Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 19 268

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Chcesz złożyć pozew zbiorowy?

Niejedna osoba dała się w ostatnim czasie nabrać na z pozoru tanie i korzystne kredyty. Dlaczego więc nie spróbować wybrnąć z tej sytuacji i wystosować pozew zbiorowy? Frank szwajcarski w ostatnim okresie spędza sen z powiek niejednemu inwestorowi oraz kredytobiorcy. Wiele osób nie wie, jak poradzić sobie z tą trudną sytuacją, oskarża banki o nieuczciwość i próbuje dociekać swoich praw na drodze sądowej. Wtedy na pewno potrzebna jest pomoc osób doświadczonych w tego rodzaju sprawach i warto udać się do kancelarii, której prawnicy będą w stanie podjąć się trudnego zadania odzyskania pieniędzy, które niejeden uznał już za stracone. Chcesz dołączyć do innych i zdecydować się na pozew zbiorowy? Frank szwajcarski nie musi być nadal twoim utrapieniem.

brak zdjęcia
2

Ranking: 19 686

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Oblicz zyskowność danej kampanii emailowej

Konwersja email marketing jest zareagowanie odbiorcy na Twojego maila, celem wysłanego przez Ciebie maila, może być na przykład zakup danego produktu, zapisanie się na daną listę czy też obejrzenie wysłanego filmu. Konwersja email marketing jest bardzo ważna przy prowadzeniu takiego rodzaju kampanii promocyjnych. Dzięki niej możemy obliczyć skuteczność naszego maila. Na podstawie konwersji można stworzyć kilka wersji danej wiadomości i sprawdzać jaką przynosi skuteczność. Dzięki czemu będziemy wiedzieli jaki typ wiadomości oraz rozmieszczenie przycisków wzywających do akcji jest najlepsze dla Twojej grupy odbiorców.

brak zdjęcia
3

Ranking: 19 268

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.perfopol.com/

Nasza ocena: 10

Perfopol is a producer that has got a big experience in creation and distribution of solid metal materials used in different industries. Main elements of its offer are perforated sheets. These are flagship products for this company that is the largest producer of such sheets in Poland. Large production scale means large choice for each customer. Perfopol is the manufacturer of perforated sheets with round, square, rectangular or long holes of different diameters. There are also other perforation methods available. All sheets produced by Perfopol are high quality products that meet important safety standards. This firm offers competitive prices and the best production and testing technologies. Products available in the offer are made of different grades of steel, aluminum, brass, copper, bronze, plastic and rubber. Perfopol also offers additional standard services for its international customers like straightening, cutting to length or packaging on pallets.

perforated sheets
4

Ranking: 17 407

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.perfopol.de/Gummisiebe_Matten

Nasza ocena: 10

Herzlich willkommen in unserer Schmiede. Wir produzieren aller Art Baugewerbezubehör. Dazu gehören auch unsere Gummisiebe. Preis und weitere Informationen die Sie hier nicht finden, können sie ruhig nachfragen. Wir sind stolz darauf ihnen wirklich preiswerte Produkte zu liefern – seien es Stahl- oder Gummisiebe. Preis für welchen wir liefern bleibt auf dem besten Niveau in Mittel und Osteuropa, und wir sind sicher, dass es nicht nur seinen Preis wert ist, auch dass Sie einen besseren, für diese Qualität nicht finden. Wir wollen Sie, als unseren Potentiellen Kunden versichern, dass unsere Produkte nach ihren Wünschen geschnitten sind – sollte es sich dabei um solch einfache Dinge handeln wie Gummisiebe. Preis werden wir auch mit Ihnen konsultieren – ist doch klar. Wollen Sie sich ruhig mal in unserem Sortiment umschauen, wenn sie das gefunden wonach Sie gesucht haben. Gummisiebe, Preis und alle anderen Informationen sind im Katalog enthalten, und was Sie nicht finden können, sollten sie so frei sein und einfach nachfragen.

gummisiebe preis
5

Ranking: 18 784

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: http://www.ic-net.pl/serwis-laptopow

Nasza ocena: 10

Intercom to profesjonalnie zorganizowany i przygotowany do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych napraw serwis notebooków. Jelenia Góra - w tym mieście zlokalizowana jest jego siedziba, klienci indywidualni i biznesowi zgłaszają się jednak z całego regionu, także w sprawach zakupu nowego sprzętu komputerowego, kserokopiarek czy drukarek, przyciągani najniższymi cenami i uzyskaniem standardowej gwarancji producenta i sprzedawcy. Szybkie realizacje napraw i prac serwisowych, w połączeniu z ekspresową ekspertyzą i diagnozą problemu, to następne powody, aby wybrać prezentowany serwis notebooków (Jelenia Góra i okolice) o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijający zakres świadczonych usług informatycznych. Instalacje i wdrażanie specjalistycznych oprogramowań do firm, fachowe doradztwo techniczne we wszystkich problematycznych kwestiach, sprzedaż markowych urządzeń fiskalnych oraz projektowanie i tworzenie stron internetowych to następne prace, jakimi zajmują się specjaliści z tej firmy.

serwis notebooków jelenia góra
6

Ranking: 17 872

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania?

Własne mieszkanie to jeden z najważniejszych warunków zapewnienia sobie stabilizacji życiowej. Nigdzie nie jest jednak powiedziane, że nie możemy go zmieniać, a czasem wręcz jest to konieczne. Przeraża cię samodzielna organizacja przeprowadzki? Z naszymi specjalistami to zadanie wyda ci się bardzo proste. Szybkie i sprawne przeprowadzki mieszkań to nasza specjalność, którą chcemy podzielić się również z tobą. Bardzo dokładne planowanie przeprowadzki pozwala nam przeprowadzić bez konieczności rozkładania jej w długim czasie. Nasze samochody, jak również liczebność wysłanych do ciebie pracowników zależy od wielkości mieszkania, jakie planujesz przeprowadzać. Niczym jednak nie musisz się martwić, gdyż podstawimy odpowiedni samochód i przewieziemy twoje rzeczy w wybrane miejsce. Szybkie przeprowadzki mieszkań to działalność, na której znamy się najlepiej i udowadniamy to już przez wiele lat. Zaufaj nam więc tak, jak zaufali inni. Dołącz do naszych usatysfakcjonowanych klientów i ciesz się ze sprawnej przeprowadzki.

brak zdjęcia
7

Ranking: 17 143

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Opiekun seniorów w Niemczech

Osoby, które specjalizują się w opiece nad osobami starszymi, bądź interesują się ta profesją, powinny zapoznać się z ofertami pracy biura Ambercare24. Przedsiębiorstwo wyszukuje pracę dla opiekunów i opiekunek najczęściej na terenie Niemiec. Opiekun seniorów w Niemczech zarabia bardzo dobrze, lepiej niż w Polsce. Biuro pracy tymczasowej Ambercare24 zapewnia swoim pracownikom dojazd do miejsca pracy, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Opiekun seniorów zatrudniony przez firmę nie musi martwić się formalnościami, gdyż firma wszystkim się zajmuje, opłaca składki do ZUS-u itp. Dla osób zainteresowanych firma przewiduje stałą współpracę.

brak zdjęcia
8

Ranking: 17 039

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Każdy powinienem umieć udzielić pomocy

Na pewno umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna i każdy człowiek powinien posiadać tę umiejętność. Wszak od tego może zależeć ludzkie życie. Dlatego też, jeśli tylko mamy taką możliwość powinniśmy odbyć szkolenia z pierwszej pomocy. To właśnie na nich dowiemy się wszystkiego jak reagować w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia innych osób. Z pewnością przydać nam się to może w codziennym życiu jak na przykład przy wypadku samochodowym. Oczywiście równie dobrze możemy potrzebować tej wiedzy w pracy. Dlatego też szkolenia z pierwszej pomocy warto przeprowadzić również wśród pracowników swojej firmy. W ten sposób dajemy im możliwość szybkiego i skutecznego reagowania z zakresu potrzeby udzielenia pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia innych.

brak zdjęcia
9

Ranking: 16 920

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 10

Fortepiany koncertowe

Muzyka klasyczna narodziła się kilka wieków temu. Jest obecna do dziś, a jej wpływ dostrzegalny w wielu innych gatunkach muzycznych. Fortepiany stanowiły nieodłączny element wielu koncertów, a po dziś dzień wykorzystywane są na przykład do nagrywania muzyki filmowej. Fortepiany to instrumenty muzyczne o bardzo wysokiej jakości, które są bardzo złożone. Wykonane ze świetnych materiałów oraz prezentują się świetnie. Fortepian wymaga od użytkownika nie tylko świetniej koordynacji ruchowej w przypadku dłoni, ale także doskonałego słuchu muzycznego oraz wrażliwości, którą nie każdy człowiek posiada.

brak zdjęcia
10

Ranking: 16 705

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.ekodynamic.com.pl

Nasza ocena: 10

Produkcja i wynajem namitów eventowych

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości hal namiotowych i namiotów przystosowanych do wykorzystania w trakcie różnego rodzaju imprez (m.in. namioty weselne, namioty eventowe). Wynajem takich namiotów jest również jedną z opcji oferowaną przez naszą firmę. Wszystkie hale namiotowe i namioty specjalistyczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które skutecznie zabezpieczają przed zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi. Wszystkie namioty są łatwe w montażu z uwagi na zastosowanie odpowiednich mechanizmów. Ponadto istnieje możliwość dostosowania wielkości namiotu do zapotrzebowania klienta - przykładem są wynajmowane przez nas namioty eventowe. Wynajem takich namiotów daje możliwość jednorazowego ich wykorzystania bez konieczności ponoszenia kosztów tego typu konstrukcji. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się kompletny katalog naszych produktów. Można również zapoznać się z wizualizacjami i opisem technicznym namiotów i hal namiotowych.

http://www.ekodynamic.com.pl/pl/wynajem/
11

Ranking: 16 632

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: http://www.ic-net.pl/Sklep/Fiskalne

Nasza ocena: 10

Prawo wymaga, aby wszelkie placówki handlowe były wyposażone w kasy fiskalne. Obecnie są to rejestrujące transakcje na papierze (przynajmniej w zakresie wydawania paragonów klientom) tradycyjne kasy fiskalne, lecz niedługo będą to nowoczesne kasy fiskalne rejestrujące transakcje elektronicznie i zdalnie przesyłające dane o transakcjach do urzędów skarbowych. Niezależnie jednak od rodzaju zastosowanej kasy fiskalnej i od tego czy wymagać będzie ona materiałów eksploatacyjnych (takich jak papier termiczny do drukowania paragonów fiskalnych) zawsze same kasy fiskalne wymagać będą okresowego przeglądu oraz serwisowania, a w przypadkach szczególnych także koniecznych napraw. Dlatego warto zawczasu zorientować się, które firmy oferują nie tylko sprzedaż, ale także opiekę nad kasami fiskalnymi.

kasy fiskalne
12

Ranking: 15 407

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Rzetelna obsługa prawna przedsiębiorstw

Krajowe i zagraniczne podmioty gospodarcze chętnie korzystają z usług oferowanych przez kancelarię radcowską PG, z siedzibą w Krakowie, zatrudnieni radcowie wkładają pełne zaangażowanie i całą posiadaną wiedzę, w rozwiązanie każdej z powierzonych spraw. Tanie i rzetelne porady prawne dla przedsiębiorców (Kraków i cały region) dotyczą między innymi prawa pracy, administracyjnego czy prawa kapitałowych i osobowych spółek handlowych. Konsultacje z przydzielonym do naszej sprawy radcą prawnym udzielane są w ustalonym telefonicznie terminie i miejscu, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Proponowane porady prawne dla przedsiębiorców (Kraków) dotyczą na przykład opiniowania i modyfikowania przedstawianych umów handlowych, jakie dana firma planuje podpisać z zewnętrznych kontrahentem. W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy zmuszeni są do stałej współpracy z zaufanymi kancelariami, w trosce o ich własny interes prawny i o ustabilizowaną pozycję na niezwykle konkurencyjnym rynku.

brak zdjęcia
13

Ranking: 14 892

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.fireprotection24.eu

Nasza ocena: 10

Zawory kontrole oraz zarowy alarmowe

Szeroki wybór elementów zabezpieczających przed ogniem, jak też służących do tworzenia systemów ogniotrwałych, to specjalność zakładu FireProtection 24. Wśród takich elementy znajdują się tryskacze, ale też zawory kontrolno-alarmowe, jak i armatura przeciwpożarowa. Zawory kontrolno-alarmowe występują w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to wariant suchy, który przybiera formę kontrolnego i alarmowego. Klienci mogą zdecydować o wielkości średnicy nominalnej, która może wynosić cztery cale lub sześć cali. Mogą też wybrać typ połączenia, osprzęt oraz przyspieszacz. Drugi typ takiego zaworu jest mokry, a wykorzystuje się go w połączeniach o zwiększonej wilgotności, gdyż zbudowany jest z elementów odpornych na korozję, jak też wpływ czynników środowiskowych. Stosowany jest między innymi w kotłowniach, jak też w łazienkach. Urządzenie składa się z kilku wskaźników, które wskazują między innymi aktualne ciśnienie i poziom wilgotności w danym pomieszczeniu. FireProtection 24 montuje i konfiguruje takie maszyny do optymalnego działania.

http://www.fireprotection24.eu/pl/alarmvalves.html
14

Ranking: 13 696

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 10

Profesjonalne i tanie monitorowanie pojazdów.

Systemy GPS to systemy nawigacji satelitarnej. Swój początek mają w Stanach Zjednoczonych, gdzie stworzył je i doskonalił Departament Obrony. Swoim zasięgiem obejmują całą kulę ziemską. Wykorzystywany jest w wielu dziedzinach życia, a jedną z nich jest monitoring pojazdów. Systemy GPS wykorzystane w ten sposób to możliwość poprawy efektywności wykorzystania posiadanych zasobów oraz redukcja zbędnych kosztów w firmie. Systemy do monitorowania pojazdów i czasu pracy kierowców, które proponujemy dostarczają pełnego pakietu informacji związanego z bieżącym położeniem pojazdu, historycznych tras i postojów, czasu rozpoczęcia i zakończenia trasy, informacji o prędkościach czy danych paliwowych. Obsługa aplikacji jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna, co sprawia, że nawet początkujący użytkownik nie będzie miał z nią problemów.

brak zdjęcia
15

Ranking: 13 335

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Styks - profesjonalne usługi pogrzebowe.

Przedsiębiorstwo pogrzebowe Styks to doświadczona firma specjalizująca się w realizowaniu zleceń związanych z organizowaniem ceremonii pogrzebowych oraz wykonywaniem takich usług jak międzynarodowy transport zwłok. Poznań, Kraków, Wrocław - działamy w wielu miejscach Polski, jak również poza jej granicami. Nasi pracownicy przewożą zmarłych z różnych części kraju i Europy, dbamy również o liczne kwestie formalno-prawne związane z organizacją pogrzebów oraz takimi kwestiami, jak transport zwłok. Poznań zna nasze usługi i bardzo ceni sobie nasz profesjonalizm. Oprócz transportu zmarłych i organizacji sprzedajemy urny, nagrobki, sarkofagi, wieńce, wiązanki oraz przygotowujemy klepsydry, tablice czy nekrologi. Organizujemy stypy i dbamy o dokumentację ceremonii.

brak zdjęcia