Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 3 758

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 11

Hotel Panorama - prosty sposób na konferencje (Ostrowiec Świętokrzyski)

Hotel Panorama jest chętnie wybierany przez przedsiębiorstwa jako idealne miejsce na konferencje. Ostrowiec Świętokrzyski to doskonały wybór pod względem turystycznym, dlatego Hotel Panorama do swojej bogatej oferty noclegów dla gości o wysokich wymaganiach oraz do organizacji imprez okolicznościowych dodał także konferencje. Ostrowiec Świętokrzyski, przedłużenie ulicy Opatowskiej - to miejsce, czyli adres hotelu, znają doskonale goście, którzy zaufali profesjonalistom, powierzając im organizację szkoleń, konferencji, imprez rodzinnych oraz bankietów. W tym hotelu warto także zatrzymać się na kilkudniowy wypoczynek.

brak zdjęcia
2

Ranking: 6 202

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 11

Promenada Country atrakcyjna na każdy wyjazd

Promenada Country to niezwykły kompleks konferencyjno-rekreacyjny, który świetnie nadaje się na wyjazd na weekend. Tu sposobów na spędzanie wolnego czasu nie brakuje. Atrakcyjna okolica przyciąga miłośników rowerowych i pieszych wycieczek. To raj dla wodniaków, którzy uprawiają kitesurfing lub uwielbiają poszaleć na skuterach wodnych. Promenada Country podchodzi do organizacji wypoczynku bardzo ambicjonalnie. Są perfekcjonistami, którzy w jednym miejscu tworzą wiele możliwości. Wyjazd na weekend nad Zalew Zegrzyński to podróż po niesamowite wrażenia, dobrą atmosferę i mnóstwo atrakcji w samym sercu natury.

brak zdjęcia
3

Ranking: 5 326

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www:

Nasza ocena: 11

Pensjonat Bocianówka zaprasza do Wisły

Pensjonat Bocianówka serdecznie zaprasza wszystkich turystów do przepięknego Ustronia. Nasz pensjonat to wspaniałe miejsce do wycieczek na Równicę lub Czantorię. Mieścimy się przy ulicy Daszyńskiego 72, stąd jest bardzo blisko do centrum miasta, a równocześnie nasz pensjonat położony jest w bardzo spokojnym miejscu. Pokoje (Wisła), jakie przygotowaliśmy dla Państwa, spełnią najbardziej wygórowane wymagania. Czekają na Państwa wygodne pokoje (Wisła), wyposażone we wszelakie udogodnienia, włącznie z internetem i klimatyzacją. Czeka na Państwa także grill oraz parking. Zapraszamy do pensjonatu Bocianówka!

brak zdjęcia
4

Ranking: 6 185

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

+

Adres www: http://4pokoje.com.pl/opinie

Nasza ocena: 11

4 pokoje to naturalny sprzymierzeniec wszystkich, którym zbrzydły pretensjonalne pensjonaty. Kazimierz Dolny to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które wymaga wyjątkowej bazy noclegowej. Takie są 4 pokoje. Piękne i przewidywalne. W uroczych wnętrzach komfortowych apartamentów można wypocząć i zapomnieć o troskach. Klimat i nastrój buduje tu wyposażenie pokoi. Bliskość kominka rozpala wyobraźnie i koi, a basen pozwala spędzić dzień w sposób wyjątkowo przyjemny. 4 pokoje to niezwykłe miejsca, jakich nie mają pensjonaty. Kazimierz Dolny tętni życiem, w którym pierwsze skrzypce gra przyroda i nadzwyczajne widoki.

4 pokoje kuszą atrakcyjnym wnętrzem
5

Ranking: 6 200

Ilość odwiedzin: 0

Nota końcowa:

++

Adres www: www.zozlubin.com.pl

Nasza ocena: 11

Medea Centrum działa jak natura. Na zdrowie

Medea Centrum to profesjonalne biuro podróży, które maksymalnie angażuje się w dobre zdrowie swoich klientów. Nie przez przypadek są to słynne uzdrowiska, atrakcyjne hotele, takie jak Hajduszoboszlo Hotel. Przeciwwagą dla gonitwy codziennego życia jest przemyślany i rozsądny wybór oferty na urlop. Najlepiej skierować swój wzrok w stronę oferty interesującej, ale mającej na celu relaks ciała i umysłu. Medea to rzetelna firma, która zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dążenie do doskonałości to ich mantra. Działają tak, by ograniczać koszty, a stale podnosić atrakcyjność oferty. Proponuje wyjazd do Hajduszoboszlo. Hotel nowoczesny i komfortowy spełni oczekiwania rodzin, singli i seniorów.

brak zdjęcia