Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 120 511

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Białe prześcieradła hotelowe

Jednym z głównych elementów oferty Polskiej Grupy Tekstylnej jest produkcja wysokojakościowych i wytrzymałych tekstyliów hotelarskich, wśród nich znajdują się między innymi trwałe, miękkie w dotyku i stylowo się prezentujące prześcieradła hotelowe. Opisywany producent jest świadomy, iż takie produkty muszą być w pierwszej kolejności wytrzymałe i odporne na częste prania i inne czynności, jakim są poddawane prześcieradła i pościel w obiektach hotelarskich. Proponowane prześcieradła hotelowe nie tracą swoich kolorów i właściwości nawet przy częstych praniach i suszeniach, zachowując swój śnieżnobiały wygląd. Wyróżniony w tekście producent i sprzedawca szeroko rozumianych tekstyliów hotelarskich zapewnia swoim klientom konkurencyjne ceny, ekspresowe terminy realizacji zleceń oraz gwarantuje im szereg usług dodatkowych, jak na przykład możliwość wykonania znaku graficznego kojarzonego z konkretnym hotelem na metce produkowanych tekstyliów, co znacząco podniesie rangę i renomę każdego obiektu.

brak zdjęcia
2

Ranking: 98 405

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 1

Produkcja ekologicznych toreb papierowych

Niezbędnym w wielu sytuacjach materiałem promocyjnym, na którym z powodzeniem umieścimy logo naszej firmy oraz inne wybrane znaki graficzne, są torby papierowe. Warszawa to w tym mieście swoją działalność prowadzi internetowa drukarnia E-druki, posiadająca w swojej propozycji właśnie między innymi torby papierowe, a poza tym zajmuje się projektowaniem i produkcją takich materiałów promocyjnych jak: wizytówek, ulotek reklamowych czy papierów firmowych. Wszystko w najwyższej jakości, z przestrzeganiem norm ekologicznych i za przystępną cenę. Wspomniane torby papierowe (Warszawa) podmiot zamawiający dowolnie projektuje, ponieważ sam wybiera ich rozmiary, materiał, z którego mają być wykonane oraz ilość wyprodukowanych sztuk. Opisywana internetowa drukarnia od razu oblicza koszt takiego zamówienia i klient może swobodnie operować w zakresie posiadanego na konkretny cel budżetu. Zlecenia dla klientów biznesowych i indywidualnych realizowane są w ekspresowym tempie, otrzymujemy zamówiony towar w kilka dni.

brak zdjęcia
3

Ranking: 90 286

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.ventana.pl

Nasza ocena: 1

www.ventana.pl

Zajmujemy się budową luksusowych domów i rezydencji spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza inwestycja Residence Warsaw to propozycja mieszkaniowa dla osób poszukujących maksymalnego luksusu. Domy w zabudowie bliźniaczej położone są z dala od miejskiego zgiełku, ale w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i rejonów ekologicznie czystych. Jednocześnie bliskość węzłów komunikacyjnych oraz bogata infrastruktura umożliwiają sprawną komunikację z centrum miasta. Residence Warsaw to miejsce wprost wymarzone dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących mieszkać w pięknie urządzonej okolicy. Domy są funkcjonalne, ładnie urządzone i wyposażone w urządzenia najlepszych marek. Luksusowe podłogi i wykończenia sprawiają, że mieszkańcy mają kontakt z luksusem na co dzień. Domy przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów. Są wybudowane z tradycyjnych materiałów budowlanych, które gwarantują najwyższą trwałość oraz zdrową atmosferę wewnątrz pomieszczeń. Domy są gotowe do zamieszkania.

residence warsaw
4

Ranking: 75 930

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.kancelaria-tutor.pl

Nasza ocena: 1

Nic w życiu nie jest tak pewne, jak śmierć i podatki. Chcąc uniknąć śmierci przez zawał serca za niezapłacone lub źle naliczone podatki proponuję skorzystać z firm prowadzących doradztwo podatkowe. Wrocław to miasto dobre do prowadzenia dużych i jednoosobowych przedsiębiorstw. Niezależnie od wielkości firmy ważny jest dobry stosunek z urzędem skarbowym. Dlatego ważne jest doradztwo podatkowe. Wrocław ma w ofercie Kancelarię Podatkową TUDOR. Doświadczony doradca zajmuje się firmą od momentu rejestracji, aż po to, co najgorsze, likwidację. Kancelaria pracuje dla firm rozliczających się z fiskusem poprzez ryczałt, księgi przychodów i rozchodów oraz przez księgi handlowe. Prowadzi także audyt podatkowy i pomaga w uzyskaniu zwrotu podatku VAT z materiałów budowlanych. Cena za usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od informacji zebranych od klienta. Polecam ze względu na fachowość doradcy.

doradztwo podatkowe wrocław
5

Ranking: 68 380

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Biuro rachunkowe Benes działające w Warszawie

Dobre prowadzenie ksiąg rachunkowych może przynieść przedsiębiorstwu ogromne korzyści, które wiążą się z oszczędnościami podatkowymi, a także rozwiązaniem problemów związanych z kontaktami z urzędami. Firma Benes to najlepsza pomoc księgowa. Warszawa będąca mekką firm w Polsce, stawia na profesjonalne usługi, a Benes to gwarantuje. Firma świadczy również usługi z zakresu pomocy w otwieraniu działalności gospodarczej, pozyskiwaniu środków unijnych, a także wysokiej jakości pomoc księgowa. Warszawa, w której znajduje się siedziba firmy, jest źródłem klientów, którzy bardzo pochlebnie wypowiadają się o Benes i jej usługach.

brak zdjęcia
6

Ranking: 68 328

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.wnp-taurus.pl

Nasza ocena: 1

Windykacja należności na terenie stolicy

Warszawa to miasto, na którego terenie znajdziemy firmy w niemal każdym obszarze działania. W takiej sytuacji całkiem zrozumiale jest również to, że nie brak tutaj spółek, których główną dziedziną działalności jest windykacja należności (Warszawa). Jedna z takich firm należy do nas, firmy windykacyjnej, która w takich praktykach ma ogromne doświadczanie, które jest tutaj niezbędne. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym dłużnikiem. Jeśli się na nas zdecydujesz, możesz być pewny, że windykacja należności - Warszawa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i szybko.

http://www.wnp-taurus.pl
7

Ranking: 68 425

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: kantor-bielsko.com

Nasza ocena: 1

Karat - kantor Bielsko-Biała

Przygotowując się do podróży zagranicznej dobrze jest zawczasu zadbać o odpowiednią ilość gotówki, co uchroni nas przed wysokimi kursami na lotniskach czy dworcach oraz przed wysokimi prowizjami w przypadku płatności kartą lub korzystania z miejscowych bankomatów. Mieszkańcy Podbeskidzia chętnie korzystają z usług placówki Karat - kantor Bielsko-Biała - gdzie mogą liczyć na bardzo korzystne kursy wszystkich najważniejszych walut: od euro, poprzez dolary (USA, Kanada, Australia), Funty szterlingi, franki czy korony (Szwecja, dania, Norwegia Czechy). Karat - kantor Bielsko-Biała - w przypadku większych ilości oferuje ceny hurtowe.

http://kantor-bielsko.com/
8

Ranking: 68 405

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.cfk.com.pl/pl-obsluga_kadrowo_placowa.html

Nasza ocena: 1

Posiadasz firmę i chciałbyś zatrudnić więcej osób, ale brak ci miejsca, więc musisz szukać gdzie indziej dobrej kadry? Warszawa to dobra oferta a szczególnie firma CFK. Nasza działalność to rachunkowość i podatki. Takie usługi świadczymy dla firm i przedsiębiorstw. Aby skorzystać z naszych usług, nie musisz organizować nam miejsca u siebie w zakładzie, wystarczy, że zlecisz nam część pracy, z którą sobie nie radzisz. Najwięcej problemów występuje w zakresie finansów i księgowości jak prowadzenie ksiąg, rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Doskonale poradzą sobie z tym nasze profesjonalne kadry. Warszawa potrzebuje takich specjalistów, więc nie namyślaj się za długo.

Interesują cię profesjonalne kadry? Warszawa to idealna oferta
9

Ranking: 68 545

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Profesjonalne doradztwo finansowe w Częstochowie

Chcąc udać się po kredyt, najpierw musimy dokonać wyboru baku i już na tym etapie mamy dość spory problem, bo jak każdy z nas wie, obecnie wybór jest naprawdę spory. Nie łatwo jest przejrzeć wszystkie oferty, a więc niekiedy wybieramy oferty, które nie są dla nas najbardziej atrakcyjne. Jeśli mieszkasz w Częstochowie i szukasz w tej dziedzinie pomocy, postaw na usługi, które świadczy nasze biuro, zajmujące się dziedziną, jaką jest doradztwo finansowe. Częstochowa ma wielu takich doradców, ale to ja cieszę się największym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Wiem, na czym polega skuteczne doradztwo finansowe - Częstochowa.

brak zdjęcia
10

Ranking: 68 365

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Economic - doradztwo podatkowe Kraków.

Firma Economic oferuje doradztwo podatkowe Kraków. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy zadowolonych klientów, którzy nadal korzystają z naszych usług, co jest dla nas najlepszą reklamą. Doradztwo podatkowe Kraków oferowane jest dla klientów biznesowych i prywatnych. Działamy, tak by zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, którzy zawsze działają na korzyść klientów. Oferujemy atrakcyjne promocje finansowe dla nowych, jak i stałych klientów. Jesteśmy rzetelną firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

brak zdjęcia
11

Ranking: 68 544

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Przestrzeń biurowa dla przedsiębiorców

Firma DPM proponuje rozwiązania dla przedsiębiorców, którzy korzystają z powierzchni biurowej okazjonalnie, ale potrzebują miejsca, gdzie mogliby spotykać się z klientami, lub gdzie przychodziłaby poczta. Dzięki usłudze wirtualne biuro jest to możliwe, gdyż klient DPM otrzymuje adres, pod którym można zarejestrować firmę, pełną obsługę korespondencji, a także przestrzeń, w której można wygodnie zaprezentować swoją ofertę klientowi. Wirtualne biuro to rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy wiedzą, że koszty utrzymania własnego biura często są zbyt wysokie, by można było samodzielnie je prowadzić.

brak zdjęcia
12

Ranking: 68 521

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

MPAC najlepsze szkolenia giełdowe w Polsce

Wiedza na temat funkcjonowania różnych rodzajów giełd może przynieść spore zyski ludziom, którzy potrafią wykorzystać swoje umiejętności i nie boją się ryzyka. Firma MPAC proponuje szkolenia giełdowe między innymi na rynku Forex. Strategie opracowane przez firmę są bardzo skuteczne, pozwalają na osiągnięcie dużych zysków przy małym nakładzie pracy, ale wymagają również systematyki i pewności siebie. Nie ma drugiego takiego rynku jak Forex, strategie, które działają na innych giełdach, mogą być bezskuteczne, dlatego warto skorzystać z wiedzy ekspertów MPAC i zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze na podstawie ich rad.

brak zdjęcia
13

Ranking: 68 382

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 1

Godne zaufania biuro rachunkowe ATORAN

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak wybrać biuro rachunkowe (Września), zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - rozwieje ona Państwa wątpliwości. Nasze biuro rachunkowe ATORAN świadczy swoim Klientom nie tylko fachowe, ale też kompleksowe usługi w niezwykle przystępnych cenach. Zapewniamy naszym Klientom kompletną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową bez względu na profil działalności czy formę prawną. Nasze biuro rachunkowe (Września) do każdego Klienta podchodzi z zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Działamy bardzo solidnie, rzetelnie i precyzyjnie, dotrzymując wszystkich terminów.

brak zdjęcia
14

Ranking: 68 468

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.promar-bep.pl

Nasza ocena: 1

Jedyne takie biuro rachunkowe w Gdańsku!

PROMAR-BEP to wyjątkowe biuro rachunkowe. Gdańsk jest miastem, gdzie brak podobnej jednostki. Ta zdecydowanie w dziedzinie finansów i księgowości oferuje najbogatszy asortyment usług. Tu biuro rachunkowe (Gdańsk to jego siedziba) zajmuje się bowiem nie tylko badaniem sprawozdań finansowych i wykonywaniem wszelakiego rodzaju audytów. Również usługi kadrowo - płacowe, doradztwo gospodarcze, działalność szkoleniowa należą do jego profesji. Za wszystko odpowiadają doskonali specjaliści z dużym doświadczeniem. Usługi te są tu wreszcie świadczone w niskiej cenie. To motywuje, by już dzisiaj zdecydować się na współpracę z tym podmiotem.

http://www.promar-bep.pl/uslugi-ksiegowe,14,pl.html
15

Ranking: 68 388

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.ackfinanse.pl

Nasza ocena: 1

www.ackfinanse.pl

ACK FINANSE to instytucja pozabankowa, która oferuje kredyt dla firm na korzystnych warunkach. Jest adresowany do szerokiego grona odbiorców. Z powodzeniem uzyskają go tu również przedsiębiorcy, którzy dopiero planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kredyt dla firm jest tu przyznawany zawsze zgodnie z prawem. Nad procedurą sporządzenia i zawarcia umowy między stronami czuwają doświadczeni prawnicy. Warto już dzisiaj zaufać firmie ACK FINANSE. Gwarantujemy, że będą Państwo bardzo zadowoleni ze swojej decyzji. Plan zaś spłaty rat kredytu jest rozłożony w czasie. To jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę tej jednostki.

kredyt dla firm