Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 320 449

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://efekt.eu/woreczki-do-pieczywa.html

Nasza ocena: 1

Prowadzenie działalności, która zajmuje się produkcją i sprzedażą pieczywa można określić przysłowiowym ciężkim kawałkiem chleba. Jest to gałąź rynku, która trzyma się pewnie, ale utrzymanie się na niej jest wymagające. Trzeba sprostać silnej konkurencji i pogodzić wiele spraw związanych z logistyką, czy spełnieniem wszystkich wymogów, takich jak sanitarne. Zajmując się tak dużą ilością spraw warto jest poświęcić część swoich przychodów na sprawdzonych specjalistów, którzy zajmują się wyspecjalizowanymi działami przemysłu piekarskiego. Ważnym elementem tego przemysłu produkującego pieczywa są odpowiednie opakowania na chleb. Muszą spełniać one wszystkie normy wymagane do wprowadzenia produktu na rynek żywieniowy. Ważne jest także, aby dobrze wpływały na opakowane pieczywo. Opakowania na chleb powinny zabezpieczać go przed działaniem czynników zewnętrznych, jednocześnie pomagając w jak najdłuższym zachowaniu świeżości. Produkujemy opakowania najwyższej jakości, które spełniają wszystkie te wymogi.

opakowania na chleb
2

Ranking: 319 283

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://spe.edu.pl/

Nasza ocena: 1

Nasze centrum edukacyjne oferuje bardzo szeroki pakiet szkoleń dla różnego rodzaju podmiotów z branży edukacyjnej - w tym kursy i szkolenia dla żłobków, przedszkoli czy szkół podstawowych i średnich. Jest to doskonalenie zawodowe na najwyższym poziomie, obejmujące zarówno praktyczne umiejętności (np. wprowadzanie rozwiązań informatycznych do codziennych zajęć nauczycieli), jak też formalne zmiany w systemie edukacji (np. związane z likwidacją gimnazjów i wprowadzeniem nowej podstawy programowej dla poszczególnych rodzajów szkół). Wszystkie nasze szkolenia dla żłobków i przedszkoli dostosowane są do obecnie panujących standardów w zakresie nauczania przedszkolnego. Są one prowadzone przez osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki, na jakich odbywają się nasze szkolenia. Regularnie rozszerzamy ofertę o nowe kursy, na które pojawia się zapotrzebowanie wśród klientów z branży oświatowej. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy opis wszystkich szkoleń.

szkolenia dla żłobków
3

Ranking: 310 555

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://leasingpolski.pl/kontakt/tychy

Nasza ocena: 1

Firmy wchodząc na rynek, muszą dorównywać podmiotom działającym w otoczeniu. Duża różnica w posiadanych zasobach sprzętu może utrudniać rozwój firmy. Szczególnie ważne jest to tam, gdzie konieczny jest dojazd do klienta lub organizacja własnego taboru samochodowego. Kupując auta w salonie, firma musi liczyć cię z dużymi wydatkami. Można również skorzystać z takich narzędzi finansowych jak leasing. Tychy to jedno z miast gdzie oprócz przemysłu również dobrze rozwijają się usługi. Wynika to z dobrego położenia oraz dużego rynku zbytu z powodu wielkości aglomeracji miejskiej. Podmioty mogą kupić więcej aut, a płatność jest realizowana w racie leasingowej. Stanowi ona cześć kosztów działalności. Młode firmy doceniają takie rozwiązania jak leasing. Tychy to miasto gdzie są oferowana również oferty dostosowane indywidualnie do klienta. Stworzyć można jednakowo harmonogramy wpłat oraz czas trwania umowy. Po zakończeniu okresu używania sprzęt można wykupić na własność według cenników zawartych w umowie.

leasing tychy
4

Ranking: 296 597

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://technikadruku.pl/druk-reklamowy/oprawy-banerow/

Nasza ocena: 1

Druk wszelkiego rodzaju reklam to nasza codzienność. W każdym zakątku miasta znajdują się miejsca przeznaczone pod reklamę. W dużym mieście, druk banerów (Warszawa to bardzo dobry przykład) używany jest do promowania wszelkiego rodzaju działalności. Nawet polityka nie obyłaby się bez tej gałęzi reklamy. Ważne bowiem jest, aby przechodzień, lub stojący w korku kierowca mógł zobaczyć kandydata na prezydenta miasta, zapamiętać jego twarz i dzięki temu wybrać go być może, oddając swój głos w urnie. Być może nawet nie do końca świadomy, na ile wpłynęły na niego skuteczne reklamy. Lubimy w końcu, bardziej to co znamy. Wolimy czasami nawet znajomego wroga niż obcego, neutralnego człowieka. Stąd też druk banerów (Warszawa i jej ulice uginają się wręcz od tego typu reklam) nie traci na popularności. Inne miasta gonią naszą stolicę pod tym względem. Z pewnością metody ulegają zmianie. Możliwości introligatorskie są coraz większe. Pomimo rozwoju techniki jednak, ruchome, zasilane prądem reklamy nie wyparły zwykłych banerów.

druk banerów warszawa
5

Ranking: 292 243

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://das.pl/ubezpieczenia-ochrony-prawnej/uopzp/

Nasza ocena: 1

Nasze przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne usługi ubezpieczeniowe. Przede wszystkim koncentrujemy się na dziedzinie, jaką jest ubezpieczenie ochrony prawnej. Działamy we wszystkich najpopularniszyych kategoriach, związanych z ubezpieczeniami na życie, samochodowymi, ubezpieczeniami dla firm i innymi tego typu rozwiązaniami. Naszym podstawowym atutem jest bardzo wysoka skuteczność w zakresie egzekwowania zobowiązań wynikających z powstałych szkód objętych ochroną ubezpieczeniową. Naszym klientom oferujemy różne formy pomocy - od najprostszych (np. telefoniczna porada prawna) po bardziej kompleksowe (np. pełne wsparcie w egzekucji roszczeń wynikających z ubezpieczeń). Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników w obszarze prawa ubezpieczeń. Każda telefoniczna porada prawna czy usługa na miejscu stoi na bardzo wysokim poziomie oraz daje klientom duże możliwość w pozyskiwaniu odszkodowań. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa zamieszczamy szczegółowy katalog oferowanych usług.

telefoniczna porada prawna
6

Ranking: 280 237

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.neschen.com.pl/media/berger

Nasza ocena: 1

Wykonane z wysokogatunkowej bawełny produkty berger przeznaczone są do zadruku w kilku technikach. Materiał może być pokrywany drukiem UV, lateksowym oraz solventowym. Dostępne są również odmiany przystosowane do zadruku wodnego. Wysoka gramatura materiału oraz jego struktura umożliwiają stosowanie go do dekoracji wnętrz. Berger wykorzystywany jest w produkcji tapet. Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne pozwala na tworzenie z niego banerów. Naturalny charakter materiału sprawdza się, jako podstawa reprodukcji. Materiał doceniany jest przez dekoratorów wnętrz. Bywa stosowany także, jako dekoracja teatralna. Zależnie od potrzeb odbiorcy dostarczany jest w jednym z kilku rozmiarów. Poszczególne odmiany można pokrywać drukiem za pomocą licznych dedykowanych urządzeń.

berger
7

Ranking: 268 210

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://mistralbhp.pl/oferta/artykuly-bhp/tasmy-ostrzegawcze/

Nasza ocena: 1

Skończyły Ci się taśmy ostrzegawcze? A może potrzebujesz nowe robocze spodnie? W tych i wielu innych przypadkach z pomocą przybędzie sklep MISTRAL BHP. Od początku istnienia naszą dewizą jest dbałość o dobro i zadowolenie Klienta. Posiadamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw działających w różnorodnych branżach: firmy budowlane, zakłady produkcyjne, serwisy usługowe. W naszej ofercie znajdziesz pełen asortyment artykułów i odzieży BHP np. odzież roboczą, między innymi rękawice robocze wampirki, ubrania robocze z logo, spodnie robocze ogrodniczki, szorty robocze, obuwie bezpieczne, zarówno letnie jak i zimowe, taśmy ostrzegawcze, naklejki i instrukcje informacyjne oraz tablice budowlane, artykuły ochrony oczu, słuchu, głowy, dróg oddechowych; między innymi okulary ochronne, ochronniki słuchu, kaski, maski przeciwpyłowe. Już teraz zajrzyj na naszą stronę i sprawdź aktualne promocje.

taśmy ostrzegawcze
8

Ranking: 258 608

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.24a-z.pl

Nasza ocena: 1

Wybieraj tylko najlepsze wizjery do drzwi

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas codziennego przebywania we własnym mieszkaniu stało się w ostatnich latach bardzo poważnym zagadnieniem. Aspekt ten poruszany jest na wielu forach publicznych i nie widać końca tego trendu. Chcąc zapewnić wysoki komfort funkcjonowania poszczególnych mieszkańców warto zdecydować się na wizjery do drzwi. Są to urządzenia, które pozwalają na dyskretne zobaczenie kto stoi za naszymi drzwiami. Ludzie uwielbiają otaczać się przedmiotami, które wpływają na ich wysoki standard bytowania. Właśnie z tego względu bardzo często montowane są wizjery do drzwi. Kupując tego typu przedmioty warto zwrócić uwagę na ofertę firmy FHU WS. Pracownicy tej placówki dokładają wszelkich starań, aby oferowany asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na rynku powinno funkcjonować znacznie więcej firm, które byłyby zbliżone profilem działalności do opisywanej jednostki. Podniesienie konkurencyjności zawsze przynosi pozytywne efekty.

https://24a-z.pl/wizjerykamery-do-drzwi-c-120.html
9

Ranking: 249 486

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://wawadizajn.pl/pl/c/Kawowe/36

Nasza ocena: 1

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz takie nowoczesne stoliki kawowe, które będą idealne do nowoczesnego domu? Na pewno warto jest wybrać taki sklep, który daje ci najwięcej możliwości w tym zakresie. Nasze przedsiębiorstwo oferuje bardzo ciekawe i profesjonalne rozwiązania, które śmiało możesz wykorzystywać do wielu różnorodnych celów. Skorzystaj koniecznie z możliwości, jakie obecnie daje nasza firma. Wtedy przekonasz się, że możesz kupować nowoczesne stoliki kawowe naprawdę tanio. Wybierając usługi, jakie świadczy nasze przedsiębiorstwo masz pewność, że wybierasz dla siebie absolutnie to, co jest najlepsze. Skorzystaj więc z tej niebywałej okazji, dzięki nam możesz kupić naprawdę nowoczesne stoliki kawowe, dostosowane do twoich potrzeb w pełni. Na pewno warto jest wybierać takie fantastyczne rozwiązania, aby przekonać się, jak wiele doskonałych możliwości dla ciebie przygotowaliśmy. Dzięki nam na pewno łatwo i skutecznie kupisz wyśmienitą jakość, która sprawi, że będziesz w stanie przepięknie urządzić swój dom!

nowoczesne stoliki kawowe
10

Ranking: 244 604

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Pieluszki ekologiczne jednorazowe- wyposażenie wyprawki

Pierwsze dziecko to duża radość w niejednym domu. Każdy rodzic, szczególnie matka czeka na to z wielką nadzieją. Chcąc jak najlepiej zająć się swoim maluszkiem, zaczyna myśleć o wyposażeniu wyprawki już kilka miesiący przed porodem. Jednym z najważniejszych rzeczy są pieluszki. Ekologiczne jednorazowe pieluszki są ostatnio bardzo popularne, ma to związek z lepszym składem takich pieluch, skóra dziecka, która ma kontakt z takim produktem nie ma skłonności do podrażnień. Produkty, które możemy znaleźć w zwykłych sklepach, choć są produktami renomowanych firm, często takie podrażnienia tworzą, gdyż nie są zrobione, tak jak pieluszki ekologiczne jednorazowe, z naturalnych składników. Często nie ma w nich bawełny czy celulozy, a to właśnie bawełna czy celuloza jest najlepsza do tego, żeby mogła mieć wielogodzinny kontakt z delikatną skórą. Wiele dzieci, przez to, że ich mamy używają niewłaściwych pieluszek, mają problemy, między innymi z odparzeniami.

brak zdjęcia
11

Ranking: 242 821

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://ecrystal.pl/ze-szklanym-kloszem-c-51_98.html

Nasza ocena: 1

Szklane lampy wiszące z pewnością tworzyć będą unikalny klimat, poprzez refleksy świetlne generowane przez elementy szklane w konstrukcji. Taki bardzo ciekawy klimat i ciekawy sposób realizacji oświetlenia może sprawdzić się w wielu pomieszczeniach w domu lub mieszkaniu. Przede wszystkim w sypialni może być to ciekawe rozwiązanie, ale także w wielu domowych salonach takie lampy mogą być zastosowane jako oświetlenie bardzo eleganckie i zarazem reprezentacyjne, a jednocześnie zdumiewająco praktyczne. Warto pamiętać o tym, że w przypadku salonu z reguły znajdują się tam nie tylko szklane lampy wiszące, lub też inne lampy umieszczone pod sufitem, ale także z reguły wiele lamp dodatkowych umieszczonych na ścianach, na meblach lub też na podłodze.

szklane lampy wiszące
12

Ranking: 234 389

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://www.getruck.eu/samochody-osobowe

Nasza ocena: 1

Leasing samochodów dotyczy nie tylko pojazdów fabrycznie nowych, ale również pojazdów używanych, a niekiedy również takich, które już były w leasingu, a ich leasing został zakończony. Samochody poleasingowe są oczywiście dostępne w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach niż samochody fabrycznie nowe, zaś leasing samochodów poleasingowych, choć być może pod względem językowym brzmi trochę karkołomnie, jest bardzo atrakcyjny dla wielu firm poszukujących samochodów będących w dobrym stanie, gwarantujących im jeszcze wieloletnia eksploatację, a jednocześnie dostępnych za znacznie mniejsze pieniądze niż samochody fabrycznie nowe, na których zakup lub leasing takich firm po prostu nie stać. Bogatą ofertę leasingu samochodów poleasingowych posiada firma Getruck.

leasing samochodów
13

Ranking: 235 567

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://chaton.pl/220-kolczyki-zlote

Nasza ocena: 1

Interesują Cię wysokiej jakości wyroby jubilerskie? Jesteś kobietą, która lubi bardzo dobrze wykonaną biżuterię? Poszukujesz dodatków, które podkreślą Twoją wyjątkową elegancję i niepowtarzalny styl? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Chaton. To renomowany dystrybutor biżuterii. Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobry naszyjnik lub kolczyki w przystępnej cenie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej doskonale wiemy skąd brać najlepsze produkty. Na nasze półki trafiają wyłącznie luksusowe artykuły od najlepszych producentów. Każdy nasz artykuł został wykonany z sercem i pomysłem. Szczególnie polecamy nasze kolczyki złote, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy je w bardzo wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz unikalną sztukę dla siebie. Dzięki przemyślanemu fasonowi będziesz czułą się w nich bardzo dobrze. Złoto, z których zostały wykonane nadało im szlachetnych właściwości. Już dziś zamów nasze kolczyki złote i noś je z zadowoleniem.

kolczyki złote
14

Ranking: 220 139

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://www.veriv.pl/index.php/weryfikacja-kontrahenta/

Nasza ocena: 1

W celu usprawnienia spraw związanych z finansami w firmie można stosować różne metody, ale najlepiej jest zdecydować się na współpracę z firmą, która wykonuje monitoring kontrahentów, co skutecznie zabezpiecza przed trudnymi sytuacjami. Dzięki takiemu monitoringowi klient zawsze wie czego może się spodziewać po swoich kontrahentach i jeżeli któryś miałby się okazać niewypłacalny, to można od razu podjąć niezbędne kroki. W ten sposób nie tylko zwiększa się bezpieczeństwo firmy, ale też prostsze staje się prowadzenie finansów. Skoro zatem za niewielkie pieniądze można sobie uprościć prowadzenie firmy, to błędem byłoby z tego nie skorzystać, szczególnie że usługa ta dedykowana jest zarówno małym jak i dużym firmom. Każdemu przedsiębiorcy w końcu zależy na tym, żeby jego kontrahenci terminowo rozliczali wszystkie należności. Po dodatkowe informacje o tym jak prowadzony jest monitoring kontrahentów najlepiej zajrzeć na stronę firmy, która zajmuje się świadczeniem takich usług. Wówczas otrzyma się niezbędne wsparcie.

monitoring kontrahentów
15

Ranking: 227 117

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.xpack.com.pl/produkty/opakowania/opakowania-fefco

Nasza ocena: 1

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno kartony i pudła z tworzyw sztucznych, jak też różnego rodzaju specjalne opakowania z bazy FEFCO. Są to przede wszystkim wysokiej jakości opakowania wykonane z płyty kanalikowej, która pozwala tworzyć swobodnie wysokiej jakości ścianki (podobnie jak tektura). Opakowania z bazy FEFCO dają szeroki wybór dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nasza firma jest w stanie przygotować produkt na miarę na bazie przedstawionych przez klienta parametrów. Regularnie uzupełniamy nasz katalog o nowe propozycje, dostosowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Ponadto w ofercie posiadamy nowoczesne płyty kanalikowe z polipropylenu, które dzięki swej wytrzymałości i atrakcyjnemu wyglądowi cieszą się rosnącą popularnością wśród odbiorców. Oferujemy dogodne warunki współpracy z klientami. Szczegółowa prezentacja naszej oferty produktowej znajduje się na stronie naszej firmy.

opakowania z bazy fefco