Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 31 058

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.certech.pl/natryski_cieplne-regeneracja.html

Nasza ocena: 10

Pracujące niestrudzenie maszyny i urządzenia oczywiście zużywają się i poszczególne ich części także ulegają przetarciu i zużyciu. Dotyczy to również wszelkiego rodzaju wałów napędowych, znajdujących się w wielu maszynach i urządzeniach. W zakładach przemysłowych takie urządzenia pracują niejednokrotnie non stop 24 godziny na dobę i dlatego ich zużycie oczywiście postępuje. Aby w możliwie jak najmniej kosztowny sposób przywrócić sprawność takim urządzeniom, stosowana jest regeneracja wałów poprzez natryskiwanie na nie odpowiednich powłok metalicznych lub ceramicznych, odpornych na zużycie znacznie bardziej niż materiał, z którego same wały są wykonane. Regeneracja wałów pozwala znacznie przedłużyć ich żywotność i zaoszczędzić nieraz kosztowną ich wymianę. Tego rodzaju usługi natryskiwania cieplnego od lat świadczy firma Certech. Dzięki jej ofercie wiele maszyn i urządzeń może mieć bardzo sprawnie regenerowane części.

Regeneracja wałów natryskiwaniu cieplnym
2

Ranking: 30 350

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Posiłki bez nabiału z dostawą do domu

Catering-Dieta jest firmą gastronomiczną i cateringową, proponującą usługi na najwyższym poziomie, klienci mają do wyboru kilkanaście pakietów żywieniowych, które dostosowywane są pod względem kaloryczności do potrzeb każdego z nich. Dieta bez laktozy (Warszawa) czy bez glutenu, to pakiety, dedykowane osobom, które głównie ze względów zdrowotnych, nie mogą wprowadzać do swojej diety takich składników. Istnieje też alternatywa przygotowania spersonalizowanej diety, opartej o nasze osobiste upodobania, wytyczne i przyszłe oczekiwania, takie pakiety, ustalane są wraz z doświadczonym dietetykiem, współpracującym z tą firmą, z obszaru cateringu dietetycznego. Oferowana dieta bez laktozy (Warszawa - z tego miasta zgłasza się zdecydowanie największa liczba zleceniodawców) została skomponowana w taki sposób, iż pomimo braku nabiału, zawiera wszystkie niezbędne mikro i makro składniki, potrzebne do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Wszelkie zapytania ofertowe, zadamy również poprzez kontakt telefoniczny.

brak zdjęcia
3

Ranking: 29 187

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Wysokiej jakości siarczan magnezu granulowany

Terra to producent magnezowego nawozu granulowanego znajdującego zastosowanie w nawożeniu upraw polowych, na użytkach zielonych, sadownictwie oraz ogrodnictwie. Oferowany przez nas produkt to efekt połączenia wiedzy rolników, inżynierów agronomii i mineralogów. Produkt Terra Magnez 40 to pierwszy w kraju siarczan magnezu granulowany z wysokim stężeniem magnezu. Charakteryzuje się długim czasem rozkładu. Znajduje uniwersalne zastosowanie w ogrodnictwie, sadownictwie oraz w uprawach rolnych. Nasz siarczan magnezu granulowany to nawóz przynoszący mierzalne i widoczne przede wszystkim efekty, które objawiają się w wyższych plonach, większej masie ziarniaków, a także w lepszej odporności roślin na suszę i choroby. Rośliny, które wyrosły na tym nawozie mają wyższą zawartość białka w nasionach zbóż, sacharozy w burakach czy oleju w nasionach rzepaku. Znajdujący się w nawozie magnez przyspiesza dojrzewanie roślin, co przekłada się na większe zyski i plony z uprawy.

brak zdjęcia
4

Ranking: 29 180

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://innovationsoftware.pl/

Nasza ocena: 10

Innovation Software to sprawdzona, a zarazem dość doświadczona firma, która posiada dość bogatą ofertę pod względem oferowanych, a tym samym świadczonych usług, w której to mamy np. projektowanie platform ecommerce. Wrocław jest miastem, w którym mieści się główna siedziba prezentowanego przedsiębiorstwa, jednak jej obszar działania na wspomniany mieście się nie kończy, a to dlatego, ze za pośrednictwem serwisu internetowego z usług omawianej firmy mogą także skorzystać klienci z innych części Polski. Poza tym firma Innovation Software od początku swojej działalności kładzie bardzo duży nacisk na jakość świadczonych przez siebie usług, stąd też stara się podchodzić do każdego klienta indywidualnie w sposób nowoczesny. Ponadto firma stara się konsultować ze swoimi klientami na każdym etapie realizowania zleconych zadań, chodzi tutaj m.in. o projektowanie platform ecommerce. Wrocław to również miasto, w którym mamy do czynienia z wieloma firmami, które to właśnie poszukują przedsiębiorstw, które pomogą im w zakresie różnych rozwiązań software.

projektowanie platform ecommerce wrocław
5

Ranking: 28 913

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Doświadczony prawnik który udzieli ci wsparcia! Zapraszamy do nas!

Masz problem ze znalezieniem wsparcia w prowadzeniu swojej działalności? Cennych porad chętnie udzieli ci nasza kancelaria. Mający konflikty z prawem klienci, czy przedsiębiorcy planujący rozwój firmy mogą zgłosić się po porady prawne. Szczecin. Prawo pracy to jedna z dziedzin w której możemy ci pomóc. Pomożemy przede wszystkim w przygotowaniu perspektyw dalszego rozwoju firmy, załatwić możemy formalności związane z otwieraniem nowych działów zakładu oraz przygotowaniem nowego przedsiębiorstwa. Przyjdź po cenne porady prawne. Szczecin. Prawo pracy to dziedzina w której chętnie udzielimy ci wsparcia!

brak zdjęcia
6

Ranking: 28 470

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://renthoff.pl/

Nasza ocena: 10

Zakup odpowiednich ubrań roboczych dla większej grupy pracowników potrafi obciążyć budżet każdego pracodawcy. Coraz więcej firm podejmuje się wynajmowania odzieży roboczej specjalistycznej tak na zbliżonych warunkach jak leasing maszyn czy samochodów. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla pracodawców, gdyż nowe ubrania, specjalistyczne, czyli również i bardzo drogie mogą szybko się zużyć w przypadku zakupu niewiadomego pochodzenia. Kolejną zaletą jest, że firmy oferujące wynajem ubrań roboczych również oferują serwisowanie odzieży. Jest to bardzo popularna metoda współpracy na linii dostawca, czyli producent odzieży i odbiorca- najczęściej firma produkcyjna lub budowlana, polega ona że na wstępie opracowywane są porozumienia dotyczące serwisowanie odzieży począwszy od zmierzenia rozmiarów wszystkich pracowników, wykonania projektów zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez klienta, późniejszym dostarczeniu gotowych ubrań wraz z obsługą tygodniową, miesięczną- zgodnie z warunkami umowy.

serwisowanie odzieży
7

Ranking: 28 397

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www:

Nasza ocena: 10

Spedgar - firma oferująca m.in. bramy uchylne

Doświadczonym przedsiębiorstwem, które od początku swojego istnienia stara się dostarczać na rynek tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, takie jak np. bramy uchylne, jest Spedgar. Wspomniany autoryzowany dystrybutor zarówno bram, jak i garaży, który prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 2002 roku, konsekwentnie z każdym rokiem aktualizuje oferowany przez siebie asortyment, poszerzając go tym samym o coraz to nowsze modele bram, czy też garaży. Poza tym firma Spedgar, która to świadczy również swoje usługi za pośrednictwem specjalnego serwisu internetowego, w swojej bogatej, jak również dość urozmaiconej ofercie, gdzie to mamy m.in. wspomniane bramy uchylne, posiada tylko i wyłącznie trwałe, funkcjonalne, wytrzymałe, a zarazem niezawodne produkty. Dlatego też jest ona w stanie sprostać wymaganiom, a także potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych, którzy to szukają najwyższej jakości rozwiązań, które to sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.

brak zdjęcia
8

Ranking: 27 884

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.rezydencjakaminsko.pl/aktualnosci/zabawa-andrzejkowa-2017.html

Nasza ocena: 10

Chociaż osób zainteresowanych imprezą andrzejkową jest wiele, to jednak trudno jest znaleźć odpowiedni lokal, którego oferta odpowiadałaby wszystkim gościom. Z tego też powodu część osób decyduje się na to, aby samodzielnie zorganizować taką imprezę dla najbliższych przyjaciół, co jednak nie zawsze jest zgodne z oczekiwaniami uczestników. Dobrze jest wybrać lokal, który znany jest z tego, że organizuje udane andrzejki. Poznań to miasto, w którym siedzibę ma sprawdzony obiekt mający duże doświadczenie w takich imprezach. Zainteresowanie nimi jest jednak wyjątkowo duże, dlatego też jeżeli chce się mieć gwarancję, że będzie się miało miejsce dla siebie i swojej osoby towarzyszące, dobrze jest zarezerwować je z wyprzedzeniem. Odpowiednia zabawa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a dodatkowo pozwala odpocząć od problemów i stresów w pracy. Dlatego też dobrze jest zapewnić sobie przyjemność i udać się na Andrzejki. Poznań dodatkowo będzie można zwiedzić przed lub po tej udanej zabawie.

andrzejki poznań 
9

Ranking: 26 587

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Solidne pudełka kartonowe i opakowania

W ofercie naszej firmy można znaleźć różnego rodzaju opakowania oraz pudełka kartonowe wysokiej jakości. Jesteśmy dostawcą solidnych rozwiązań, bazujących na wysokiej jakości materiale celulozowym. Nasza technologia produkcji jest bardzo zaawansowana, dlatego wytwarzamy solidne i estetyczne opakowania i pudełka kartonowe o różnych zastosowaniach. W szczególności jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dużo produktów, które mogą być dostosowane do celów reklamowych. Przykładem są nowoczesne pudełka fasonowe, z tektur litych czy kaszerowane, na których można wykonywać różnego rodzaju nadruki reklamowe. Ponadto jesteśmy dostawcą innych materiałów tekturowych, w tym m.in. solidnych ścianek tekstylnych, displejów oraz innych materiałów wystawienniczych.

brak zdjęcia
10

Ranking: 26 483

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Jaka wanna będzie nadawać się do SPA

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują usługi relaksu i leczenia za pomocą wody. Coraz więcej polaków korzysta ze SPA, w związku z tym powstają kolejne obiekty tego typu. W ośrodku rekreacji wodnej bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie. Podstawą jest odpowiednia wanna spa. Wanna taka powinna być odpowiednio duża i wygodna, aby osobie która będzie z niej korzystać było przyjemnie. Wanna taka powinna też umożliwiać dolewanie wody o odpowiedniej temperaturze i dolewanie do wody różnego rodzaju substancji, na przykład olejków zapachowych. Takie dodatki ułatwiają relaks i pomagają odpowiednio nawilżyć skórę podczas kąpieli. Jednak często są to substancje tłuste, lepkie lub brudzące. W związku z tym, dobrze jeśli wanna spa jest wykonana z tworzywa które można łatwo oczyścić. Kiedyś wanny wykonywano głównie z żeliwa, czyli stopu żelaza z węglem. Obecnie coraz większą popularność zyskują nowoczesne i lekkie wanny wykonane w całości z tworzyw sztucznych.

brak zdjęcia
11

Ranking: 24 048

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://magdal.pl/14-flagi

Nasza ocena: 10

w naszym sklepie internetowym sprzedajemy bardzo starannie uszyte flagi państwowe, firmowe, reklamowe i unijne. Polecamy państwu bardzo praktyczne i solidnie wykonane stojaki do flag, różnego rodzaju maszty i uchwyty do eksponowania flag na ścianach szkół, urzędów i domów prywatnych. Nasza oferta obejmuje również proporczyki i godła państwowe. Flagi Unii Europejskiej i maszty przenośne do flag mogą państwo zamawiać w firmie Magdal online. Zamówienia instytucji państwowych, uczelni, sądów oraz osób prywatnych na flagi staramy się szybko realizować i terminowo dostarczać nasze produkty. W atrakcyjnych cenach sprzedajemy flagi watykańskie, flagi reklamowe, maszty, uchwyty do flag oraz różnej wielkości proporczyki i godła państwowe. Poza flagami i akcesoriami do flag oferujemy także urny wyborcze oraz parawany wyborcze z zielonej tkaniny i kabiny do głosowania. Posiadamy też rękawiczki i szarfy do pocztów sztandarowych.

flagi
12

Ranking: 23 555

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Sporządzanie dokumentacji obejmującej ceny transakcyjne

Stołeczna kancelaria A RT posiada szeroki zakres specjalizacji, jedną z nich są ceny transferowe (Warszawa) które są nieodłącznym punktem sporządzanych przez przedsiębiorców dokumentacji podatkowych. Prace związane z dokumentowaniem cen transakcyjnych, możemy powierzyć zewnętrznym podmiotom, takim jak wyróżniona kancelaria, zajmująca się również doradztwem w obszarze prawa ochrony środowiska czy unormowań prawnych dotyczących zamówień publicznych. Wymienione ceny transferowe (Warszawa) dokumentowane przez fachowców, z rzeczonej stołecznej kancelarii, obejmują ich kalkulację, koszty, funkcje i szereg innych istotnych czynników, wymaganych również przez obowiązujące prawo podatkowe. Wszystkie powierzone prace czy to związane z dokumentowaniem cen transakcyjnych, czy też z optymalizacją podatkową, realizowane są terminowo, zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców, zgłaszających się, z całego kraju.

brak zdjęcia
13

Ranking: 23 454

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Zaprasza elegancka restauracja - Warszawa

Chcesz odwiedzić miejsce idealne na spotkania, różnego rodzaju eventy i imprezy rodzinne, okolicznościowe, biznesowe czy po prostu w gronie przyjaciół i znajomych? Idealna będzie z pewnością polecana przez wielu mieszkańców stolicy oraz naszych stałych bywalców elegancka restauracja. Warszawa zaprasza wszystkich gości, którzy przywiązują sporą uwagę do smaku i jakości potraw, cenią profesjonalną obsługę oraz kochają piękny wystrój wnętrz, w którym wprost doskonale się czują i mogą się bez trudu zrelaksować po ciężkim dniu z lampką drinka lub wybornym drinkiem w dłoni. Wszystkich zainteresowanych taką ofertą klientów zaprasza niezwykle elegancka restauracja. Warszawa poleca to miejsce szczególnie osobom, które mają spore wymagania jeśli chodzi o lokale gastronomiczne. Dokładamy starań, aby nasza oferta zadowoliła wszystkich i głęboko wierzymy, że jeśli odwiedzicie nas raz, zechcecie powrócić.

brak zdjęcia
14

Ranking: 23 090

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Rozbudowa infrastruktury światłowodowej

Krajowi operatorzy usług telekomunikacyjnych dostrzegają nieuchronną konieczność rozbudowy infrastruktury światłowodowej, w przeciągu kilku lat to ta technologia szerokopasmowego Internetu, będzie dominowała nie tylko wśród klientów prywatnych, ale też biznesowych. W szybki Internet światłowodowy od wielu lat inwestuje między innymi operator Orange, w ciągu kilku lat liczba gospodarstw domowych, które znajdą się w obszarze tej technologii, przekroczy trzy miliony. Wybór łącza światłowodowego do domu to rozwiązanie, które ucieszy każdego domownika, niezależnie od jego preferencji, związanych z wykorzystywaniem multimediów czy komunikacją z najbliższymi. Proponowany szybki Internet światłowodowy dostępny jest w interesujących pakietach wraz z usługami telefonicznymi i telewizyjnymi, warto przejrzeć najnowsze propozycje obecnych na naszym obszarze operatorów. Światłowód połączymy również z domowymi centralami alarmowymi, systemami monitoringu czy różnego rodzaju czujnikami bezpieczeństwa.

brak zdjęcia
15

Ranking: 22 918

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://mediamon.pl/nauka/artykuly/przyszlosc-internetu-w-polsce-co-nas-czeka-w-najblizszych-latach/

Nasza ocena: 10

Przyszłość Internetu to ciekawe zagadnienie, które stwarza nieograniczone możliwości dla biznesu i edukacji. Mediamon to portal informacyjny, dzięki któremu znajdziesz najnowsze informacje z świata elektroniki i technologii opartych na szybkich światłowodach. Wierzymy, iż aktualne porady oraz ciekawe artykuły zachęcą Państwa do czytania i poznawania nowych możliwości. Mediamon to kreatywne rozwiązania problemów związanych ze zbyt wolnym transferem, czy też niewyraźnym streamowaniem. Przyszłość Internetu to okazja do dużego zarobku oraz znaczącego ułatwienia codziennych obowiązków związanych z pracą.

przyszłość internetu