Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 30 776

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: https://www.san-medical.pl/

Nasza ocena: 12

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na przeszczep włosów (Katowice). Cena za tego typu zabieg medycyny estetycznej zależy od ilości włosów do przeszczepienia, jak również od kliniki zajmującej się tego typu zabiegami. Jedną z najnowocześniejszych i równocześnie najbardziej skutecznych metod da przeszczepy typu Fue, które polegają na pobraniu cebulek włosowych z owłosionych części ciała i wszczepieniu ich do skóry głowy. Po stosunkowo niedługim czasie czekania można cieszyć się już z pierwszych, nowo odrośniętych włosów. Klinika San - Medical to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc, gdzie można zamówić sobie profesjonalny przeszczep włosów. Katowice (cena za nasze usługi jest korzystna dla klienta) to miasto, gdzie znajduje się jedna z naszych placówek. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wielu latom praktyki udało nam się doraciwac nasze metody do prefekcji. Dzięki temu skutecznie możemy zapewnić najlepszą jakość usług. Świadczą o tym pozytywne opinie bardzo wielu zadowolonych mężczyzn.

przeszczep włosów katowice cena
2

Ranking: 29 945

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.pracownia-piekna.pl

Nasza ocena: 12

Salon masażu we Wrocławiu, poprawa wyglądu ciała

Jak sprawić, by nasze ciało wyglądało lepiej bez wysiłku? Jeśli mimo starań i odpowiedniej diety oraz ćwiczeń, nie możemy osiągnąć zadowalających rezultatów, pomóc może jedynie profesjonalny salon masażu. Wrocław jest miastem, w którym działa nasza placówka. Zatrudnieni u nas masażyści od lat pomagają klientom w pozbyciu się wielu dolegliwości, oraz poprawie wyglądu ciała. Cellulit, który uważany jest za jeden z największych kompleksów większości kobiet, również można zniwelować przy pomocy odpowiedniego dotyku. Szukasz odpowiedzi na to, jak poprawić wygląd swojej skóry i przywrócić jej jędrność? Rozwiązanie twoich problemów da ci salon masażu. Wrocław to niezwykle urokliwe miasto, w którym znajduje się nasza placówka. Oferujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także korzystne ceny. Przemiła obsługa zapewni wam komfort i relaks, a wykonywane przez nas masaże, zaowocują świetnymi rezultatami.

http://www.pracownia-piekna.pl/masaze-relaksacyjne-wroclaw/
3

Ranking: 29 781

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.dentalium.wroclaw.pl/

Nasza ocena: 12

Wybór stomatologa nie jest łatwy nawet w tak dużym mieście jak Wrocław, występuje tutaj spora konkurencja. Wyposażone w nowoczesny sprzęt, odpowiednie narzędzia i wykwalifikowany personel takie są występujące w tej miejscowości gabinety stomatologiczne. Wrocław jest miastem bogatym w innowacyjne placówki medyczne, jedną z nich jest z pewnością Dentalium. Gabinet występuje w dogodnym dla każdego pacjenta miejscu, może on z łatwością się tam dostać. Nie brakuje tutaj przyjaznej atmosfery, która sprzyja zarówno pracownikom, jak i pacjentom. Warto wybrać się tam zwłaszcza, gdy boimy się wizyty u stomatologa, odnajdziemy tam spokój i konkurencyjne ceny. Szybka i bezstresowa wizyta jest możliwa, tylko wówczas, gdy wybierzemy prywatne gabinety stomatologiczne. Wrocław jest miastem, w którym obecne są zarówno publiczne placówki zdrowia, jak i wyposażone znacznie lepiej prywatne obiekty medyczne.

gabinety stomatologiczne wrocław
4

Ranking: 29 448

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 12

Sprzedaż online profesjonalnych holterów ciśnieniowych

Aparatura EKG oraz dziesiątki innych urządzeń dla gabinetów kardiologicznych i nowocześnie wyposażonych centrów medycznych jest w zasięgu naszych możliwości, wybierając ofertę hurtowni internetowej Si-Cura, gdzie zakupimy ponadto jakościowe, ciśnieniowe holtery. EKG to jedno z najczęściej wykonywanych badań podczas wizyty u kardiologa, diagnostyka w takiej postaci, pozwala na określenie stanu zdrowia układu krwionośnego i sposobu pracy mięśnia sercowego, dzięki niemu możliwe jest wykrycie wielu nieprawidłowości. . Oferowane w prezentowanej hurtowni urządzenia do kardiologicznych badań diagnostycznych wyposażone jest przeważnie w dedykowane oprogramowanie, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac instalacyjnych i serwisowych. Wysokiej klasy holtery EKG z tego asortymentu, umożliwiają wykonywanie badań w trybie dobowym i wielodobowym, w zależności od potrzeb danego pacjenta.

brak zdjęcia
5

Ranking: 27 140

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.mdt.pl/18,zez-diagnoza-i-leczenie

Nasza ocena: 12

Problemy z oczami to coraz częściej pojawiające się zjawisko, które może dosięgnąć zarówno dorosłego, jak i dziecko. Choroby gałki ocznej lub znajdujących się koło niej mięśni nierzadko są powodem wystąpienia niektórych uciążliwych schorzeń, jednym z nich jest zez. Diagnoza i leczenie jest łatwiejsze, jeśli placówka zdrowia może pracować na specjalistycznym sprzęcie. Skąd wziąć takie urządzenia? Firma MDT od lat zajmuje się wytwarzaniem i rozprowadzaniem artykułów tego rodzaju. Zamówienie wiąże się z ułatwieniem pracy okulisty, jest to nie tylko sprzęt łatwy w obsłudze, ale także skuteczny. Przyda się w wykrywaniu często ukrytych wad oczu, jakim jest między innymi zez. Diagnoza i leczenie przyczyni się do zapewnienia pacjentowi komfortu, tego rodzaju dolegliwości bowiem mogą skutecznie uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Im wcześniej zez zostanie wykryty, tym lepiej dla osoby, która go posiada. Szybciej można bowiem wprowadzić środki zaradcze, między innymi odpowiedni okulary czy operację.

zez diagnoza i leczenie
6

Ranking: 27 071

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://www.proteka.com.pl/kolano-protezowe/

Nasza ocena: 12

Proteza uda, podudzia, części stopy czy też kolano protezowe to najbardziej popularne rozwiązania z zakresu ortopedii kończyn dolnych znajdujące się w ofercie naszego centrum. Są to protezy wysokiej jakości, bazujące na najlepszych dostępnych materiałach, gwarantujących wysoką elastyczność, atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim możliwość poprawy zdolności ruchowych pacjentów. Kolano protezowe czy proteza uda mogą być dostosowane pod względem wymiarów do indywidualnych możliwości pacjenta. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów są coraz częściej polecane przez wybitnych ortopedów protezy moieleketryczne. Wykorzystują one impulsy elektryczne do pobudzenia zdolności ruchowych i są przede wszystkim stosowane po amputacjach dłoni czy przedramienia.

kolano protezowe
7

Ranking: 26 124

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.coco-time.pl/ultralite

Nasza ocena: 12

Rozszerzone, mocno widoczne naczynka zdecydowanie nie wyglądają ładnie. Jeśli jest ich stosunkowo mało i występują tylko na twarzy, można je zamaskować makijażem, gdy jednak problem ten dotyczy też na przykład dekoltu czy ud, nie jest to możliwe. Pomóc może tylko laserowe usuwanie naczynek, Wrocław ma zaś znakomity gabinet, gdzie można wykonać ten zabieg. Jest to salon Coco-Time, który cieszy się ogromną popularnością wśród osób mających ten uporczywy problem. Laser jako jedyny pozwala go rozwiązać ostatecznie, gwarantując skuteczne usuwanie naczynek. Wrocław jest więc miejscem, gdzie można odzyskać piękną skórę.

usuwanie naczynek wrocław
8

Ranking: 23 892

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 12

Co to jest artroskopia stawu skokowego.

Artroskopia stawu skokowego to bardzo mało inwazyjna metoda diagnozowania i leczenia chorób stawu skokowego. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w głąb stawu miniaturowych rozmiarów kamery w celu obejrzenia od wewnątrz wszystkich elementów. Takie miniaturowe otwory podczas artroskopii wykonuje się dwa, jeden na wspomnianą kamerę a drugi aby wprowadzić narzędzia artroskopowe w celu wykonania zabiegu na elementach wewnętrznych stawu. Artroskopia stawu skokowego ma same zalety, jedną z głównych zalet jest to, że staw nie wymaga stałego unieruchomienia, praktycznie zaraz po zabiegu można przystąpić do rehabilitacji a dwa szwy zostają zdjęte już po 7 dniach. Sam zabieg jest również bardzo krótki, zazwyczaj trwa w granicach 30 minut i wykonywany jest przy ogólnym znieczuleniu. Osoba zapisana na zabieg nie wymaga hospitalizacji, w zasadzie kilka godzin po artroskopii może zostać wypisana do domu.

brak zdjęcia
9

Ranking: 22 758

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/jak-aplikowac-tampon

Nasza ocena: 12

My O.B. to serwis dedykowany nastolatkom i dorosłym kobietom, które chcą zwiększyć świadomość swojego ciała i procesóW w nim zachodzących. Strona dostarcza wielu informacji na temat miesiączki i całego cyklu menstruacyjnego. Dowiemy się tutaj, jak założyć tampon, jakie środki higieniczne można stosować, aby czuć się komfortowo i jak zmienia się ciało. O.B. to doskonałe źródło wiedzy i najlepsze tampony na rynku. Szeroki wybór produktów sprawia, że każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Tampony są w zróżnicowanych rozmiarach - od wersji mini, poprzez standardową, aż do maxi. Dzięki temu można dobrać chłonność produktu do swoich potrzeb. My O.B. przypomina, jak ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, jak założyć tampon i zachować higienę w ciągu całego dnia.

jak założyć tampon
10

Ranking: 21 873

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Odmładzające zabiegi medycyny estetycznej.

W pewnym wieku każdy z nas zaczyna zauważać, że na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, które wyglądają nieestetycznie oraz postarzają nas, dzięki czemu nie czujemy się dobrze we własnej skórze. Niestety makijaż nie jest w stanie tego zakamuflować dlatego też warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, która w tej dziedzinie ma nam wiele do zaoferowania. Jedną z substancji, która jest wykorzystywana w medycynie estetycznej jest botoks Bielsko biała. Pozwala on na pozbycie się zmarszczek z okolicy naszej twarzy oraz szyi. Możemy uzyskać bardzo dobre rezultaty, które są widoczne kilka dni po zabiegu. Botoks Bielsko biała jest polecany osobom, które chciałyby cofnąć skutki starzenia się oraz odmłodzić skórę. Zabieg jest bezbolesny i trwa kilkadziesiąt minut.

brak zdjęcia
11

Ranking: 20 387

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://mimari.com.pl/pl/c/Myjnie-fryzjerskie/48

Nasza ocena: 12

Jeżeli prowadzisz własną działalność z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo ważne jest, by były tam nowoczesne i eleganckie rzeczy, które przyciągają zainteresowanych klientów. Nasza firma działa już od wielu lat na rynku sprzedażowym i cieszy się bardzo dobrą opinią, ponieważ do każdego podchodzi indywidualnie. Oferujemy myjnia fryzjerska w niskiej cenie jest to niezawodny sprzęt, który koniecznie powinien pojawić się w każdej siedzibie. Gwarantujemy niskie ceny, co pozwoli ci dużo zaoszczędzić. Nie czekaj ani chwili dłużej skorzystaj z myjnia fryzjerska już dziś. Oferujemy wyposażenie salonów fryzjerskich we wszystkie potrzebne ci rzeczy, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług, ponieważ mamy wiele nowoczesnych urządzeń, jak i również bardzo przejrzystą stronę internetową. Wszystko co jest ci potrzebne znajdziesz u nas. Nasza firma posiada certyfikat najlepszych produktów, co zapewnia ci że masz pewność, że nasza firma jest najlepsza i bardzo profesjonalna.

myjnia fryzjerska
12

Ranking: 20 388

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://mimari.com.pl/pl/c/Fotele-kosmetyczne-elektryczne/31

Nasza ocena: 12

Praca każdej kosmetyczki czy stylisty nie jest prosta, ponieważ muszą używać wielu produktów, w należytych proporcjach, aby ostateczny rezultat był czarujący dla każdego klienta. Dlatego kluczową rolę podczas wizyty w salonie kosmetycznym odgrywają odpowiednie urządzenia, choćby takie jak fotel kosmetyczny. Dla wielu osób, wydaje się że fotel jest fotelem i nie ma żadnej różnicy, z jakiego się korzysta. Otóż nie jest to prawda, dlatego chcemy w kilku słowach wyjaśnić, jakie są najlepsze fotele do salonów kosmetycznych. Fotel kosmetyczny to kluczowe narzędzie pracy dla każdej kosmetyczki, ponieważ na nim przez dłuższą chwilę siedzi klient. Jednakże nie tylko o to chodzi. Nowoczesne fotele kosmetyczne są ułatwieniem podczas robienia makijażu czy innego zabiegu, ponieważ dzięki nim można swobodnie się poruszać i docierać do każdego zakątka ciała klienta. Dlatego też wiele zakładów kosmetycznych, na meble i urządzenia do robienia makijażu wydaje spore pieniądze.

fotel kosmetyczny
13

Ranking: 18 925

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://amaryllisclinic.pl/peeling-kawitacyjny-ciala-lodz/

Nasza ocena: 12

Zabiegiem oczyszczającym skórę powszechnie wykonywanym w gabinetach kosmetycznych jest peeling kawitacyjny (Łódź) wykorzystujący pozytywne właściwości ultradźwięków. Metody peelingów niemechanicznych sukcesywnie zyskują na popularności ze względu na swój nieinwazyjny charakter, krotki czas wykonania zabiegu oraz pełne bezpieczeństwo dla naszej skóry. Polecany peeling kawitacyjny (Łódź) z użyciem sprzętu nowej generacji wykonywany jest w gabinecie Amaryllis. Podczas wykonywania omawianego zabiegu osoba poddawana takiej kuracji czuje ciepło emitowane z urządzenia oraz delikatny masaż, efektem przeprowadzenia takiej terapii jest wyraźnie oczyszczona skóra z martwego naskórka, ujędrnienie kształtów twarzy oraz przywrócenie jej młodzieńczego kolorytu. Prezentowaną odmianę peelingu możemy wielokrotnie powtarzać w odpowiednich odstępach czasu, warto już dzisiaj umówić się poprzez wygodny kontakt telefoniczny na zabiegi, o takim charakterze.

peeling kawitacyjny łódź
14

Ranking: 17 683

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Pastylki nawilżające gardło

Ból gardła nie jest przyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza dla osób, które pracują głosem. Kiedy dochodzi do tego chrypka, mówienie staje się najtrudniejszą z czynności! Zakażania gardła są dość powszechne, więc bardzo trudno się przed nimi uchronić. Często nawet lekarz nie może poradzić sobie z długo trwającym bólem. Sugeruje pacjentom nawilżenie gardła, jednak nie jest w stanie polecić skutecznych leków, które je zapewnią. Na szczęście pojawiły się na rynku skuteczne tabletki na gardło, które skutecznie zwalczają chrypkę i ból. Fiorda to suplement diety, który zadba o chore gardło, dzięki czemu mówienie stanie się przyjemniejsze. Zapewni dostateczne nawilżenie gardła, co ułatwi pracę głosem. Do tej pory nie pojawił się na rynku lek tak skuteczny, a jednocześnie zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia. Warto spróbować i przekonać się, że infekcja gardła nie musi być czasem bólu i ograniczeń związanych z niemożliwością mówienia. Dzięki suplementowi diety Fiorda poczujesz, że choroba gardła nie musi ograniczyć wszystkich aktywności.

brak zdjęcia
15

Ranking: 16 888

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Wszczepianie śruby implantu do kości

Wszczepianie implantów zębowych staje się coraz popularniejszym sposobem na wyeliminowanie braków w uzębieniu, jednak leczenie tego rodzaju wymaga dużych nakładów finansowych, jakie możemy zoptymalizować poprzez wybór spłaty ratalnej, oferowanej przez większość gabinetów. Takie warunki proponowane są na przykład w gabinecie Smile Design Clinic zapewniającym implanty (Warszawa) z najwyższej półki od czołowych zagranicznych producentów, całość leczenia rozciąga się, nawet na kilka miesięcy. Wszczepianie śruby implantu do kości jest tylko jednym z etapów przeprowadzanego zabiegu, po zagojeniu się rany, wykonuje się nadbudowę w postaci wytrzymałych koron lub mostów. Polecane nowoczesne i niezawodne implanty (Warszawa) wszczepiane są przez doświadczonych specjalistów, regularnie podejmujących próby wdrażania nowych technologii do przeprowadzanych zabiegów. Szczegóły wszczepienia implantu uzgadniane są podczas indywidualnej konsultacji.

brak zdjęcia