Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 29 448

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.si-cura.pl

Nasza ocena: 12

www.si-cura.pl

Aparatura EKG oraz dziesiątki innych urządzeń dla gabinetów kardiologicznych i nowocześnie wyposażonych centrów medycznych jest w zasięgu naszych możliwości, wybierając ofertę hurtowni internetowej Si-Cura, gdzie zakupimy ponadto jakościowe, ciśnieniowe holtery. EKG to jedno z najczęściej wykonywanych badań podczas wizyty u kardiologa, diagnostyka w takiej postaci, pozwala na określenie stanu zdrowia układu krwionośnego i sposobu pracy mięśnia sercowego, dzięki niemu możliwe jest wykrycie wielu nieprawidłowości. . Oferowane w prezentowanej hurtowni urządzenia do kardiologicznych badań diagnostycznych wyposażone jest przeważnie w dedykowane oprogramowanie, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac instalacyjnych i serwisowych. Wysokiej klasy holtery EKG z tego asortymentu, umożliwiają wykonywanie badań w trybie dobowym i wielodobowym, w zależności od potrzeb danego pacjenta.

holtery ekg
2

Ranking: 27 140

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.mdt.pl/18,zez-diagnoza-i-leczenie

Nasza ocena: 12

Problemy z oczami to coraz częściej pojawiające się zjawisko, które może dosięgnąć zarówno dorosłego, jak i dziecko. Choroby gałki ocznej lub znajdujących się koło niej mięśni nierzadko są powodem wystąpienia niektórych uciążliwych schorzeń, jednym z nich jest zez. Diagnoza i leczenie jest łatwiejsze, jeśli placówka zdrowia może pracować na specjalistycznym sprzęcie. Skąd wziąć takie urządzenia? Firma MDT od lat zajmuje się wytwarzaniem i rozprowadzaniem artykułów tego rodzaju. Zamówienie wiąże się z ułatwieniem pracy okulisty, jest to nie tylko sprzęt łatwy w obsłudze, ale także skuteczny. Przyda się w wykrywaniu często ukrytych wad oczu, jakim jest między innymi zez. Diagnoza i leczenie przyczyni się do zapewnienia pacjentowi komfortu, tego rodzaju dolegliwości bowiem mogą skutecznie uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Im wcześniej zez zostanie wykryty, tym lepiej dla osoby, która go posiada. Szybciej można bowiem wprowadzić środki zaradcze, między innymi odpowiedni okulary czy operację.

zez diagnoza i leczenie
3

Ranking: 27 071

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://www.proteka.com.pl/kolano-protezowe/

Nasza ocena: 12

Proteza uda, podudzia, części stopy czy też kolano protezowe to najbardziej popularne rozwiązania z zakresu ortopedii kończyn dolnych znajdujące się w ofercie naszego centrum. Są to protezy wysokiej jakości, bazujące na najlepszych dostępnych materiałach, gwarantujących wysoką elastyczność, atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim możliwość poprawy zdolności ruchowych pacjentów. Kolano protezowe czy proteza uda mogą być dostosowane pod względem wymiarów do indywidualnych możliwości pacjenta. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów są coraz częściej polecane przez wybitnych ortopedów protezy moieleketryczne. Wykorzystują one impulsy elektryczne do pobudzenia zdolności ruchowych i są przede wszystkim stosowane po amputacjach dłoni czy przedramienia.

kolano protezowe
4

Ranking: 26 124

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.coco-time.pl/ultralite

Nasza ocena: 12

Rozszerzone, mocno widoczne naczynka zdecydowanie nie wyglądają ładnie. Jeśli jest ich stosunkowo mało i występują tylko na twarzy, można je zamaskować makijażem, gdy jednak problem ten dotyczy też na przykład dekoltu czy ud, nie jest to możliwe. Pomóc może tylko laserowe usuwanie naczynek, Wrocław ma zaś znakomity gabinet, gdzie można wykonać ten zabieg. Jest to salon Coco-Time, który cieszy się ogromną popularnością wśród osób mających ten uporczywy problem. Laser jako jedyny pozwala go rozwiązać ostatecznie, gwarantując skuteczne usuwanie naczynek. Wrocław jest więc miejscem, gdzie można odzyskać piękną skórę.

usuwanie naczynek wrocław
5

Ranking: 23 892

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www:

Nasza ocena: 12

Co to jest artroskopia stawu skokowego.

Artroskopia stawu skokowego to bardzo mało inwazyjna metoda diagnozowania i leczenia chorób stawu skokowego. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w głąb stawu miniaturowych rozmiarów kamery w celu obejrzenia od wewnątrz wszystkich elementów. Takie miniaturowe otwory podczas artroskopii wykonuje się dwa, jeden na wspomnianą kamerę a drugi aby wprowadzić narzędzia artroskopowe w celu wykonania zabiegu na elementach wewnętrznych stawu. Artroskopia stawu skokowego ma same zalety, jedną z głównych zalet jest to, że staw nie wymaga stałego unieruchomienia, praktycznie zaraz po zabiegu można przystąpić do rehabilitacji a dwa szwy zostają zdjęte już po 7 dniach. Sam zabieg jest również bardzo krótki, zazwyczaj trwa w granicach 30 minut i wykonywany jest przy ogólnym znieczuleniu. Osoba zapisana na zabieg nie wymaga hospitalizacji, w zasadzie kilka godzin po artroskopii może zostać wypisana do domu.

brak zdjęcia
6

Ranking: 22 758

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/jak-aplikowac-tampon

Nasza ocena: 12

My O.B. to serwis dedykowany nastolatkom i dorosłym kobietom, które chcą zwiększyć świadomość swojego ciała i procesóW w nim zachodzących. Strona dostarcza wielu informacji na temat miesiączki i całego cyklu menstruacyjnego. Dowiemy się tutaj, jak założyć tampon, jakie środki higieniczne można stosować, aby czuć się komfortowo i jak zmienia się ciało. O.B. to doskonałe źródło wiedzy i najlepsze tampony na rynku. Szeroki wybór produktów sprawia, że każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Tampony są w zróżnicowanych rozmiarach - od wersji mini, poprzez standardową, aż do maxi. Dzięki temu można dobrać chłonność produktu do swoich potrzeb. My O.B. przypomina, jak ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, jak założyć tampon i zachować higienę w ciągu całego dnia.

jak założyć tampon
7

Ranking: 21 873

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Odmładzające zabiegi medycyny estetycznej.

W pewnym wieku każdy z nas zaczyna zauważać, że na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, które wyglądają nieestetycznie oraz postarzają nas, dzięki czemu nie czujemy się dobrze we własnej skórze. Niestety makijaż nie jest w stanie tego zakamuflować dlatego też warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, która w tej dziedzinie ma nam wiele do zaoferowania. Jedną z substancji, która jest wykorzystywana w medycynie estetycznej jest botoks Bielsko biała. Pozwala on na pozbycie się zmarszczek z okolicy naszej twarzy oraz szyi. Możemy uzyskać bardzo dobre rezultaty, które są widoczne kilka dni po zabiegu. Botoks Bielsko biała jest polecany osobom, które chciałyby cofnąć skutki starzenia się oraz odmłodzić skórę. Zabieg jest bezbolesny i trwa kilkadziesiąt minut.

brak zdjęcia
8

Ranking: 20 387

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: https://mimari.com.pl/pl/c/Myjnie-fryzjerskie/48

Nasza ocena: 12

Jeżeli prowadzisz własną działalność z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo ważne jest, by były tam nowoczesne i eleganckie rzeczy, które przyciągają zainteresowanych klientów. Nasza firma działa już od wielu lat na rynku sprzedażowym i cieszy się bardzo dobrą opinią, ponieważ do każdego podchodzi indywidualnie. Oferujemy myjnia fryzjerska w niskiej cenie jest to niezawodny sprzęt, który koniecznie powinien pojawić się w każdej siedzibie. Gwarantujemy niskie ceny, co pozwoli ci dużo zaoszczędzić. Nie czekaj ani chwili dłużej skorzystaj z myjnia fryzjerska już dziś. Oferujemy wyposażenie salonów fryzjerskich we wszystkie potrzebne ci rzeczy, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług, ponieważ mamy wiele nowoczesnych urządzeń, jak i również bardzo przejrzystą stronę internetową. Wszystko co jest ci potrzebne znajdziesz u nas. Nasza firma posiada certyfikat najlepszych produktów, co zapewnia ci że masz pewność, że nasza firma jest najlepsza i bardzo profesjonalna.

myjnia fryzjerska
9

Ranking: 20 388

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: https://mimari.com.pl/pl/c/Fotele-kosmetyczne-elektryczne/31

Nasza ocena: 12

Praca każdej kosmetyczki czy stylisty nie jest prosta, ponieważ muszą używać wielu produktów, w należytych proporcjach, aby ostateczny rezultat był czarujący dla każdego klienta. Dlatego kluczową rolę podczas wizyty w salonie kosmetycznym odgrywają odpowiednie urządzenia, choćby takie jak fotel kosmetyczny. Dla wielu osób, wydaje się że fotel jest fotelem i nie ma żadnej różnicy, z jakiego się korzysta. Otóż nie jest to prawda, dlatego chcemy w kilku słowach wyjaśnić, jakie są najlepsze fotele do salonów kosmetycznych. Fotel kosmetyczny to kluczowe narzędzie pracy dla każdej kosmetyczki, ponieważ na nim przez dłuższą chwilę siedzi klient. Jednakże nie tylko o to chodzi. Nowoczesne fotele kosmetyczne są ułatwieniem podczas robienia makijażu czy innego zabiegu, ponieważ dzięki nim można swobodnie się poruszać i docierać do każdego zakątka ciała klienta. Dlatego też wiele zakładów kosmetycznych, na meble i urządzenia do robienia makijażu wydaje spore pieniądze.

fotel kosmetyczny
10

Ranking: 18 925

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://amaryllisclinic.pl/peeling-kawitacyjny-ciala-lodz/

Nasza ocena: 12

Zabiegiem oczyszczającym skórę powszechnie wykonywanym w gabinetach kosmetycznych jest peeling kawitacyjny (Łódź) wykorzystujący pozytywne właściwości ultradźwięków. Metody peelingów niemechanicznych sukcesywnie zyskują na popularności ze względu na swój nieinwazyjny charakter, krotki czas wykonania zabiegu oraz pełne bezpieczeństwo dla naszej skóry. Polecany peeling kawitacyjny (Łódź) z użyciem sprzętu nowej generacji wykonywany jest w gabinecie Amaryllis. Podczas wykonywania omawianego zabiegu osoba poddawana takiej kuracji czuje ciepło emitowane z urządzenia oraz delikatny masaż, efektem przeprowadzenia takiej terapii jest wyraźnie oczyszczona skóra z martwego naskórka, ujędrnienie kształtów twarzy oraz przywrócenie jej młodzieńczego kolorytu. Prezentowaną odmianę peelingu możemy wielokrotnie powtarzać w odpowiednich odstępach czasu, warto już dzisiaj umówić się poprzez wygodny kontakt telefoniczny na zabiegi, o takim charakterze.

peeling kawitacyjny łódź
11

Ranking: 17 683

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Pastylki nawilżające gardło

Ból gardła nie jest przyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza dla osób, które pracują głosem. Kiedy dochodzi do tego chrypka, mówienie staje się najtrudniejszą z czynności! Zakażania gardła są dość powszechne, więc bardzo trudno się przed nimi uchronić. Często nawet lekarz nie może poradzić sobie z długo trwającym bólem. Sugeruje pacjentom nawilżenie gardła, jednak nie jest w stanie polecić skutecznych leków, które je zapewnią. Na szczęście pojawiły się na rynku skuteczne tabletki na gardło, które skutecznie zwalczają chrypkę i ból. Fiorda to suplement diety, który zadba o chore gardło, dzięki czemu mówienie stanie się przyjemniejsze. Zapewni dostateczne nawilżenie gardła, co ułatwi pracę głosem. Do tej pory nie pojawił się na rynku lek tak skuteczny, a jednocześnie zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia. Warto spróbować i przekonać się, że infekcja gardła nie musi być czasem bólu i ograniczeń związanych z niemożliwością mówienia. Dzięki suplementowi diety Fiorda poczujesz, że choroba gardła nie musi ograniczyć wszystkich aktywności.

brak zdjęcia
12

Ranking: 16 888

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Wszczepianie śruby implantu do kości

Wszczepianie implantów zębowych staje się coraz popularniejszym sposobem na wyeliminowanie braków w uzębieniu, jednak leczenie tego rodzaju wymaga dużych nakładów finansowych, jakie możemy zoptymalizować poprzez wybór spłaty ratalnej, oferowanej przez większość gabinetów. Takie warunki proponowane są na przykład w gabinecie Smile Design Clinic zapewniającym implanty (Warszawa) z najwyższej półki od czołowych zagranicznych producentów, całość leczenia rozciąga się, nawet na kilka miesięcy. Wszczepianie śruby implantu do kości jest tylko jednym z etapów przeprowadzanego zabiegu, po zagojeniu się rany, wykonuje się nadbudowę w postaci wytrzymałych koron lub mostów. Polecane nowoczesne i niezawodne implanty (Warszawa) wszczepiane są przez doświadczonych specjalistów, regularnie podejmujących próby wdrażania nowych technologii do przeprowadzanych zabiegów. Szczegóły wszczepienia implantu uzgadniane są podczas indywidualnej konsultacji.

brak zdjęcia
13

Ranking: 16 594

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Zabieg redukcji zmarszczek w Warszawie

Nie od dziś wiadomo, że duża większość kobiet, która osiąga już pewien wiek, a na ich twarzy pojawiają się tego oznaki, pragnie choć w pewnym stopniu zatrzymać proces starzenia skóry, jednocześnie ją trochę odmładzając poprzez różnego rodzaju zabiegi oferowane przez medycynę estetyczną, których głównym celem jest redukcja zmarszczek. Warszawa pod tym względem ma bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju gabinetów świadczących m.in. zabiegi odżywiające, nawilżające i odmładzające naszą skórę. Godnym polecenia miejscem świadczącym wspomniane usługi, jest Klinika La Perla, gdzie mamy do czynienia z dużym wybór zabiegów, podczas których następuje skuteczna redukcja zmarszczek. Warszawa jest miejscem, w którym wygląd ma znaczenie.

brak zdjęcia
14

Ranking: 16 408

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala

Nasza ocena: 12

Osoby, które nie przepadają za wcieraniem balsamu do ciała, mogą znaleźć inne, atrakcyjniejsze sposoby na skuteczną pielęgnację skóry. Może to być na przykład głęboko nawilżający olejek do ciała marki Le Petit Marseillais. Co ciekawe jednak, nie jest to produkt dostępny tylko w jednej formie. Le Petit Marseillais proponuje olejek do ciała, który zastępuje balsam i który nakłada się na skórę po kąpieli, ale w ofercie marki można też znaleźć wyjątkowy olejek do kąpieli. Zapewnia on skuteczną i bardzo przyjemną pielęgnację skóry pod prysznicem, nawilżając nie mniej skutecznie niż produkt tradycyjnie nakładany po kąpieli. Stosowanie tego kosmetyku można zwłaszcza polecić osobom, które nie mają wiele czasu na codzienną pielęgnację skóry, ale mimo to nie chcą z niej rezygnować.

olejek do ciała
15

Ranking: 15 970

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 12

Dobre badanie diagnostyczne USG w Warszawie

Hasło "diagnostyka USG Warszawa" odsyła między innymi do oficjalnej strony internetowej placówki WAWMED, znajdującej się w tym mieście. Jest Centrum Profilaktyczno- Lecznicze, które gwarantuje swoim pacjentom opiekę medyczną na wysokim poziomie. W zakres usług w tej placówce wchodzą badania USG takich części ciała jak jama brzuszna czy nerki. Są one wykonywane przez lekarzy specjalistów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz na podstawie najnowocześniejszych metod leczenia i diagnozy. Na stronie internetowej podano szereg wskazówek pomagających przygotować się do poszczególnych badań. "Diagnostyka USG Warszawa" może odesłać do wielu placówek, trzeba jednak pamiętać, by wybór był korzystny dla zdrowia pacjenta. Ważne jest indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ pomoże to dobrać odpowiedni sposób leczenia i da satysfakcję obydwu stronom.

brak zdjęcia