usługi związane z ich montażem oraz serwisem instalacji.

pzb producent
2

Ranking: 198 366

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: kobexstal.pl

Nasza ocena: 2

Konstrukcje stalowe o szerokim zastosowaniu

Hale stalowe są konstrukcjami o szerokim zastosowaniu, a to za sprawą tego, że można je zagospodarować m.in. pod zakład produkcyjny, magazyn, a nawet budynek gospodarczy stosowany np. w rolnictwie. Ich duża funkcjonalność i uniwersalność sprawiła, że hale stalowe są konstrukcjami cieszącymi się od lat bardzo dużym zainteresowaniem wśród różnego rodzaju inwestorów, poszukujących nowoczesnych, tanich, a przy tym także sprawdzonych rozwiązań. Uznaną na rynku firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie zarówno samego projektowania, jak i budowania konstrukcji stalowych o wysokiej wydajności, jest Kobex.

https://www.kobexstal.pl/
3

Ranking: 193 998

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Nasza ocena: 2

Dźwigi bez maszynowni to nowoczesne rozwiązania, które ze względu na swoją budowę z powodzeniem mogą być zamontowane w wielu rodzajach budynków. Jednak tak naprawdę powstały one z myślą o tych wszystkich obiektach, w których przestrzeń do zamontowania windy jest dość ograniczona, przez co montaż tradycyjnej windy nie tyle byłby trudny, co wręcz niemożliwy. Dźwigi bez maszynowni doskonale sprawdzą się w tych budynkach, które w momencie ich budowy nie przewidywały takiego rozwiązania jak winda, a dopiero później pojawił się taki pomysł, czy też idea, aby zamontować taki dźwig, który usprawni poruszanie się mieszkańcom danego budynku.

dźwigi bez maszynowni
4

Ranking: 192 691

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://skeleton.pl/oferta/hale-indywidualne/

Nasza ocena: 2

Projektowanie hal magazynowych to usługa oferowana w ramach oferty przedsiębiorstwa jakim jest Skeleton. Ustalenie od początku jak ma wyglądać postawna dla nas hala, dzięki czemu firma w pełni jest w stanie spełnić nasze oczekiwania to kolejne walory dlaczego warto jest skorzystać z oferty opisywanej firmy. Projektowanie hal magazynowych umożliwia spełnienie naszej wizji. Dodatkowo w ramach oferty wspomnianego przedsiębiorstwa znajdziemy także zaprojektowanie innego typu hal w tym stalowych, czy o określonych rozmiarach. Skeleton to także odmienne produkty w tym okna. Skeleton jest reprezentowana przez specjalistów.

projektowanie hal magazynowych
5

Ranking: 192 382

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.ekozbiorniki.pl

Nasza ocena: 2

zbiorniki na adblue

Współcześnie jeżeli chodzi o zbiorniki na adblue to składają się na nie kilka rodzajów. Zbiorniki tego typu obejmują: dwupłaszczowe, kontenerowe czy mobilne. Natomiast możliwość zaopatrzenia się w zbiorniki na adblue, które umożliwiają odpowiednie przechowanie paliwo do silnika wolnoobrotowego. Niewątpliwą zaletą, jeżeli chodzi o artykuł tego typu jest to, że wyróżnia się trwałością, jak również odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Z kolei możliwość zaopatrzenia się w produkt tego typu po atrakcyjnej cenie znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa jakim jest Eko zbiorniki. Oferta firmy obejmuje również zbiorniki na inne substancje.

Która z firm oferuje zbiorniki na adblue
6

Ranking: 177 139

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://inmel.pl/budowa-i-naprawa-grobli-i-walow-przeciwpowodziowych/

Nasza ocena: 2

Nasza firma specjalizuje się w pracach melioracyjnych oraz tworzy zaawansowane budowlane hydrotechniczne - takie jak zbiorniki przeciwpożarowe, regulacje rzek i kanałów czy wały przeciwpowodziowe. Poznań jest jednym z głównych obszarów naszego działania - tu realizujemy różnego rodzaju projekty oraz wspieramy w sytuacjach kryzysowych, związanych z koniecznością kontroli wody. Nasz budynki hydrotechniczne czy melioracje są wykonywane przez specjalistów, mających duże doświadczenie w realizacji takich projektów jak regulacja rzek, odwodnienia budynków czy wały przeciwpowodziowe. Poznań jest także atrakcyjnym rynkiem na zagospodarowanie terenu związanego z wodą - w tym różnego rodzaju otwartych publicznych zbiorników i innych tego rodzaju elementów przyrody.

wały przeciwpowodziowe poznań
7

Ranking: 172 227

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://el-sun.pl/konstrukcje-montazowe

Nasza ocena: 2

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, dostarczamy odpowiedni sprzęt, podłączamy urządzenia do przetwarzania energii oraz wykonujemy nadzór nad działaniem tego rodzaju instalacji. W naszej ofercie można obecnie znaleźć jedne z najlepszych paneli słonecznych na polskim rynku. Są to bardzo wydajne rozwiązania, stanowiące bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Coraz więcej firm i indywidualnych klientów decyduje się na montaż tego rodzaju instalacji na dachach swoich budynków. Oprócz konstrukcji dachowych wykonujemy także inne rozwiązania - np. wolnostojąca konstrukcja pod panele fotowoltaiczne o dowolnej powierzchni. gwarantujemy bardzo precyzyjny montaż oraz niezawodność tworzonych systemów solarnych. Zatrudniamy w naszej firmie specjalistów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Każda konstrukcja pod panele fotowoltaiczne objęta jest solidnymi gwarancjami od naszej firmy.

konstrukcja pod panele fotowoltaiczne
8

Ranking: 171 540

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://dombud.eu/farby-ceresit/316--ceresit-ct42-akrylowa-farba-elewacyjna-15-litrow.html

Nasza ocena: 2

Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnego składu materiałów budowlanych. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć takie produkty jak: cegły, kostkę brukową, tynki, farby, zaprawy, dachy czy fugi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów dlatego też oferujemy im produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie towary znajdujące się w naszym asortymencie posiadają wszystkie niezbędne atesty, dzięki czemu w pełni spełniają one swoje właściwości. Szczegółowa oferta naszego składu Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się produkty marki ceresit. Kolory ich tynków są różnorodne, dzięki czemu każdy nas klient znajdzie dla siebie odpowiednią barwę. W naszym asortymencie mogą państwo znaleźć między innymi tynk silikatowo-silikonowy do aplikacji maszynowe, tynk silikonowy czy tynki ozdobne marki ceresit. Kolory oferowanych przez nas tynków zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nie będą one blednąć oraz będą one odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych.

ceresit kolory
9

Ranking: 163 480

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 2

Korzyści posiadania pieca.

W obecnych czasach wiele osób boryka się ze znalezieniem energooszczędnego oraz pozwalający na zalezienie oszczędnego rozwiązania dotyczącego doboru sposobu ogrzewania naszego domu. W powyższej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem mogą okazać się piece. Zachodniopomorskie to jeden z regionów na terenie Polski najbardziej oblegany przez przedsiębiorstwa, nie tylko ze względu na liczbę mieszkańców, ale duży potencjał. Dodatkowo wspomniane urządzenia charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnych technologii. Natomiast firmą oferującą nie tylko tego typu urządzeń dostępnych po przystępnej jakości oferowane po przystępnej cenie jest firma Laminox Idra, oferująca klientom tego typu piece. Zachodniopomorskie to także rejon działalności, gdzie możemy się zaopatrzyć w artykuły oferowane przez powyższe przedsiębiorstwo. Dodatkowo Laminox Idra ma do zaoferowania klientom wiele innych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania.

brak zdjęcia
10

Ranking: 136 633

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.jadar.pl

Nasza ocena: 2

Firma Jadar to nie tylko poducent kostki brukowej. Kupisz w niej również najlepszej jakości elementy budowlane, dzięki czemu będziesz miał pewność, że twój dom zostanie zbudowany z najwyższej jakości cegieł, bloczków, czy elementów stropowych. Z kolei niepowtarzalną aranżację kuchni, salonu z kominkiem czy łazienki zapewnią ci elementy z betonu, takie jak płytki elewacyjne w różnych kolorach, płyty 3D czy cegła łupana elewacyjna. Chcesz w nowatorski sposób oddzielić pomieszczenia? Zastosuj kubiki z betonu architektonicznego, które zapewnią przy okazji doskonałe ich doświetlenie. Nie wiesz, jak wykończyć otoczenie domu tak, by miało ono klasyczny charakter? Firma Jadar jako znany poducent kostki brukowej w różnych typach i kolorach, oferuje m.in. kolekcję Antyk z postarzanymi kostkami w różnych wzorach.

poducent kostki brukowej
11

Ranking: 132 143

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.kopbudfirma.pl/koparki

Nasza ocena: 2

Często działkę budowlaną pod inwestycję należy przygotować. Istotnym problemem jest wyburzenie stojących tam budynków. Często dużą rolę odgrywa czas i bezpieczeństwo pracowników. Dzięki mobilności sprzętu ciężkiego można wykonać kucie koparką. Maszyna może przemieszczać się i dokonywać prac rozbiórkowym w dowolnym miejscu. Nie narażamy pracowników na niebezpieczeństwo. Operator prowadzący kucie koparką, z bezpiecznej odległości może prowadzić pracę zgodnie z przepisami bhp. Nawet w trudnych warunkach koparka może systematycznie rozbierać budynek zgodnie z planem wyburzenia. Pozwala to w pierwszej kolejności usunąć elementy niestabilne i przeszkadzające w budowie.

kucie koparką
12

Ranking: 135 691

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.windy-raczkowski.pl

Nasza ocena: 2

Nowe rodzaje wind elektrycznych dla firm

Windy hydrauliczne czy elektryczne to podstawowe typy wind produkowane przez naszą firmę - niezależnie czy są to windy osobowe, towarowe czy różnego rodzaju specjalne rozwiązania. W każdej kategorii posiadamy szeroki wybór modeli wind, różniących się parametrami takimi jak np. styl kabiny czy maksymalny udźwig. Oferujemy windy hydrauliczne bazujące na innowacyjnych i sprawdzonych mechanizmach, które zapewniają długi bezawaryjne okres działania windy oraz duży poziom bezpieczeństwa dla użytkowników. Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest także projektowanie kabin do różnych rodzajów wind. Obecnie jesteśmy w stanie zaprezentować klientom kilka standardowych projektów kabin, ale wykonujemy także unikatowe rozwiązania na zlecenie indywidualnych odbiorców. Szczególną popularnością cieszą się szklane kabiny wykonywane zarówno w przypadku wind osobowych, jak też różnego rodzaju specjalnych rozwiązań - np. wind w centrach handlowych czy miejscach publicznych.

http://windy-raczkowski.pl/winda-hydrauliczna-x-30/
13

Ranking: 126 871

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 2

Montaż tarasów w Warszawie w firmie Timberline

Nie tylko drewniane podłogi montujemy w naszych domach i mieszkaniach prywatnych. Bardzo często z drewna wykonywany jest także montaż tarasów. Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje domów prywatnych lub też eleganckich mieszkań w blokach, które posiadają odpowiednie balkony i tarasy nadające się do atrakcyjnego wykończenia ich powierzchni. Czasem decydujemy się na stosunkowo nietypowe drewniane wykończenie, które jednak doskonale sprawdzi się szczególnie w gorących letnich dniach dlatego, tak zamontowana podłoga nie będzie parzyła stóp w takim stopniu, jak podłogi wyłożone gresem. Czasem warto więc zastanowić się na drewnianym wykończeniem balkonu lub tarasu i powierzyć to firmie, która oferuje również montaż tarasów. Warszawa to miasto, w którym takie usługi zamówimy w firmie Timberline.

brak zdjęcia
14

Ranking: 125 304

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 2

Idealne projektowanie przestrzeni biurowych!

Niegdyś na terenach Rzeczpospolitej przeważał sektor produkcyjny, jednakże te czasu odeszły w za pominie. Obecnie na wysokim poziomie stoi sektor usługowy, w którym pracują miliony Polaków. Firmy świadczące usługi projektowe, informatyczne, reklamowe do swej pracy nie potrzebują wielkich powierzchni, a jedynie biur, które muszą być funkcjonalne i przestronne. Dlatego projektowanie obiektów biurowych nie jest prostym przedsięwzięciem. Idealne biuro musi spełniać szereg najwyższych norm jakościowych, a także bezpieczeństwa. Na każdym poziomie musi być zainstalowany hydrant przeciwpożarowy, a także prawidłowo ulokowane drogi ewakuacyjne. Nie mówiąc już o poprawności architektonicznej, gdzie każdy milimetr ma kolosalne znaczenie. Projektowanie obiektów biurowych to praca dla specjalistów, takich jak firma BIB-Systems. Dlatego to z usług takich firm warto korzystać, podczas projektowania idealnej przestrzeni biurowej.

brak zdjęcia
15

Ranking: 106 070

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 2

Piece kaflowe w różnym stylu i w najlepszym gatunku

Dom dziadków na wsi zawsze będzie ci się kojarzył ze spokojem, kuchnią węglową i piecem kaflowym, przy którym zimą się ogrzewałeś po powrocie ze spaceru. Nasza firma produkuje kominki i piece kaflowe w różnorodnej stylistyce i ornamencie. Piec kaflowy wraca dziś do łask i to nie jako babciny bibelot, ale jako element aranżacji świadczący o prestiżu i dobrym guście właściciela. Jest także źródłem, powstającego w procesie akumulacji najzdrowszego ciepła, które ma zbawienny wpływ na organizm. Oferowane przez nas piece kaflowe wyróżniają się najwyższą jakości kafli i zastosowaniem najlepszych materiałów.

brak zdjęcia