Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 17 143

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Opiekun seniorów w Niemczech

Osoby, które specjalizują się w opiece nad osobami starszymi, bądź interesują się ta profesją, powinny zapoznać się z ofertami pracy biura Ambercare24. Przedsiębiorstwo wyszukuje pracę dla opiekunów i opiekunek najczęściej na terenie Niemiec. Opiekun seniorów w Niemczech zarabia bardzo dobrze, lepiej niż w Polsce. Biuro pracy tymczasowej Ambercare24 zapewnia swoim pracownikom dojazd do miejsca pracy, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Opiekun seniorów zatrudniony przez firmę nie musi martwić się formalnościami, gdyż firma wszystkim się zajmuje, opłaca składki do ZUS-u itp. Dla osób zainteresowanych firma przewiduje stałą współpracę.

brak zdjęcia
2

Ranking: 17 039

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Każdy powinienem umieć udzielić pomocy

Na pewno umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna i każdy człowiek powinien posiadać tę umiejętność. Wszak od tego może zależeć ludzkie życie. Dlatego też, jeśli tylko mamy taką możliwość powinniśmy odbyć szkolenia z pierwszej pomocy. To właśnie na nich dowiemy się wszystkiego jak reagować w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia innych osób. Z pewnością przydać nam się to może w codziennym życiu jak na przykład przy wypadku samochodowym. Oczywiście równie dobrze możemy potrzebować tej wiedzy w pracy. Dlatego też szkolenia z pierwszej pomocy warto przeprowadzić również wśród pracowników swojej firmy. W ten sposób dajemy im możliwość szybkiego i skutecznego reagowania z zakresu potrzeby udzielenia pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia innych.

brak zdjęcia
3

Ranking: 16 920

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 10

Fortepiany koncertowe

Muzyka klasyczna narodziła się kilka wieków temu. Jest obecna do dziś, a jej wpływ dostrzegalny w wielu innych gatunkach muzycznych. Fortepiany stanowiły nieodłączny element wielu koncertów, a po dziś dzień wykorzystywane są na przykład do nagrywania muzyki filmowej. Fortepiany to instrumenty muzyczne o bardzo wysokiej jakości, które są bardzo złożone. Wykonane ze świetnych materiałów oraz prezentują się świetnie. Fortepian wymaga od użytkownika nie tylko świetniej koordynacji ruchowej w przypadku dłoni, ale także doskonałego słuchu muzycznego oraz wrażliwości, którą nie każdy człowiek posiada.

brak zdjęcia
4

Ranking: 16 705

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.ekodynamic.com.pl

Nasza ocena: 10

Produkcja i wynajem namitów eventowych

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości hal namiotowych i namiotów przystosowanych do wykorzystania w trakcie różnego rodzaju imprez (m.in. namioty weselne, namioty eventowe). Wynajem takich namiotów jest również jedną z opcji oferowaną przez naszą firmę. Wszystkie hale namiotowe i namioty specjalistyczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które skutecznie zabezpieczają przed zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi. Wszystkie namioty są łatwe w montażu z uwagi na zastosowanie odpowiednich mechanizmów. Ponadto istnieje możliwość dostosowania wielkości namiotu do zapotrzebowania klienta - przykładem są wynajmowane przez nas namioty eventowe. Wynajem takich namiotów daje możliwość jednorazowego ich wykorzystania bez konieczności ponoszenia kosztów tego typu konstrukcji. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się kompletny katalog naszych produktów. Można również zapoznać się z wizualizacjami i opisem technicznym namiotów i hal namiotowych.

http://www.ekodynamic.com.pl/pl/wynajem/
5

Ranking: 16 632

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Kasy fiskalne wymagają serwisu i opieki

Prawo wymaga, aby wszelkie placówki handlowe były wyposażone w kasy fiskalne. Obecnie są to rejestrujące transakcje na papierze (przynajmniej w zakresie wydawania paragonów klientom) tradycyjne kasy fiskalne, lecz niedługo będą to nowoczesne kasy fiskalne rejestrujące transakcje elektronicznie i zdalnie przesyłające dane o transakcjach do urzędów skarbowych. Niezależnie jednak od rodzaju zastosowanej kasy fiskalnej i od tego czy wymagać będzie ona materiałów eksploatacyjnych (takich jak papier termiczny do drukowania paragonów fiskalnych) zawsze same kasy fiskalne wymagać będą okresowego przeglądu oraz serwisowania, a w przypadkach szczególnych także koniecznych napraw. Dlatego warto zawczasu zorientować się, które firmy oferują nie tylko sprzedaż, ale także opiekę nad kasami fiskalnymi.

brak zdjęcia
6

Ranking: 15 407

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Rzetelna obsługa prawna przedsiębiorstw

Krajowe i zagraniczne podmioty gospodarcze chętnie korzystają z usług oferowanych przez kancelarię radcowską PG, z siedzibą w Krakowie, zatrudnieni radcowie wkładają pełne zaangażowanie i całą posiadaną wiedzę, w rozwiązanie każdej z powierzonych spraw. Tanie i rzetelne porady prawne dla przedsiębiorców (Kraków i cały region) dotyczą między innymi prawa pracy, administracyjnego czy prawa kapitałowych i osobowych spółek handlowych. Konsultacje z przydzielonym do naszej sprawy radcą prawnym udzielane są w ustalonym telefonicznie terminie i miejscu, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Proponowane porady prawne dla przedsiębiorców (Kraków) dotyczą na przykład opiniowania i modyfikowania przedstawianych umów handlowych, jakie dana firma planuje podpisać z zewnętrznych kontrahentem. W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy zmuszeni są do stałej współpracy z zaufanymi kancelariami, w trosce o ich własny interes prawny i o ustabilizowaną pozycję na niezwykle konkurencyjnym rynku.

brak zdjęcia
7

Ranking: 14 892

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Zawory kontrole oraz zarowy alarmowe

Szeroki wybór elementów zabezpieczających przed ogniem, jak też służących do tworzenia systemów ogniotrwałych, to specjalność zakładu FireProtection 24. Wśród takich elementy znajdują się tryskacze, ale też zawory kontrolno-alarmowe, jak i armatura przeciwpożarowa. Zawory kontrolno-alarmowe występują w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to wariant suchy, który przybiera formę kontrolnego i alarmowego. Klienci mogą zdecydować o wielkości średnicy nominalnej, która może wynosić cztery cale lub sześć cali. Mogą też wybrać typ połączenia, osprzęt oraz przyspieszacz. Drugi typ takiego zaworu jest mokry, a wykorzystuje się go w połączeniach o zwiększonej wilgotności, gdyż zbudowany jest z elementów odpornych na korozję, jak też wpływ czynników środowiskowych. Stosowany jest między innymi w kotłowniach, jak też w łazienkach. Urządzenie składa się z kilku wskaźników, które wskazują między innymi aktualne ciśnienie i poziom wilgotności w danym pomieszczeniu. FireProtection 24 montuje i konfiguruje takie maszyny do optymalnego działania.

brak zdjęcia
8

Ranking: 13 696

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 10

Profesjonalne i tanie monitorowanie pojazdów.

Systemy GPS to systemy nawigacji satelitarnej. Swój początek mają w Stanach Zjednoczonych, gdzie stworzył je i doskonalił Departament Obrony. Swoim zasięgiem obejmują całą kulę ziemską. Wykorzystywany jest w wielu dziedzinach życia, a jedną z nich jest monitoring pojazdów. Systemy GPS wykorzystane w ten sposób to możliwość poprawy efektywności wykorzystania posiadanych zasobów oraz redukcja zbędnych kosztów w firmie. Systemy do monitorowania pojazdów i czasu pracy kierowców, które proponujemy dostarczają pełnego pakietu informacji związanego z bieżącym położeniem pojazdu, historycznych tras i postojów, czasu rozpoczęcia i zakończenia trasy, informacji o prędkościach czy danych paliwowych. Obsługa aplikacji jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna, co sprawia, że nawet początkujący użytkownik nie będzie miał z nią problemów.

brak zdjęcia
9

Ranking: 13 335

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Styks - profesjonalne usługi pogrzebowe.

Przedsiębiorstwo pogrzebowe Styks to doświadczona firma specjalizująca się w realizowaniu zleceń związanych z organizowaniem ceremonii pogrzebowych oraz wykonywaniem takich usług jak międzynarodowy transport zwłok. Poznań, Kraków, Wrocław - działamy w wielu miejscach Polski, jak również poza jej granicami. Nasi pracownicy przewożą zmarłych z różnych części kraju i Europy, dbamy również o liczne kwestie formalno-prawne związane z organizacją pogrzebów oraz takimi kwestiami, jak transport zwłok. Poznań zna nasze usługi i bardzo ceni sobie nasz profesjonalizm. Oprócz transportu zmarłych i organizacji sprzedajemy urny, nagrobki, sarkofagi, wieńce, wiązanki oraz przygotowujemy klepsydry, tablice czy nekrologi. Organizujemy stypy i dbamy o dokumentację ceremonii.

brak zdjęcia
10

Ranking: 12 460

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 10

Pogotowie na problemy z zamkiem w drzwiach

Dzisiejsze czasy trudno nazwać spokojnymi. Wiele obowiązków, które musimy wykonywać w pracy, a do tego konieczność zadbania o wszystko to, co potrzebne jest do domu sprawia, że czasami tracimy już głowę. A gdy jej brak, bardzo wiele może się wydarzyć. Częstym symptomem roztargnienia jest na przykład zgubienie klucza lub zatrzaśnięcie drzwi wejściowych. W takich przypadkach łap za telefon i dzwoń po nasze pogotowie zamkowe. Warszawa wielokrotnie korzystała z naszych usług. Jesteśmy firmą, która powstała z chęci pomagania ludziom w kryzysowych sytuacjach, takich jak choćby problemy z zamkiem wejściowym. Bywają takie chwile, gdy stajemy bezradni i nie wiemy, co powinniśmy zrobić. Jeżeli twój problem związany jest z zablokowanymi drzwiami wejściowymi, wezwij najlepsze pogotowie zamkowe. Warszawa już wie, że jeśli w takim przypadku wzywać pomocy, to tylko do firmy Securex. Pomożemy ci szybko, sprawnie, fachowo i tanio.

brak zdjęcia
11

Ranking: 11 189

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Serwis umożliwiający nadawnia przesyłek zagranicznych

Korzystając z naszego serwisu, można nadawać przesyłki kurierskie. Współpracujemy z najlepszymi przedsiębiorstwami przewozowymi, takimi jak DHL czy GLS. Zapewniamy sprawną realizację oraz przyjemną obsługę. Korzystając z naszych usług, można nadawać tanie przesyłki międzynarodowe. Na stronie zamieściliśmy możliwość dokładnego określenia właściwości paczki, takich jak wymiary czy waga. Korzystając z naszych usług, w wygodny sposób można wyszukać najkorzystniejszą ofertę. Zapewniamy także możliwość wydrukowania listu przewozowego. Dzięki temu samodzielnie można nadać tanie przesyłki międzynarodowe oraz przesyłki paletowe.

brak zdjęcia
12

Ranking: 11 190

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Katering, który zachwyci twoich gości

Organizując przyjęcie okolicznościowe, sympozjum lub konferencję, musimy naszym gościom zapewnić jak najlepszy katering. Pan de rossa to jedna z najlepszych katowickich restauracji, w której spotkasz się z profesjonalnym przygotowaniem każdego wydarzenia. Dysponujemy wszechstronnymi salami bankietowymi, które doskonale nadają się na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Doskonała atmosfera i wybitne umiejętności kulinarne naszych kucharzy sprawiają, że żaden z twoich gości nie wyjdzie od nas rozczarowany. Zapewniamy wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, co sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś pysznego do zjedzenia. Postaw na sprawdzony i pyszny katering. Pan de rossa to miejsce słynące ze swej wyjątkowej kuchni i wspaniałej atmosfery. Skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza restauracja, a spotkanie, które zorganizujesz, na długo zapadnie twoim gościom w pamięć.

brak zdjęcia
13

Ranking: 10 641

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.gro-tex.com.pl

Nasza ocena: 10

Sprzedaż produktów higienicznych do zastosowań firmowych

Oferta firmy Gro-Tex obejmuje handel najwyższej jakości produktami higienicznymi i ochronnymi stosowanymi w branży kosmetycznej. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi papiery higieniczne, dzięki którym można usuwać resztki kosmetyków lub różne zanieczyszczenia. Opisywany sprzedawca działa na polskim rynku od 1999 roku, więc może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży. Dzięki temu doświadczeniu oraz kontaktom z najlepszymi producentami, oferowane są wyłącznie bardzo solidne papiery higieniczne, które usuwają zanieczyszczenia w bardzo skuteczny sposób i zapewniają najwyższy poziom higieny w gabinecie kosmetycznym.

http://gro-tex.com.pl/oferta/produkty-lazienkowe
14

Ranking: 7 590

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Nasiona marihuany można mieć legalnie.

Jako, że marihuana (jako substancja lecznicza) jest już legalna w ponad połowie stanów USA i w kilku kraja europy zachodniej, także w Polsce zyskuje rzeszę sympatyków. Wzrasta zainteresowanie jej oddziaływaniem - tym, jak wpływa na palacza, w jakich chorobach i dolegliwościach może być pomocna. Większość ludzi nawet nie ma pojęcia o tym, że rozróżnia się wiele gatunków tej rośliny. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy wejść na www.konopie-konopie.pl, można tam poczytać, a nawet kupić nasiona marihuany. Sklep internetowy oczywiście gwarantuje absolutną dyskrecję. Jednakże hodowanie marihuany w Polsce jest tak samo nielegalne, jak jej sprzedaż czy posiadanie. Legalnie natomiast można posiadać nasiona marihuany. Sklep prowadzi ich sprzedaż wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Dzięki podziałowi na kategorie można łatwo wyszukać nasiona, które nas interesują. Sprzedaż odbywa się tak samo, jak w każdym innym sklepie internetowym.

brak zdjęcia
15

Ranking: 7 590

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 10

Niezwykłe cekinowe nadruki na koszulkach

Nasza firma Świat Cekinów oferuje swoim Klientom wykonywanie wyjątkowych nadruków na odzieży, butach oraz wielu innych przedmiotach. Tak uniwersalne nadruki wykonujemy przy użyciu nowoczesnej technologii druku cekinowego. Cekinowe nadruki na koszulkach stanowią nie tylko bardzo oryginalną oraz atrakcyjną, ale również niezwykle trwałą i wytrzymałą ozdobę. Nasze nadruki na koszulkach są odporne na pranie, dzięki czemu na długi czas zachowują swój piękny wygląd. Wykonujemy dowolne nadruki z przesłanych przez Klienta zdjęć i grafik, ale w naszej ofercie znajdą Państwo też gotowe wzory do własnoręcznego nadrukowania przy użyciu żelazka. Gwarantujemy naszym Klientom przystępne ceny, wysokiej jakości wyroby oraz terminową i szybką realizację zleceń.

brak zdjęcia