Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 175 562

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.brdekret.com.pl

Nasza ocena: 1

Obsługa księgowa oraz rachunkowa firm

Biuro Rachunkowe Dekret proponuje klientom kilka rodzajów usług, których wspólnym mianownikiem jest obsługa księgowa. Warszawa mieści siedzibę tego biura, a znajduje się ono w samym centrum stolicy, dlatego nie ma kłopotów z jego zlokalizowaniem. Pomoc dotyczy takich obszarów jak rejestrowanie i zakładanie spółek, wyprowadzania zaległości czy tematów kadrowych oraz płacowych. Obsługa księgowa (Warszawa) obejmuje na przykład prowadzenie rachunkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz akt osobowych pracowników, rozliczania urlopów, wynagrodzeń, sporządzania umów o pracę czy rozliczania podróży służbowych. Biuro Dekret reprezentuje też swoich klientów w kontaktach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i pomaga w odprowadzaniu składek zdrowotnych do tego zakładu.

http://brdekret.com.pl/oferta/kadry-i-place/obsluga-ksiegowa-warszawa.html
2

Ranking: 172 861

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.energos-pro.pl/oferta/filtracja-procesowa/131-filtry-workowe

Nasza ocena: 1

Energos Pro to znany dostawca materiałów eksploatacyjnych dla przemysłu i firm, zajmujących się na przykład oczyszczaniem wody. W ofercie firmy znaleźć można cenione filtry workowe, dostępne w rozmiarach standardowych oraz specjalistycznych, produkowanych na zlecenie klientów. Filtry workowe są szczególnie przydatne w procesach odwróconej osmozy, wykorzystywanych w wielu systemach oczyszczania wody do celów spożywczych. Bardzo często filtry workowe są także kupowane przez przemysł, który wykorzystuje odwróconą osmozę do pozyskiwania czystej wody, przeznaczonej na przykład do produkcji gotowych wyrobów spożywczych. Odwrócona osmoza to jeden z najpopularniejszych sposobów oczyszczania wody w Polsce. Nie byłaby ona możliwa bez stosowania skutecznych filtrów workowych.

filtry workowe
3

Ranking: 172 838

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 1

Solidne łuki drewniane w rozsądnych cenach

Wiele nowoczesnych obiektów architektonicznych w miastach wykorzystuje drewniane szkielety konstrukcyjne. Dzięki takim rozwiązaniom można sprawić, że dana nieruchomość będzie charakteryzowała się zdecydowanie atrakcyjniejszym wyglądem zewnętrznym. Wśród produktów dostępnych w asortymencie polecanej firmy znajdują się glued laminated timber curves. Oferowane rozwiązania są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu można o nich powiedzieć, że wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości. Wśród dostępnych w sprzedaży rozwiązań drewnianych o nietypowych kształtach jest bardzo duże zróżnicowanie. To sprawia, że podmioty, które są zainteresowane ich kupnem, nie będą miały problemów z odszukaniem wariantu idealnie odpowiadającego konkretnym potrzebom. Nowoczesne glued laminated timber curves są w optymalny sposób zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ich powierzchnia nie poddaje się niszczącemu działaniu wilgoci.

brak zdjęcia
4

Ranking: 172 896

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Nadruk na płytach Cd- tanio i szybko.

Nadruk na płytach cd to nasza specjalność, na rozwój swojej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej poświęciliśmy godziny nieustannego rozwoju. Od lat podejmujemy działania, które prowadzą nas do ulepszania metod tak aby nadruk na płytach Cd był jasny, silny i przejrzysty. Bo to własnie nadruk na płycie w dużej mierze będzie odpowiadał za sprzedaż, za to czy klient sięgnie do półki na której stoi właśnie nasza płyta. OFFset- nadruk w pełnym kolorze, ta technika wyróżnia się najwyższą dostępną jakością, oraz jest najbardziej popularna. Ponadto wydruk możemy wykonać w technice: sitodruk- jest to metoda która najlepiej sprawdza się w prostych projektach graficznych, do dwóch trzech kolorów, wyróżnia ją niska cena oraz wysoka trwałość. Istnieje też możliwość, nadruku metodą nadruku cyfrowego UV. Niezależnie, którą technikę nadruku na płytach CD Państwo wybierzecie, zawsze gwarantujemy najwyższą dostępną jakość wydruku oraz jego trwałość.

brak zdjęcia
5

Ranking: 168 601

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 1

Krzesła do restauracji - wygoda i prezencja

Prowadzenie własnej restauracji to zadanie bardzo wymagające dla właściciela, ponieważ musimy zatroszczyć się o wiele istotnych szczegółów, zaczynając od personelu, a kończąc na odpowiednim wyposażeniu lokalu. Krzesła do restauracji powinny być bardzo wygodne, a przy tym wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby nasi przyszli klienci wygodnie i komfortowo mogli zjeść zamówione danie. Krzesła do restauracji powinny także świetnie się prezentować wizualnie oraz pasować do ogólnego wystroju lokalu, aby odpowiednio się komponowały. Krzesła możemy zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego producenta.

brak zdjęcia
6

Ranking: 160 092

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Ceramiczne patery płaskie w niskich cenach

Propozycją cieszącą się dużą popularnością wśród klientów internetowego sklepu CeramikaDesign są stylowe i elegancko prezentujące się w nowoczesnych kuchniach patery płaskie z ceramiki. Wyróżnione naczynia dostępne są w kilku wariantach wzorniczych oraz ze szklaną pokrywą, posłużą nam do przechowywania owoców, ciastek czy tortów, warto zdecydować się na ich zakup także ze względu na niewygórowane ceny. Przedstawiany sklep online promuje w przestrzeni wirtualnej ceramikę bolesławiecką, cenioną na całym świecie za kunszt i artystyczne podejście do wykonywania tych przedmiotów ich autorów. Polecane patery płaskie z ceramiki krzemionkowej wykonywane są ręczne, zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w tym zakresie. Katalog produktów wyróżnionego sprzedawcy internetowego obejmuje też tortownice, półmiski kwadratowe i owalne, kilka rodzajów talerzy, cukiernice czy precyzyjnie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, oferta jest na bieżąco uzupełniana.

brak zdjęcia
7

Ranking: 158 529

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Stosuj tylko naturalne kosmetyki do włosów

Przemysł kosmetyczny zaproponował nam dziś szereg różnorodnych produktów, dzięki którym mamy czuć się i wyglądać lepiej. Nie wszystkim jednak służą kosmetyki, zawierające substancje sztuczne, często nas uczulające i wywołujące skutki uboczne. Dlatego też coraz częściej staramy się korzystać z naturalnych kosmetyków, gdzie trudno znaleźć niekorzystnie działające związki. Przykładem produktów, które powinny być szczególnie dobrze przygotowane przez producentów, są farby do włosów. Przede wszystkim, nie powinny one zawierać substancji szkodliwych dla organizmu. Jeśli zatem poszukujesz tego rodzaju farb, zapraszamy cię do naszego niezwykłego sklepu, gdzie znajdziesz bardzo wiele produktów importowanych przez nas wprost z Indii. Indyjskie farby do włosów oparte są na hennie, używanej w tej cywilizacji od tysiącleci. Jeżeli więc zależy ci na tym, żeby farbowanie włosów nie wiązało się z kontaktem ze szkodliwymi substancjami, koniecznie użyj naszych naturalnych farb. Dzięki nim twoje włosy będą piękne i zdrowe.

brak zdjęcia
8

Ranking: 160 104

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Pięknie wyglądające naczynia ceramiczne

Bardzo dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się ręcznie robione naczynia ceramiczne. Wśród produktów, które udostępnia Manufaktura w Bolesławcu, jest ogromne zróżnicowanie. Można wskazać między innymi kubki i filiżanki do picia herbaty, jak również talerze i inne akcesoria stanowiące podstawę zastaw stołowych. Na podstawie przed momentem zaprezentowanych informacji można stwierdzić, że każdy zainteresowany jest w stanie odszukać w propozycji rozwiązania idealne dla siebie. Wielka starannością wykonania cechują się naczynia kamionkowe (Bolesławiec). Cechą charakterystyczną w ich przypadku jest odporność na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia. To dlatego oferowane naczynia kamionkowe (Bolesławiec) wyglądają atrakcyjnie przez długi czas.

brak zdjęcia
9

Ranking: 156 774

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://grafihaft.pl/

Nasza ocena: 1

Interesuje Cię firma, która od wielu już lat oferuje nowoczesne znakowanie odzieży? Kraków to miasto, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy i głównie działamy na terenie tego miasta, wykonując hafty, nadruki, odzież reklamową czy gadżety reklamowe. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy chcą wykonać znakowanie odzieży na bluzie, spodniach, kurtce, czapce czy w innym miejscu, jak również do przedsiębiorców, którzy chcieliby nam zlecić produkcję większej ilości nadruków dla swoich wszystkich pracowników, czy aby rozdawać gadżety i materiały reklamowe jako promocję swojej firmy. Tak właśnie funkcjonuje nasza firma oferująca gadżety reklamowe czy znakowanie odzieży. Kraków jak widzisz posiada odpowiednią firmę, która spełni twoje oczekiwania.

znakowanie odzieży kraków
10

Ranking: 156 643

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Sztuka zaklęta w naszej niezwykłej ceramice.

Sztuka jest dziedziną, od której oczekujemy przede wszystkim różnorodnych wrażeń, wykraczających poza zwykłą obserwację rzeczywistości. Na co dzień możemy się więc spotkać na przykład ze sztuką kulinarną, malarstwem, czy muzyką. Czy jednak ceramika jako sztuka również znajdzie swoich odbiorców? Nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają tę tezę i dlatego postanowiliśmy tworzyć niezwykłe przedmioty użytkowe i ozdobne z ceramiki. Każdy z tych przedmiotów tworzony jest z pasją i artystycznym zaangażowaniem, a więc z pewnością może być uznany za sztukę. Ponadto każdy jest również unikatowy, gdyż tworzony ręcznie. To sprawia, że również ceramika jako sztuka może wkroczyć do twojego domu i podbić serca wszystkich jego wrażliwych domowników. Ceramika z Bolesławca zyskała sobie miano sztuki użytkowej dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i ich ogromnym umiejętnościom związanym z tworzeniem niepowtarzalnych naczyń i innego rodzaju wyposażenia mieszkania. Kupuj nasze wyroby i miej kontakt ze sztuką.

brak zdjęcia
11

Ranking: 154 039

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Pościel z satynowej bawełny - elegancka i trwała

Zdrowy, spokojny sen gwarantuje prawidłowy wypoczynek. Jednak żeby spało się komfortowo i wygodnie potrzebna jest odpowiedniej jakości pościel. Najlepiej sprawdza się ta wykonana z naturalnych surowców, miękka i przyjazna dla skóry. Jeszcze nie tak dawno najpopularniejszą tkaniną, z jakiej produkowano komplety bielizny pościelowej była kora. Dziś jej miejsce zastępuje bawełna satynowa. Pościel z niej uszyta cechuje się wyjątkową jakością i w sypialni prezentuje się niezwykle elegancko. Nasza firma oferuje kołdry, poduszki i inne niezbędne podczas snu akcesoria. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością. W ofercie posiadamy bieliznę pościelową wykonaną z wełny, ale dużym powodzeniem cieszy się bawełna satynowa. Pościel dostępna w naszym sklepie zapewni komfortowy sen.

brak zdjęcia
12

Ranking: 150 586

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: pitcom.pl

Nasza ocena: 1

biuro rachunkowe wesoła

Firmy podrębują najpilniej partnera, który zapewni im obsługę prawną i księgową. W tym drugim zakresie przydatne jest odpowiednie biuro rachunkowe. Wesoła to miejscowość pod Warszawa, która jest siedzibą wielu działających intensywnie firm. Potrzebują one jednak nie tylko partnera prowadzącego dla nich biuro rachunkowe. Wesoła to miasto firm, które w swojej pracy wymagają także doradztwa biznesowego. Nakreślanie kierunków rozwoju jest czasem ważniejsze od bieżącej obsługi podatkowo-księgowej. Biuro rachunkowe Pitcom oferuje także usługi doradcze, dzięki czemu jest w stanie bardziej pomoc obsługiwanym przez siebie klientom.

Biuro rachunkowe Pitcom także w Wesołej
13

Ranking: 135 395

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 1

Mer Control - wszystko co potrzebne do pielęgnacji zębów!

Każdy z nas chciałby się cieszyć białymi, zdrowymi zębami. Jednakże pomimo używania znanych past i innych środków - nie zawsze każdemu się to udaje. Dzięki ofercie hurtowni farmaceutycznej Mer Control każdy może cieszyć się zębami, białymi jak śnieg. Wśród proponowanych produktów znajdziemy środki wybielające, m.in. pasty do zębów, a także wybielające nakładki. Łatwe w użyciu, a efekt naprawdę niesamowity. Również stomatolodzy znajdą w tej ofercie środki wybielające do swoich gabinetów. Z całą pewnością warto zapoznać się z propozycją tej firmy. Bardzo dobra jakość produktów, dobre ceny, no i najważniejsze, końcowy efekt - nasze białe lśniące zęby.

brak zdjęcia
14

Ranking: 127 632

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: sprawdzoneokna.pl

Nasza ocena: 1

sprawdzoneokna.pl

Poszukujesz firmy, która wykona okna drewniane na zamówienie, a może potrzebujesz okien w standardowych rozmiarach, które będą zdecydowanie tańsze? Sprawdź naszą firmę. U nas znajdziesz zarówno okna drewniane, jak i okna pvc gotowe, które będą pasować do standardowego mieszkania w bloku, jak również okna na zamówienie, gdzie musimy pobrać pomiary, wszystko dokładnie zaplanować i dopiero zabrać się za montaż okien. Jako doświadczona firma prowadzimy naszą działalność już od wielu lat i sprzedajemy okna w całej Polsce. Możemy wysłać naszych specjalistów do twojego domu czy biura, jeśli potrzebujesz zamontować okna w swojej firmie i nasi pracownicy przygotują specjalny projekt dokładnie wymierzony, dzięki czemu będą służyć Twojemu domowi czy twojej firmie przez wiele lat.

okna drewniane
15

Ranking: 122 146

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 1

Flagi firmowe to także symbol woli walki w biznesie

W czasie działań promocyjnych coraz częściej spotykane są także flagi. Są one obecne nie tylko w czasie firmowych eventów lub podczas targów. Bardzo wiele firm stawia przed swoimi nowo wybudowanymi pięknymi siedzibami dumne maszty flagowe. Powiewają na nich flagi firmowe, choć nierzadko jest tam także flaga narodowa i flaga Unii Europejskiej. Polakom flagi kojarzą się podniośle, nie tylko z potęgą państwa, ale także z łopotem zwycięskich bitewnych sztandarów. Ta kawaleryjska fantazja drzemie może także w wielu firmach używających flag. Nie jest w tym jednak nic złego - w biznesie wola walki jest jak najbardziej wskazana.

brak zdjęcia